Tabuľka veľkostí

Oblečenie

Spodné diely (Muži)SMLXLXXL8 y10 y12 y
Pas (cm)98102106112116
Dĺžka (cm)8385878991
Výška (cm)178180-182184-186180-190192-194128140152
PohlaviePánskéPánskéPánskéPánskéPánskéDětskéDětskéDětské

Doplnky

Futbalové lopty543
Obvod (cm)68-70 64-66 62-63,5
Hmotnosť (g)410-450 340-360 310-330
Odľahčená verzia (g)390-410310-330280-300
Futsalové lopty421
Obvod (cm)62-64
Lopty na hádzanú000123
Obvod (cm)41-4346-4850-5254-5658-60
Rukavice0123456788,599,51010,51111,512
Dĺžka dlane (cm)1313,5141515,51616,5171818,51919,52020,52121,522

Topánky

US (Muži)66,577,588,599,51010,51111,51212,5
UK55,566,577,588,599,51010,51111,5
EUR38394040,5414242,54343,54444,5454647
CM2525,52626,5272828,52929,2529,529,753030,530,75
US (Deti) 10C11C12C13C13,5C11,522,533,544,555,5
UK910111212,51313,511,522,533,544,5
EUR27282930313232,53333,5343535,5363737,5
CM181919,52020,521 21,2521,5 21,752222,5 22,752323,524

Oblečenie

Vrchné diely (Unisex)XSSMLXL2XL
Hrudník (cm)80-8687-9495-101102-108109-114115-143
Pas (cm)69-7475-8283-9091-9798-103104-134
Vrchné diely (Muži)SMLXL2XL
Dĺžka (cm)6871747780
Hrudník (cm)5457606366
Spodné diely (Muži)XSSMLXL3XL
Pas (cm)61-6869-7374-7979-8283-8687-90
Boky (cm)76-8283-8990-9495-9899-102103-106
Dĺžka nohavíc (cm)86-9091-9596-100101-104105-107108-112
Vrchné diely (Děti)116128140152164
Veľkosť6 8101214
Dĺžka (cm)5454,55861,5 65
Hrudník (cm)3942454851

Doplnky

Brankárske rukavice3456789101112
Dĺžka dlane (cm)11,613,615,517,619,621,624,726,729,231,8
ŠtulpneSML
Velikosť EU28-3334-3940-46

Topánky

US (Unisex)3.544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,515
US (Ženy)4,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,51515,516
UK2,533,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,514
EUR3434,5353636,537,538,5394040,5414242,5434444,54545,546474848,54950
CM22,52323,323,523,62424,52525,52626,52727,52828,52929,53030,53131,53232,533
US (Muži)77,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,515
UK66,577,588,599,51010,51111,51212,51313,514
EUR394040,5414242,5434444,54545,546474848,54950
CM2525,52626,52727,52828,52929,53030,53131,53232,533
US (Ženy)55,566,577,588,599,51010,51111,512
UK2,533,544,555,566,577,588,599,5
EUR3535,5363737,53838,5394040,5414242,54344
CM2222,52323,52424,52525,52626,52727,52828,5 29
US (Deti) - BATOĽATÁ0C1C1,5C2C2,5C3C3,5C4C4,5C5C5,5C6C6,5C7C7,5C8C8,5C9C9,5C10C
UK0K0,5K1K1,5K2K2,5K3K3,5K4K4,5K5K5,5K6K6,5K7K7,5K8K8,5K9K9,5K
EUR151616,5171818,51919,5202121,52222,523,52424,52525,52626,5
CM6,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,51515,516
US (Deti) - DETI10,5C11C11,5C12C12,5C13C13,5C11,522,53
UK10K10,5K11K11,5K12K12,5K13K13,5K11,522,5
EUR2727,528293030,53131,53232,53334
CM16,51717,51818,51919,52020,5 21 21,5 22
US (Deti) - JUNIORI33,544,555,566,577,58
UK2,533,544,555,566,577,5
EUR3434,5353636,5373838,5394040,5
CM2222,522,82323,52424,52525,5 26 26,5

Oblečenie

Vrchné diely (Muži)XSSMLXL2XL3XL
Hrudník (cm)79-8486-9494-102102-112112-122122-132135-147
Pas (cm)69-7476-8181-8989-9999-109109-119122-135
Boky (cm)81-8689-9494-102102-112112-122122-130130-142
Spodné diely (Muži)XSSMLXL2XL3XL
Pas (cm)69-7476-81 81-8989-9999-109109-119122-135
Boky (cm)81-8689-9494-102102-112112-122122-130130-142
Vnútorný šev (cm)81828283838383
Vrchné diely (Ženy)XXSXSSMLXL2XL
Prsia (cm)73-7676-81 84-89 91-94 97-102 104-109 112-117
Pas (cm)62-6061-66 69-71 74-79 81-86 89-94 97-104
Boky (cm)82-8586-9194-9799-104107-109112-117119-124
Spodné diely (Ženy)XXSXSSMLXL2XL
Pas (cm)57-60 56-66 69-71 74-79 81-86 89-94 97-104
Boky (cm)82-85 86-91 94-97 99-104 107-109 112-117 119-124
Vnútorný šev (cm)77785379798081
Športová podprsenka PUREMOVE8101214
Velikost XS/SSS/MM
EU 30 - 34 A,B,C,D34 - 36 A,B36 - 38 A,B,C36 - 38 A,B
Súpravy (Muži)XSSMLXL2XL3XL
Hrudník (cm)79-8486-9494-102102-112112-122122-132135-147
Pas (cm)69-7476-8181-8989-9999-109109-119122-135
Boky (cm)81-8689-9494-102102-112112-122122-130130-142
Vnútorný šev (cm)81828283838383
Súpravy (Ženy)XXSXSSMLXL2XL
Hrudník (cm)73-76 76-81 84-89 91-94 97-102 104-109 112-117
Pas (cm)57-60 61-66 69-71 74-79 81-86 89-94 97-104
Boky (cm)82-85 86-91 94-97 99-104 107-109 112-117 119-124
Vnútorný šev (cm)77787879808081

Doplnky

Ponožky (Unisex)21245-6781291011113351268129111214212551286128812111124126OSFMOSFWSMLXL
US2 1/2 - 45-67-8 1/29-10 1/211 1/2 - 133-5 1/26-8 1/29-11 1/212-14 1/27-8 1/29-10 1/211 1/2 - 135-6Jedna velikost mužiJedna velikost ženy5-67-8,59-10,511,5-13
EUR34-3637-3940-4243-4546-4835-3839-4243-4647-5037-3940-4240-4243-4546-4837-39Jedna velikost mužiJedna velikost ženy37-3940-4243-4546-48
UK2-3 1/24 1/2 - 66 1/2 - 88 1/2 - 1011-12 1/22 1/2 - 55 1/2 - 88 1/2 - 1111 1/2 - 146 1/2 - 88 1/2 - 1011-12 1/24 - 5 1/2Jedna velikost mužiJedna velikost ženy4,5-66,5-88,5-1011-12,5
Čiapky a kšillovky (Unisex)MLOSFWOSFM
Obvod hlavy (cm) 56-5858-6056-5858-60
PohlavieŽenyMužiŽenyMuži

