Dodanie do Vianoc garantujeme pri zvolení dopravcu DPD nasledovne:

* Rezervácia na predajni v Zlíne: platí pre tovar na sklade najneskôr do 23.12. do 13:30h

Dostupnosť SKLADOM:

objednajte najneskôr 20.12. do 15:00h

Dostupnosť 1-3 prac. dni:

objednajte najneskôr 18.12. do 20:00h

Dostupnosť 2-4 prac. dni:

objednajte najneskôr 14.12 do 20:00

Dostupnosť 5-7 prac. dní:

objednajte najneskôr 11.12 do 20:00h

Pánske bežecké topánky Asics TRABUCO MAX 2 čerpajú inšpiráciu z konceptu synchronizácie s prírodou a oslobodenia tela i mysle. Zameriava sa na pokročilé vlastnosti, ktoré pomáhajú šetriť vašu energiu a vlastnosti tlmenia, vďaka ktorým budete ľahšie ukrajovať každý meter, ktorý máte pred sebou. Gumová podošva ASICSGRIP™ je veľmi odolná a jej výstupky s výrazným dezénom vás pevne udržia na nespevnených cestách prírodou. Medzipodrážka FF BLAST™ Plus dopraje maximálnu absorpciu dopadového šoku a citlivejšiu odozvu na odraz. Materiál vytvára dynamickejší pocit pod nohami a zároveň pomáha udržať nízku váhu celej topánky. Technológia Guidesole™ je strategicky umiestnená tak, aby vám pomohla k ľahšiemu prechodu do odrazovej časti bežeckého kroku. Okrem toho, je vedecky dokázané, že pomáha so zvýšením vášho potenciálu pre beh dlhších vzdialeností s menšou spotrebou energie.

Zvršok je vyrobený z priedušného žakára pre ešte väčší komfort. Antibakteriálna stielka Ortholite® je ďalším pohodlným prvkom obuvi a navyše udržuje vaše chodidlá svieže. Až 50% hlavného materiálu zvršku, je vyrobených z recyklátov, čo napomáha k zníženiu množstva vyprodukovaného odpadu a emisií uhlíka. Reflexné detaily robia behanie bezpečným aj pri znížených svetelných podmienkach.

VÝHODY:

  • priedušný žakárový zvršok
  • čiastočne vyrobené z recyklátov
  • mäkký vplyv a lepší odraz
  • antibakteriálna stielka
  • reflexné detaily
  • priedušná vrchná mriežka
  • Gaiter systém šnurovania
Značka:
Model:
Kód výrobca:
1011B606-003
Pohlavie:
Materiál:
syntetika
Drop:
5 mm
Určenie:
Podpora:
Hmotnosť:
305 g
Štítek:
FF BLAST™ Plus

FF BLAST™ Plus

FF BLAST™ Plus je ľahšia ako štandardná pena FF BLAST™ v medzipodrážke a vyznačuje sa až o 15% lepšou tlmivosťou, zároveň na každom kroku navráti o 15% viac energie. Významne sa podieľa na pocite komfortu a mäkkosti došľapov.

Celý popis >
Ortholite®

Ortholite®

Patentovaná technológia antibakteriálnych anatomických stielok do obuvi, ktoré dlhodobo tlmí nárazy pri došliapnutí a preventívne zabraňujú vzniku zápachu v topánkach a plesniam. Efektívne odvádzajú vlhkosť, zaisťujú priedušnosť, vďaka ktorej noha v topánke lepšie vetrá a menej sa potí. Vzhľadom k tomu, že sú vyrobené z čistého PU materiálu v podobe peny, sú ľahko umývateľné a odolné a takmer stopercentne priedušné.

Celý popis >
AsicsGrip ™

AsicsGrip ™

Vlastná gumová podošva ASICS poskytuje vysokú priľnavosť v rôznych terénoch, bez ohrozenia životnosť.

Celý popis >
Guidesole™

Guidesole™

Topánky s technológiou Guidesole™ majú zakrivenú konštrukciu podošvy a tuhú prednú časť, ktorá znižuje flexiu členku a lepšie pohlcuje nárazy pri dopade. V dôsledku toho nebudú Vaše nohy tak unavené a vzrastie efektivita behu.

Celý popis >

Niečo ste sa o produkte nedozvedeli z opisu?