Topánky

US (Muži)44,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51314151617181920
UK3,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,513,514,515,516,517,518,519,5
EUR363737,53838,539,54040,541,54242,5434444,54545,546,54747,549505152535455
CM2222,52323,52424,52525,52626,52727,52828,52929,53030,53132333435363738
US (Ženy)33,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,514153,0
UK11,522,533,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51213
EUR3333,53434,5353636,53737,538394040,54141,542,54343,5444545,54646,548
CM2020,52121,52222,52323,52424,62525,52626,52727,52828,52929,53030,53132
US (Deti)10,5C11C11,5C12C12,5C13C13,5C14C1,522,533,544,555,566,5
UK10K10,5K11K11,5K12K12,5K13K13,5K11,522,533,544,555,56
EUR2828,5293030,5313232,53333,534,53535,5363737,53838,539
CM171819202121,52222,52323,52424,5

Topánky

US (Unisex)44,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51314
US (ženy)5,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,516
UK33,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51213
EUR363737,5383939,54040,541,54242,543,54444,5454646,5474849
CM22,82323,52424,52525,325,52626,52727,52828,328,52929,53030,531,5
US (Muži)5,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51415
UK4,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51314
EUR383939,54040,541,54242,543,54444,5454646,5474848,54950,5
CM2424,5252525,52626,52727,52828,2528,52929,53030,530,753132
US (Ženy)55,566,577,588,599,51010,511
UK33,544,555,566,577,588,59
EUR35,5363737,5383939,54040,541,54242,543,5
CM22,522,752323,52424,52525,525,752626,52727,5
US (Deti)K10,5K11K11,5K12K12,5K13K13,511,522,533,544,555,566,57
UKK9K9,5K10K10,5K11K11,5K12K12,5K13K13,511,522,533,544,555,5
EUR2828,529,53030,531,53232,53333,534,53535,5363737,5383939,540
CM17,2517,51818,51919,519,752020,52121,52222,2522,52323,52424,525

Topánky

US (Unisex)44,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51314
US (ženy)5,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,515,5
UK33,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51213
EUR363737,5383939,54040,541,54242,543,54444,5454646,5474849
CM22,82323,52424,52525,325,52626,52727,52828,328,52929,53030,531,5
US (Muži)44,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51415
UK33,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51314
EUR363737,5383939,54040,541,54242,543,54444,5454646,5474848,54950,5
CM22,82323,52424,52525,325,52626,52727,52828,2528,52929,53030,530,753132
US (Ženy)4,555,566,577,588,599,51010,511
UK2,533,544,555,566,577,588,59
EUR3535,5363737,5383939,54040,541,54242,543,5
CM2222,522,752323,52424,52525,525,752626,52727,5
US (Deti)K10,5K11K11,5K12K12,5K13K13,511,522,533,544,555,566,57
UKK9K9,5K10K10,5K11K11,5K12K12,5K13K13,511,522,533,544,555,5
EUR2828,529,53030,531,53232,53333,534,53535,5363737,5383939,540
CM17,2517,51818,51919,519,752020,52121,52222,2522,52323,52424,525

Topánky

US (Unisex)66,577,588,599,51010,51111,512
US (Ženy)7,588,599,51010,51111,51212,51313,5
UK5,5666,577,588,599,51010,511
EUR38,5394040,5414242,5434444,54545,546
CM2424,52525,52626,52727,52828,52929,530
US (Muži)66,577,588,599,51010,51111,51212,5131415161718
UK 55,566,577,588,599,51010,51111,5121314151617
EUR38,5394040,5414242,5434444,54545,5464747,548,549,550,551,552,5
CM2424,52525,52626,52727,52828,52929,53030,5313233343536
US (Ženy)55,566,577,588,599,51010,51111,512
UK 2,533,544,555,566,577,588,599,5
EUR 35,53636,537,53838,5394040,5414242,5434444,5
CM2222,52323,52424,52525,52626,52727,52828,529

Oblečenie

Vrchné diely (Muži)XSSMLXL2XL3XL
Hrudník (cm)8888-9696-104104-112112-124124-136136-148
Pas (cm)7373-8181-8989-9797-109109-121121-133
Boky (cm)8888-9696-10489-97112-120120-128128-136
Spodné diely (Muži)XSS ML XL2XL3XL3233343632-3234-3236-32
Pas (cm)7373-8181-8989-9797-109109-121121-13385 8890 95 85 90 95
Boky (cm)8888-9696-104104-112112-120120-128128-136100 103105 110 100 105 110
Vrchné diely (Ženy)XSSMLXL2XL
Velikosť EU32-3436-3840-4244-4648-5052-54
Prsia (cm)76-8383-9090-9797-104104-114114-124
Pas (cm)60-6767-7174-8181-8888-9898-108
Boky (cm)84-9191-98 98-105105-112 112-120 120-128
Spodné diely (Ženy)XSS M LXL2XL
Velikosť EU32-34 36-38 40-42 44-46 48-50 52-54
Pas (cm)60-67 67-74 74-81 81-88 88-98 98-108
Boky (cm)84-91 91-98 98-105 105-112 112-120 120-128
Dĺžka nohavíc (cm)79,5 79,580 8080,5 80,5

Doplnky

Ponožky (Unisex)S MLXL
Velikosť EU34-38 38-42 42-46 46-50
Velikosť UK2–5 5–8 8–11 11–14,5

Topánky

US (Muži)77,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,51515,516
UK66,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,515
EUR4040,5414242,5434444,54545,5464747,54848,54949,55050,5
CM2525,52626,52727,52828,52929,53030,53131,53232,53333,534
US (Ženy)55,566,577,588,599,51010,51111,512
UK2,533,54,4,555,566,577,588,599,5
EUR35,53636,537,53838,5394040,5414242,5434444,5
CM2222,52323,52424,52525,52626,52727,52828,529

Oblečenie

Vrchné diely (Muži)XSSMLXLXXL3XL4XL5XL
Hrudník (cm)76-8186-91,496-101,6106-111,8116-121,9127-132132-137137-142142-147
Pas (cm)67-7071-7476-8286,4-9297-102107-112112-117117-122122-127
Spodné diely (Muži)32/3234/3236/3238/3232/3434/3436/3438/3432/3634/3636/3638/36
Pas (cm)81-8686-9191-9797-10081-8686-9191-9797-10081-8686-9191-9797-100
Boky (cm)98-102102-107107-112112-11798-102102-107107-112112-11798-102102-107107-112112-117
Dĺžka nohavíc (cm)105105105105115115115115122122122122
Kraťasy (Muži)3032343638
Pas (cm)76-8181-8686-9191-9797-100
Boky (cm)93-9898-102102-107112-11798-102
Vrchné diely (Ženy)XSSMLXLXXL
Hrudník (cm)78,7-8485-9091,4-9798-103104-109112-117
Pas (cm)58-6465-7071-7678-8384-8991-97
Spodné diely (Ženy)XSSMLXLXXL468
Pas (cm)58-6465-7071-7678-8384-8991-9763-6868-7071-76
Boky (cm)90-9592-9797-102103-108109-114117-12291- 96,591- 96,597-101,6
US SML
EUR32 - 3634-3836-40

Doplnky

Šiltovky (Unisex)OSFAS/MM/LL/XLXL/XXL
Obvod (cm)56-6053-5556-5859-6263-65
Opasky (Muži)3436OSFA
Dĺžka (cm)108113127
Opasky (Ženy)OSFA
Dĺžka (cm)120
Rukavice (Muži)RMDRMLRLGLMDLMLLLG
Velikost MM-LLMM-LL
Dĺžka dlane (cm)18,5-1918,5-19,519-19,518,5-1918,5-19,519-19,5
Rukapravápravápraváleváleválevá
Rukavice (Ženy)RSMRMDLSMLMD
Velikost S-MMS-MM
Dĺžka dlane (cm)16-1716,5-1716-1716,5-17
Rukapravápraváleválevá
Ponožky (Unisex)SMMDLLGXL
US (Muži)1 - 44 - 8,54 - 8,59 - 12,59 - 12,513 - 16
US (Ženy)4 - 6,57 - 10,57 - 10,511 - 1311 - 13
UK9 - 2,53 - 7,53 - 7,58,5 - 11,58,5 - 11,512 +
EUR30 - 3536 - 4136 - 4142 - 4742 - 4747 +

Topánky

US (Muži)77,588,599,51010,51111,51212,513141516
UK6,577,5 88,599,51010,51111,51212,5131415
EUR404141,5424343,54444,5454646,54748495051
CM2525,52626,52727,52828,52929,53030,531323334
US (Ženy)55,566,577,588,599,51010,51111,5
UK2,533,544,555,566,577,588,59
EUR3535,5363737,53838,5394040,5414242,543
CM2222,52323,52424,52525,52626,52727,52828,5
US (Děti)9C10C11C12C13C1234567
UK8K9K10K11K12K13K123456
EUR272829303132333435363738
CM151617181920212223242525,5
Sandále US (Muži)78910111213141516
EUR40414243444546474849
UK6789101112131415
CM25262728293031323334
Sandále US (Ženy)567891011
EUR36373839404142
UK3456789
CM22232425262728

Oblečenie

Vrchné / spodné diely (Muži)SMLXLXXL
Hrudník (cm)91-9699-104107-112114-119122-130
Pas (cm)71-7476-8186-9196-102104-107
Vnútorný šev (cm)7981848686
Vrchné / spodné diely (Ženy)XXSXSSMLXLXXL
Hrudník (cm)78,5-8081-8486-8991-9496-102104-109112-117
Pas (cm)61-6264-6669-7174-7679-8494-9994-99
Boky (cm)84-8586-8991-9496-99102-107109-114109-114
Vnútorný šev (cm)79798181818486

Oblečenie

Vrchné / spodné diely (Ženy)XSSML
Výška 155 - 160160 - 168168 - 174 174 - 180
Hrudník84 - 9090 - 9696 - 102 102 - 108
Pas 58 - 6262 - 6868 - 7474 - 80
Boky 84 - 9090 - 9696 - 102102 - 108
Nohavice 70727476
MLXLXXL
EU50 - 5254 - 56 58 - 6062 - 64
US10 - 1214 - 1618 - 2022 - 24
UK14 - 1618 - 2022 - 24 26 - 28
Výška 163 - 170 170 - 178178 - 186186 - 192
Dĺžka92 - 9696 - 100100 - 104105 - 110
Hrudník100 - 110110 - 120120 - 130130 - 140
Pas80 - 8686 - 9494 - 102102 - 110
Boky90 - 9496 - 104104 - 110110 - 118
Stehno 55 - 6060 - 6565 - 7070 - 75
Biceps 36 - 4040 - 4444 - 4848 - 52

Topánky

4M4,5M5M5,5M6M6,5M7M7,5M8M8,5M9M9,5M10M10,5M11M11,5M12M12,5M13M13,5M14M14,5M15M
UK3,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,5
EUR3636 2/337 1/33838 1/239 1/34040 2/341 1/34242 2/343 1/34444 2/345 1/34646 2/347 1/34848 2/349 1/35050 2/3
CM21,52222,52323,52424,52525,52626,52727,52828,52929,53030,53131,53232,5
5 W5.5 W6 W6.5 W7 W7.5 W

Topánky

US (Unisex)3,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51213141516
US (Ženy)55,566,577,588,599,51010,511
UK2,533,544,555,566,577,588,599,51010,51112131415
EUR34,5353636,5373838,5394040,5414242,5434444,5454647484950
CM21,52222,52323,52424,52525,52626,52727,52828,52929,53031323334
US (Muži)566,577,588,599,51010,51111,51213141516
UK455,566,577,588,599,51010,51112131415
EUR373838,5394040,5414242,5434444,5454647484950
CM232424,52525,52626,52727,52828,52929,53031323334
US (Ženy)55,566,577,588,599,51010,51111,5
UK2,533,544,555,566,577,588,59
EUR34,5353636,5373838,5394040,5414242,543
CM21,52222,52323,52424,52525,52626,52727,528

Oblečenie

Vrchné / spodné diely (Muži)SMLXL2XL
Hrudník (cm)91-94 97-102 107-112 117124
Pas (cm)74-76 79-81 84-86 91-97 104-107
Boky (cm)91-9487-99102-104109-114122-124
Vrchné / spodné diely (Ženy)XSSMLXL
Velikost US34363840 42
Hrudník (cm)79-81 94-86 89-91 9599
Pas (cm)60-6265-6770-7286-9197

Doplnky

Čiapky a šiltovky (Muži)OS S/MM/LL/XL
Obvod hlavy (cm) 52-6952-5960-6364-69
Čiapky a šiltovky (Ženy)OSS/M M/L L/XL
Obvod hlavy (cm) 52-6352-5556-5960-63
Ponožky (Unisex)1-66,5-96,5-109,5-13
UK13,5K-54-6,54-7,58,5-12
EUR31,5-3836,5-4036,5-4142,5-47
CM23-25,523-26,527,5-31

Topánky

US (Muži)77,588,599,51010,51111,51212,513
UK66 1/277 1/288 1/299 1/21010 1/21111 1/212
EUR39 1/24040 1/241 1/2424343 1/24444 1/24545 1/246 1/247
CM2525,52626,52727,52828,52929,53030,531
US (Ženy)55,566,577,588,599,510
UK33 1/244 1/255 1/266 1/277 1/28
EUR35 1/2363737 1/23838 1/239 1/24040 1/241 1/242
CM2222,52323,52424,52525,52626,527
US (Deti)
UK
EUR
CM

Oblečenie

Vrchné / spodné diely (Muži)XSSMLXLXXL3XL4XL
Hrudník (cm)879399105111119127135
Pas (cm)7591979399107115123
Boky (cm)8095101107113121129137
Ramená a dĺžka rukávov (cm)7880828486889092
Vnútorná dĺžka nôh (cm)8284868890929496
Výška (cm)172176180184188192196200
Vrchné / spodné diely (Ženy)XSSMLXLXXL3XL4XL
Hrudník (cm)828894100106114122130
Pas (cm)647076828896104112
Boky (cm)9096102108114122130138
Ramená a dĺžka rukávov (cm)7172,57475,57778,58081,5
Vnútorná dĺžka nôh (cm)7980,58283,58586,58889,5
Výška (cm)164167170173176179182185
PodprsenkyXSSMLXLXXL
Obvod pod prsiami (cm)707580859095
Vrchné / spodné diely (Děti)74/8086/9298/104110/116122/128134/140146/152158/164
Vek0-11-22-44-66-88-1010-1212-14
Hrudník (cm)5154565864707682
Pas (cm)4952535558626569
Boky (cm)5155596369758187
Ramená a dĺžka rukávov (cm)323743,547,551,5576268
Vnútorná dĺžka nôh (cm)3037445159667277
Výška (cm)8092104116128140152164

Doplnky

Návleky na topánkyXSSMLXL
Velikosť obuvi34-3637-3940-4243-4546-48
RukaviceXXSXSSMLXLXXL
Obvod dlane (cm)15182023252830
Obvod dlane (palce)6789101112
Ponožky34/3637/3940/4243/4546/48
JUNIOR22-2425-2729-3031-3334-36
ČiapkyS/ML/XL
Obvod hlavy54/5658/60

Topánky

US (Chlapčenské)22.533.544.55
UK11.522.533.54
EUR3333.534.53535.53636.5
CM2020.52121.52222.523
3,544,555,566,5
UK 11,522,533,54
EUR3333,534,53535,53637
CM2020,52121,52222,523
US (Muži)4,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,5131415
UK3,544,555,566,577,588,599,51010,51111,5121314
EUR363737,53838,539,54040,541,54242,5434444,54545,546,5474850
CM22,52323,52424,52525,52626,52727,52828,52929,53030,5313233
US (Ženy)3,54,55,566,577,588,599,51010,51111,5
UK1233,544,555,566,577,588,59
EUR3334,535,5363737,53838,539,54040,541,54242,543
CM20212222,52323,52424,52525,52626,52727,528

Oblečenie

Vrchné diely (Muži)XXSXSSMLXLXXL
Obvod hrudníka (cm)81-8686-9191-9696-102102-106106-111111-116
Obvod hrudníka (palce)32=3434-3636-3838-4040-4242-4444-46
Obvod pasu (cm)68-7373-7878-8383-8888-9393-9898-103
obvod pása (palce)27-2929-3131-3333-3535-3737-3939-41
Spodní díly (Muži)XXSXSSMLXLXXL
Obvod pasu (cm)68-7373-7878-8383-8888-9393-9898-103
obvod pása (palce)27-2929/331-3333-3535-3737-3939-41
Vrchné diely (Ženy)68101214
UK3234363840
US246810
Obvod hrudníka (cm)78-8282-8686-9090-9494-98
Obvod hrudníka (palce)31-3333-3434-3636-3737-38
Obvod pasu (cm)60-6464-6868-7272-7676-80
obvod pása (palce)23-2525-2727-2828-3030-31
Spodné diely (Ženy)68101214
EU3234363840
US246810
Obvod pasu (cm)60-6464-6868-7272-7676-80
obvod pása (palce)23-2525-2727-2828/3030-31
Obvod bokov (cm)86-9090-9494-9898-102102-106
Obvod bokov (palce)34-3535-3737-3838-4040-42

Doplnky

RukaviceSMLXL
Obvod (cm)15-1818-2020-2323-25
Obvod (palce)6-77-88-99-10
Ponožky / návleky na topánkySML
UK3-67-910-12
US4-78-1011-13
EU36-4040-4343-47
Ponožky extreme thermoXSSMLXL
UK3-55-77-99-1111-13
US4-66-88-1010-1212-14
EU36-3838-4040-4343-4646-48
Tašky a batohyS/ML/XL
Obvod hrudníka (cm)75-10590-120
Obvod hrudníka (palce)32-3438-46

Oblečenie

Detské oblečenieYSMYMDYLGYXL
Velikost 7 - 8 10 - 12 14 - 1618 - 20
Hrudník65 - 6770 - 7277 - 8185 - 89
Pas60 - 6265 - 6771 - 7579 - 83
Výška127 - 137137 - 150150 - 160160 - 170
32C36B36A36DD38DD38B34B34C
Obvod přes prsa (cm)76-81

Topánky

US (Unisex)33,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,51515,516
US (Ženy)4,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,51515,51616,51717,5
UK22,533,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,515
EUR3535,53636,537,53838,5394040,5414242,5434444,54545,5464747,54848,54949,55050,5
CM2121,52222,52323,52424,52525,52626,52727,52828,52929,53030,53131,53232,53333,534
US (Muži)77,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,51515,516
UK66,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,515
EUR4040,5414242,5434444,54545,5464747,54848,54949,55050,5
CM2525,52626,52727,52828,52929,53030,53131,53232,53333,534
US (Ženy)55,566,577,588,599,51010,51111,512
UK 2,533,544,555,566,577,588,599,5
EUR35,53636,537,53838,5394040,5414242,5434444,5
CM2222,52323,52424,52525,52626,52727,52828,529
US (Deti) - BATOĽATÁ2C3C4C5C6C7C8C9C10C
UK1,5K2,5K3,5K4,5K5,5K6,5K7,5K8,5K9,5K
EUR17,518,519,5212223,5252627
CM8910111213141516
US (Deti) - DETI10,5C11C11,5C12C12,5C13C13,5C11,522,53
UK10K10,5K11K11,5K12K12,5K13K13,5K11,522,5
EUR27,5282929,5303131,5323333,53435
CM16,51717,51818,51919,52020,52121,522
US (Deti) - JUNIORI3,544,555,566,57
UK33,544,555,566,5
EUR35,53636,537,53838,53940
CM22,52323,52424,52525,526

Oblečenie

Vrchné diely (Muži)SMLXLXXL3XL
Hrudník (cm)86-91 97-102 107-112 117-122 127-132 137-142
Pas (cm)71-7476-8186-9197-102107-112117-122
Spodné diely (Muži)SMLXLXXL3XL4XL32343638
Pas (cm)71-7476-8186-9296-102106-112112-117117-12281-8686-9191-9797-100
Boky (cm)86-9094-98102-107112-117122-127132-137142-14798-102102-107112-11798-102
Vrchné diely (Ženy)XSSMLXL2XL
Hrudník (cm)83-8588-9093-9599-103107-110114-118
Pas (cm)65-6770-72 75-7781-8589-9397-100
Spodné diely (Ženy)XSSMLXL2XL2468
Pas (cm)58-64 65-70 71-76 77-93 84-90 91-97 58-64 63-6868-7071-76
Boky (cm)91-9790-9596-102102-108109-114117-12291-9791- 96,591- 96,597-101,6
US XSSML
EUR32 - 3634-3836-40
PodprsenkyXSSMLXL2XL
Obvod hrudníka (cm)71 76-81 86-91 91-96 96-101 101-106
KošíčkyAABCDDD

Doplnky

Ponožky (Unisex)SMMDLLGXL
US (Muži)1 - 44 - 8,54 - 8,59 - 12,59 - 12,513 - 16
US (Ženy)4 - 6,57 - 10,57 - 10,511 - 1311 - 13
UK3 - 7,53 - 7,58,5 - 11,58,5 - 11,512 +
EUR30 - 3536 - 4136 - 4142 - 4742 - 4747 +
Čiapky a šiltovky (Unisex)S/MM/LL/XLOSFA
Obvod hlavy (cm) 53-5556-5859-6154-58
Rukavice (Muži)XSSMLXLXXL
Dĺžka dlane (cm)17,2-17,8 17,8-18,4 18,4-19 19-19,7 19,7-20,3 20,3-21
Rukavice (Ženy)XSSMLXL
Dĺžka dlane (cm)14,6-15,915,9-16,516,5-17,517,2-17,817,8-18,4
Opasky (Muži)3436OSFA
Dĺžka (cm)108113127
Opasky (Ženy)OSFA
Dĺžka (cm)120

Oblečenie

Vrchné diely (Muži)SMLXLXXL
Hrudník (cm)50-5454-5757-6060-6262
Dĺžka (cm)74-7676-7878-8080-8282
Spodné diely (Muži)SMLXLXXL
Pas (cm)4043464850
šírka stehná (cm)3133353739

Doplnky

Čiapky a šiltovky (Muži)66 3/86 1/26 5/86 3/46 7/877 1/87 1/47 3/87 1/27 5/87 3/47 7/88
Obvod (cm)48,251,1525353,954,955,856,857,758,759,660,661,562,563,5
Čiapky a šiltovky (Muži)OSFMSMS/MM/LL/XL
Obvod (cm)60,6-63,554,9-56,857,7-59,654,9-56,857,7-59,660,6-63,5
Čiapky a šiltovky (Muži)One size
Obvod (cm)55,8-60,6
Čiapky a šiltovky (Ženy)6 7/877 1/87 1/47 3/87 1/27 5/87 3/4
Obvod (cm)54,955,856,857,758,759,660,661,5
Čiapky a šiltovky (Ženy)One size
Obvod (cm)54,9-59,6
Čiapky a šiltovky (Deti)INFANTCHILDYOUTH
Obvod (cm)48,2-49,252-5353,9-55,8

Topánky

US outdoor (Unisex)567891011
UK567891011
EUR383940 1/2424344 1/246
CM23,524252626,527,528,5

Oblečenie

Deti (batoľatá)5662687480869298
Věk 0 měsíců0-3 měsíců3-6 měsíců6-9 měsíců9-12 měsíců12-18 měsíců1-2 roky2-3 roky
Výška (cm)51-56 57-6263-6869-7475-8081-8687-9293-98
Obvod hrudníka (cm)38,54345,54749,55152,554,5
Obvod pasu (cm)38,5434546,5495050,552,5
Obvod boků 37424547,55051,55356
Vnitřní šev19,121,7524,252731,1234,53841
104110116122
Věk 3-44-55-66-7
Výška (cm)99-104105-110111-116117-122
Obvod hrudníka (cm)565860,563
Obvod pasu (cm)54,5555657
Obvod bokov (cm)60626466
Vnitřní šev45,549,55256
Deti (juniori)128134140146152158164170176
Vek7-88-99-1010-1111-1212-1313-1414-1515-16
Výška (cm)123-128129-134135-140141-146147-152153-158159-164165-170171-176
Obvod hrudníka (cm)6467,57174,57882868991,5
Obvod pasu (cm)5961,563,5666870,57374,576,5
Obvod bokov (cm)687174,577,581858991,594
Vnútorný šev (cm)59,562656870,573,576,57982

Topánky

US (Unisex)44,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,5151617
US (Ženy)55,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,51515,5161718
UK3,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,51516
EUR3636 2/337 1/33838 2/339 1/34040 2/341 1/34242 2/343 1/34444 2/345 1/34646 2/347 1/34848 2/349 1/35050 2/351 1/352 2/3
CM22,122,522,923,323,824,224,62525,525,926,326,727,127,62828,428,829,329,730,130,53131,431,832,6
US (Muži)44,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,515 1617
UK3,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,51516
EUR3636 2/337 1/33838 2/339 1/34040 2/341 1/34242 2/343 1/34444 2/345 1/34646 2/347 1/34848 2/3 49 1/35050 2/351 1/352 2/3
CM22,122,522,923,323,824,224,62525,525,926,326,727,127,62828,428,829,329,730,130,53131,431,832,6
US zimné (Muži)8,599,51010,51111,51212,513
UK88,599,51010,51111,51212,5
EUR4242 2/343 1/34444 2/345 1/34646 2/347 1/348
Dĺžka vnútornej vložky (cm)27,327,728,128,528,929,329,730,130,530,9
Dĺžka chodidla (cm)26,827,227,628,028,428,829,229,630,030,4
US (Ženy)55,566,577,588,599,51010,51111,512
UK3,544,555,566,577,588,599,51010,5
EUR3636 2/3 37 1/33838 2/3 39 1/34040 2/341 1/34242 2/343 1/34444 2/345 1/3
CM22,122,522,923,323,824,224,62525,525,926,326,727,127,628
US (Deti) - BATOĽATÁ1C2C3C4C5C5,5C6C6,5C7C7,5C8C8,5C9C9,5C10C
UK0K1K2K3K4K5K5,5K6K6,5K7K7,5K8K8,5K9K9,5K
EUR161718192021222323,5242525,52626,527
CM8,199,810,611,512,312,813,213,61414,514,915,315,716,1
US (Deti) - DETI10,5C11C11,5C12C12,5C13C13,5C11,522,533,5
UK10K10,5K11K11,5K12K12,5K13K13,5K11,522,53
EUR2828,5293030,53131,5323333,5343535,5
CM16,61717,417,818,318,719,119,52020,420,821,221,6
US (Deti) - JUNIORI3,544,555,566,57 7,5
UK33,544,555,566,5 7
EUR35,53636 2/337 1/33838 2/339 1/340 40 2/3
CM21,622,122,522,923,323,824,224,625
Šlapky a žabky US (Unisex)5678910111213
UK5678910111213
EUR383940 1/2424344 1/2464748 1/2
CM23,524252626,527,5282930
Šlapky a žabky US (Muži)3456789101112131415
UK3456789101112131415
EUR35,537383940,5424344,5464748,55051
CM21,622,723,32424,725,926,527,428,42929,83132
Šlapky a žabky US (Ženy)567891011
UK45678910
EUR37383940,54243 44
CM2424,6252626,52727,5

Oblečenie

Vrchné diely (Muži)XS S MLXL2XL3XL
Hrudník (cm)79-8486-9494-102102-112112-122122-132135-147
Pas (cm)69-7476-8181-8989-9999-109109-119135-147
Boky (cm)81-8689-9494-102102-112112-122122-130130-142
Spodné diely (Muži)XSSMLXL2XL3XL
Pas (cm)69-7486-8181-8989-9999-109109-119122-135
Boky (cm)81-8689-9494-102102-112112-122122-130130-142
Sedlo (cm) 81828283838382
Vrchné diely (Ženy)XXS XSSMLXL2XL
Prsia (cm)73-7677-82 83-8889-9495-101102-109110-118
Pas (cm)57-6061-6667-7273-7879-8586-9494-104
Boky (cm)82-8586-9192-9798-103104-110111-117118-125
Spodné diely (Ženy)XXSXSXS 3XS 4SS 3S 4MM 3M 4LL 3L 4XLXL 3XL 42XL3234363840
Pas (cm)57-6061-6661-6661-6669-7169-7169-7174-7974-7974-7981-8681-8681-8689-9489-9489-9497-104
Boky (cm)82-8586-9186-9186-9194-9794-9794-9799-10499-10499-104107-109107-109107-109112-117112-117112-117119-124
Sedlo/ rozkrok (cm)77787,610,1787,610,1797,610,1807,610,1807,610,181
Súpravy (Muži)XSSMLXL2XL3XL
Hrudník (cm)79-8486-9494-102102-112112-122122-132135-147
Pas (cm)69-7476-8181-8989-9999-109109-119122-135
Boky (cm)81-8689-9494-102102-112112-122122-130130-142
Sedlo (cm) 8181,58282,683,182,682
Súpravy (Ženy)XXSXSSMLXL2XL
Hrudník (cm)73-7676-8184-8991-9497-102104-109112-117
Pas (cm)57-6061-6669-7174-7981-8689-9497-104
Boky (cm)82-8586-9194-9799-104107-109112-117119-124
Sedlo/ rozkrok (cm)77787879808081
Plavky (Ženy)323436384042
Hrudník (cm)828588919497,5
Obvod pasu (cm)666972757881,5
Boky (cm)919497100103106,5

Doplnky

Ponožky (Unisex)3538373939424042434543464750SMLXL
Velikosť EU35-3837-3939-4240-4243-4543-4647-5037-3940-4243-4546-48
Velikost USSSMMMDLGLXL5-67-8,59-10,511,5-13
Velikosť UK2,5-54,5-66-86,5-88,5-109-1112-144,5-5,56,5-88,5-1011-12,5
Ponožky (Muži)SMLXL
EUR37-3940-4243-4546-48
US5-67-8,59-10,511,5-13
UK4,5-5,56,5-88,5-1011-12,5
Ponožky (Ženy)XSSMLXL
EUR34-3637-3940-4243-4546-48
US3,5-4,55-67-8,59-10,511,5-13
UK2,5-3,54,5-5,56,5-88,5-1011-12,5
RukaviceSMLXL2XL
Dĺžka dlane (cm)16,5 - 19,119,1-21,621,6-24,1 24,1-26,7 26,7-29,2
Čepice a Kšiltovky (Unisex)OSFYOSFWOSFMOSFLNS
Obvod hlavy (cm) 54-5656-5858-6060-6254-62
Velikost USSMLXL -
Čepice a Kšiltovky (Děti)NSOSFCOSFY
Velikost USNSOSFCOSFY
Obvod hlavy (cm) 46-5452-5454-56
Futbalové ponožky a štulpne (Unisex)404243454648
Velikost US7- 8 1/29-10 1/211-12 1/2
Velikost USMLXL
Velikosť UK6 1/2-88 1/2-1010 1/2-12
Chrániče holeníXSSMLXL
Výška postavy (cm)120-140140-160160-175175-185185-195
Približný vek (rokov)6-9 10-1314-1718 a více18 a více
Brankárske rukavice456789101112
Dĺžka dlane (cm)0-1414-1515-1818-2020-2222-2424-2727-2929-32
Futbalové lopty345
Vekdo 8 let8-12 let12 a starší
Obvod lopty (cm)58,4-6163,5-6668,6-71,1

Oblečenie

Vrchné / spodné diely (Muži)XXSXSSMLXL2XL3XL
Hrudník (cm)76 8492100108116 124 132
Pas (cm)70 76828896104114 124
Rukávy (cm)82848688 90929496
Vnútorný šev (cm)7879808182838485

Topánky

US (Unisex)44,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,5141516
US (Ženy)5,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,51515,516,517,5
UK33,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,5131415
EUR3636,53737,53838,5394040,5414242,5434444,5454646,54747,548,549,551
CM2222,52323,52424,52525,52626,52727,52828,52929,53030,53131,5323334
US (Muži)66,577,588,599,51010,51111,51212,51313,5141516
UK55,566,577,588,599,51010,51111,51212,5131415
EUR3838,5394040,5414242,5434444,5454646,54747,548,549,551
CM2424,52525,52626,52727,52828,52929,53030,53131,5323334

Oblečenie

Spodná bielizeň (Muži)SMLXL2XL
šírka trenírok v páse (cm)30-3233-3435-3738-4041-43

Topánky

US (Ženy)44,555,566,577,588,599,51010,511
UK1,522,533,544,555,566,577,588,5
EUR3434,53535,5363737,53838,5394040,5414242,5
CM20,52121,52222,52323,52424,52525,52626,52727,5

Oblečenie

Vrchné / spodné diely (Ženy)XXSXSSMLXL2XL3XL
Hrudník (cm)7882869196101107113
Pas (cm)6265687480869298
Boky (cm)909396101106112118124
Vnútorný šev (cm)7878,57979,58080,58181,5

Topánky

US (Děti)3C4C5C5,5C6C7C8C9C9,5C10C10,5C11C11,5C12C12,5C13C13,5C11,522,533,544,555,566,577,5
UK2K3K4K4,5K5K6K7K8K8,5K9K9,5K10K10,5K11K11,5K12K12,5K13K13,5K11,522,533,544,555,566,5
EUR1819202122232425262727,52828,529303131,53232,5333434,53535,5363737,53838,53939,5
CM111212,513,51414,5151616,51717,2517,517,75181919,519,752020,320,521,521,72222,222,52323,52424,52525,5

Oblečenie

XXSXSSMLXLXXLXXXL
Šířka kalhotek v pase (cm)6265687480869298
XXSXSSMLXLXXLXXXL
UK68401214161820
Hrudník (cm)7882869196101107113

Doplnky

Ponožky EUR (Unisex)31-3435-3839-4243-4647-49
Veľkosť12345
(US)5-76-87-910-1213-15
UK4-65-76-89-1112-14
Detské ponožky (EUR)15-1819-2223-2627-30
(US)1C-3C4C-6C7C-9,5C10C-12C
UK0K-2K3K-5K6K-8,5K9K-11K
Štulpne EUR (Unisex)27-3031-3435-3839-4243-4647-49
Veľkosť012345
US11C-12C5-76-87-910-1213-15
UK10K-11K4-65-76-89-1112-14
Štulpne (Puma sizing)012345
EUR27-30 31-3435-3839-4243-4647-49
US11C-12C5-76-87-910-1213-15
UK10K-11K4-65-76-89-1112-14
Chrániče holeníXXSXSSMLXL
Výška (cm)9595-115115-135135-155155-175175-195

Topánky

US (Unisex)33,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,51515,516
US (Ženy)4,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,51515,51616,51717,5
UK22,533,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,515
EUR3535,53636,537,53838,5394040,5414242,5434444,54545,5464747,54848,54949,55050,5
CM2121,52222,52323,52424,52525,52626,52727,52828,52929,53030,53131,53232,53333,534
US (Muži)8,599,51010,51111,51212,51313,51414,515
UK7,588,599,51010,51111,51212,51313,514
EUR4242,5434444,54545,5464747,54848,54949,5
CM26,52727,52828,52929,53030,53131,53232,533
US (Ženy)55,566,577,588,599,51010,51111,512
UK2,533,544,555,566,577,588,599,5
EUR35,53636,537,53838,5394040,5414242,5434444,5
CM2222,52323,52424,52525,52626,52727,52828,529

Oblečenie

Vrchné diely (Muži)SMLXL2XL
Hrudník (cm)86-9197-102107-112117-122127-132
Pas (cm)71-7476-8186-9197-102107-112
Spodné diely (Muži)SMLXL2XL
Pas (cm)71-7476-8186-9296-102106-112
Boky (cm)86-9094-98102-107112-117122-127
Vrchné diely (Ženy)XSSMLXL
Hrudník (cm)83-8588-9093-9599-103107-110
Pas (cm)65-6770-7275-7781-8589-93
Spodné diely (Ženy)XSSMLXL
Pas (cm)65-6770-7275-7781-8589-93
Boky (cm)88-9093-9598-100104-108112-116
PodprsenkyXSSMLXL2XL
Obvod hrudníka (cm)7176-8186-9191-9696-101101-106
KošíčkyAABCDDD
Oblečenie (Deti)Y2XSYXSYSYMYLYXLY2XLY3XL
Vek5-66-77-89-1011-1213-1415-1617-18
Hrudník (cm)63-6666-7171-7676-8181-8686-9191-96
Pas (cm)55-5858-6163-6666-6970-7375-8081-84

Doplnky

Ponožky (Unisex)SMLXL
US (Muži)1 - 44 - 8,59 - 12,513 - 16
US (Ženy)4 - 6,57 - 10,511 - 13
UK3 - 7,58,5 - 11,512 +
EUR30 - 3536 - 4142 - 4747 +

Topánky

US (Unisex)44,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,515
US (Ženy)55,566,577,588,599,51010,511
UK3,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,5
EUR3636 2/337 1/33838 2/339 1/34040 2/341 1/34242 2/343 1/34444 2/345 1/34646 2/347 1/34848 2/349 1/35050 2/3
CM2222,52323,52424,52525,52626,52727,52828,52929,53030,53131,53232,533
US (Muži)66,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,515
UK5,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,514
EUR38 2/339 1/34040 2/341 1/34242 2/343 1/34444 2/345 1/34646 2/347 1/34848 2/349 1/350
CM2424,52525,52626,52727,52828,52929,53030,53131,53232,5
US (Ženy)55,566,577,588,599,51010,511
UK3,544,555,566,577,588,599,5
EUR3636 2/337 1/33838 2/339 1/34040 2/341 1/34242 2/343 1/344
CM2222,52323,52424,52525,52626,52727,528

Topánky

US (Unisex)3,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,5131415
US (Ženy)55,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,51616,5
EUR35,5363737,5383939,54040,541,54242,543,54444,5454646,547484950,5
CM22,522,82323,52424,52525,325,52626,52727,52828,328,52929,53030,53132
UK2,533,544,555,566,577,588,599,51010,51111,5121314
US (Muži)55,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51415 1617
UK6,54,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51314 1516
EUR37,5383939,54040,541,54242,543,54444,5454646,5474848,54950,5 51,552,5
CM23,52424,5252525,52626,52727,528 28,2528,52929,53030,530,7531323334
US (Ženy)4,555,566,577,588,599,51010,511 11,51212,51313,514
UK2,533,544,555,566,577,588,59 9,51010,51111,512
EUR3535,5363737,5383939,54040,541,54242,543,5 4444,5454646,547
CM2222,5 22,752323,52424,52525,5 25,752626,52727,52828,5292929,530
US (Deti)K10K10,5K11K11,5K12K12,5K13K13,511,522,533,544,555,566,57
UKK8,5K9K9,5K10K10,5K11K11,5K12K12,5K13K13,511,522,533,544,555,5
EUR272828,529,53030,531,53232,53333,534,53535,5363737,5383939,540
CM17 17,2517,51818,51919,5 19,752020,52121,522 22,2522,52323,52424,52525,5
Žabky a šlapky US (Unisex)567891011121314
EUR37,5394041,542,5444546,54849
UK45678910111213
CM23,524,525262728293030,531

Oblečenie

Vrchné / spodné diely (Muži)SMLXL2XL3XL
Výška (cm)174-178 178-182182-186186-190190-194194-198
Hrudník (cm)89-9595-101101-107107-113113-119119-125
Pas (cm)77-8383-8989-9595-101101-107107-113
Boky (cm)91,5-96,5965-101,5101,5-106,5106,5-111,5111,5-116,5116,5-121,5
Vrchné / spodné diely (Ženy)XSSMLXL2XL
Výška (cm)160-164164-168168-172172-176176-180180-184
Hrudník (cm)77-8383-8989-9595-101101-107 107-113
Pas (cm)61-6767-7373-7979-8585-9191-97
Boky (cm)87,5-92,592,5-97,597,5-102,5102,5-107,5107,5-112,5112,5-117,5

Doplnky

Ponožky (Unisex)35-3839-4243-4647-49XSSMLXL
VeľkosťIIIIIIIV
US (Muži)3-66,5-99,5-1212,5+7 - 99,5 - 11, 512+
US (Ženy)4 - 5,56 - 7,5 8 - 9,510 +
UK2-55,5-88,5-1111,5 +
EUR35 - 3839 - 4243 - 4647 - 49
CM21 - 2323 - 2525 - 2727 - 2929 - 32
Čiapky a šiltovky (Unisex)OS1 obvod 58 cmobvod 56 cm
Obvod (cm)57 57 - -
PohlavieUnisexUnisexMužiŽeny
BandážeSML
Výška postavy (cm)130-150150-170170-190
Obvod kolena (cm)3335,538

Topánky

US (Unisex)11,522,533,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,515
US (Ženy)2,533,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,51414,51515,51616,5
UK0,511,522,533,544,555,5666,577,588,599,51010,51111,51212,51313,514
EUR32,53333,5343535,53636,537,53838,5394040,5414242,5434444,54545,5464747,54848,54949,5
CM2020,52121,52222,52323,523,5242424,52525,52626,52727,52828,52929,53030,53131,53232,533
US (Muži)3,5455,566,577,588,599,51010,51111,51212,5131415 161718
UK33,54,555,5666,577,588,599,51010,51111,5121314 151617
EUR35,53637,53838,5394040,5414242,5434444,54545,5464747,548,549,5 50,551,552,5
CM22,52323,523,52424,52525,52626,52727,52828,52929,53030,5313233343536
US (Ženy)55,566,577,588,599,51010,51111,512
UK2,533,544,555,566,577,588,599,5
EUR35,53636,537,53838,5394040,5414242,5434444,5
CM2222,52323,52424,52525,52626,52727,52828,529
US (Deti)2C2,5C3C3,5C4C4,5C5C5,5C6C6,5C7C7,5C8C8,5C9C9,5C10C 10,5C 11C 11,5C 12C12,5C 13C 13,5C 1Y1,5Y 2Y 2,5Y 3Y 3,5Y4Y 4,5Y 5Y 5,5Y 6Y 6,5Y 7Y
UK1,522,533,544,555,566,577,588,599,51010,51111,51212,51313,511,522,533,544,555,566,5
EUR1717,51818,51919,52021,52222,523,5242525,52626,52727,52828,529,5303131,5323333,5343535,53636,537,53838,53940
CM88,599,51010,51111,51212,51313,51414,51515,51616,51717,51818,51919,52020,52121,221,621,922,322,723,123,423,824,524,6

Oblečenie

Vrchné diely (Muži)XSSMM-TLXL2XL3XL
Hrudník (cm)8888-9696-10496-104104-112112-124124-136136-148
Pas (cm)7373-8181-8981-8989-9797-109109-121121-133
Boky (cm)8888-9696-10496-104104-112112-120120-128128-136
Výška (cm)170-183170-183170-183183-196170-183170-183170-183170-183
Spodné diely (Muži)XSSMM-TLXL2XL3XL
Pas (cm)< 7373-81 81-8981-8989-9797-109109-121121-133
Boky (cm)80-88 88-9696-10496-104104-112112-120120-128128-136
stehno - vnútorná strana (cm)< 82.5 82.5 838883.5 8484.585
Výška (cm)170-183170-183170-183183-196170-183170-183170-183170-183
Vrchné diely (Ženy)XSSMM-TLXL2XL
Velikosť EU32-34 36-38 40-4240-4244-4648-5052-54
Prsia (cm)76-83 83-9090-9790-97 97-104104-114114-124
Pas (cm)60-67 67-7174-8174-81 81-8888-9898-108
Boky (cm)84-9191-9898-10598-105 105-112112-120120-128
Výška (cm)163-173163-173163-173173-183163-173163-173163-173
Spodné diely (Ženy)XSSMM-TLXL2XL
Velikosť EU32-3436-3840-4240-4244-4648-5052-54
Pas (cm)60-6767-7474-8174-8181-8888-9898-108
Boky (cm)84-9191-9898-10598-105105-112112-120120-128
Dĺžka nohavíc (cm)79,579,580858080,580,5
Výška (cm)163-173163-173163-173173-183163-173163-173163-173
Vrchné / spodné diely (Deti)XSSMLXL
Velikosť EU6-78-910-1214-1618-20
Vek6-78-910-1112-1314+
Hrudník (cm)65-6666-6969-7575-8282-89
Pas (cm)59-6262-6565-6969-7373-76
Boky (cm)68-71 71-7575-8080-8585-90
Výška postavy (cm)122-128 128-137137-147147-158158-170
ŠatyXSSMLXL2XL
Velikosť EU34-36 38-4042-4446-4850-5254-56
Hrudník (cm)76-8383-9090-9797-104104-114114-124
Pas (cm)60-6767-7474-8181-8888-9898-108
Boky (cm)84-9191-9898-105105-112112-120120-128
PodprsenkyXSSMLXL30A30B30C30D30DD30E32A32B32C32D32DD32E34A34B34C34D34DD34E36A36B36C36D36DD36E38A38B38C38D38DD
Velikosť UK30 A,B,C,D,DD,E32 A,B,C,D,DD,E34 A,B,C,D,DD,E36 A,B,C,D,DD,E38 A,B,C,D,DD,E
Velikosť EU65 A,B,C,D,E,F70 A,B,C,D,E,F75 A,B,C,D,E,F80 A,B,C,D,E,F85 A,B,C,D,E,F65A65B65C65D65E65F70A70B70C70D70E70F75A75B75C75D75E75F80A80B80C80D80E80F85A85B85C85D85E
Velikosť NikeXSXSXSXSXSSSSSSMMMMMLLLLLXLXLXLXLXL
Boxerky (Muži)SMLXL2XL
Obvod pasu (cm)73-8181-8989-9797-106121-133

Doplnky

Ponožky a štulpne (Unisex)SMLXL4-5,56-7,58-9,510,510-11,512,512-13,5
Velikosť EU34-3838-4242-4646-5036-3838,5-40,541-4344,544-45,54746-48
Velikost US6-88-1212-15
Velikost UK 2–55–88–1111–14,53-4,55-6,57-8,59,59-10,511,511-12,5
Ponožky (ženy)XSSML4-5,56-7,58-9,510-11,5
Velikosť EU31-3534-3838-4242-4636-3838.5-40,541-4344-45,5
Velikost US4-66-1010-13
Velikosť UK2-55-88-11
Ponožky (Deti)XSSM
EUR31 - 3534 - 3838 - 42
UK2 - 55 - 8
Basketbalové lopty3567
Obvod (cm)55,5–5768,5–7172–73,574,5–76
Hmotnosť (g)340–396453–510510–567567–623
PohlavieminiDětiŽenyMuži
Futbalové lopty1345
Obvod (cm)46-5158,5-6163,5-6668-70
Vek (let) -do 88-1213 a více
Chrániče holeníXSSMLXL
Výška (cm)140-150150-160160-170170-180180-200
Brankárske rukavice456789101112
Obvod ruky (cm)4,5–5,1 5,1–5,75,7–6,36,3–6,96,9–7,57,5–8,18,1–8,7 8,7–9,39,3–10
Čiapky a šiltovky (Unisex)One size2XS/XSXS/SS/MM/LL/XL
Obvod (cm)54-6146-4950-5354-5756-5958-61