Výmena tovaru

Postup pri výmene tovaru

Nie ste si istí veľkosti? Využite predĺženej lehoty na výmenu tovaru!

Ak Vám nesedí veľkosť tovaru, nevyhovuje materiál alebo máte iný dôvod pre vrátenie tovaru, ponúkame Vám možnosť výmeny a to ako za inú veľkosť, tak prípadne úplne iný produkt. Odporúčame Vám zaslať na e-mail [email protected] akú veľkosť či produkt ste si k výmene vybrali, aby sme Vám ho odložili a eliminovali, že by sa produkt počas riešenia výmeny vypredal. Upozorňujeme, že hodnota vymieňaného tovaru musí byť totožná prípadne vyššia ako pôvodne zakúpeného tovaru. Preplatok v prípade výberu lacnejšieho tovaru nevraciame. Dbajte prosím pri výbere nového tovaru, na túto skutočnosť. Následné komunikovanie do výberu tovaru celý proces predlžuje.

Následne postupujte podľa pokynov nižšie:

K nevyhovujúcemu tovaru pridajte správne vyplnený návratkový list, ktorý Vám zasielame ako prílohu emailu, prípadne ho môžete stiahnuť zde.

  1. K nevyhovujúcemu tovaru pridajte správne vyplnený návratkový list, ktorý Vám zasielame ako prílohu emailu, prípadne ho môžete stiahnuť zde.
  2. Balíček odneste na najbližšie podacie miesto dopravnej služby Packeta. Zoznam podacích miest Packeta nájdete zde.
  3. Obsluhe oznámte kód ----> 93688189 <----

  4. Obsluha si po zadaní kódu vytlačí štítok s našou adresou. (Nie je teda potreba balíček akokoľvek popisovať či označovať)
  5. Nezabudnite si vziať od obsluhy odberného miesta potvrdenie o odovzdaní balíčka. To si starostlivo uschovajte.

Tovar odošlite späť v pôvodnom neporušenom (nepoškodenom) obale, bez známok použitia, kompletný (vrátane príslušenstva). 

V prípade zaslania použitého tovaru nebude výmena akceptovaná! 

Odporúčame teda, v prípade, že si Kupujúci nie je zvolenou veľkosťou istý, pred použitím tovaru dôkladne vyskúšať na čistom a mäkkom povrchu.

V prípade textilu odporúčame vyskúšať veľkosť pred vypraním a odstrihnutím informačných ceduliek.

Do balíka prosím priložte vyplnený Návratkový list, ktorý nájdete na stiahnutie nižšie.

Výmena je bezplatná, nie je tu účtován žiadny manipulačný poplatok. Hradí sa iba náklady na zaslanie starého tovaru k nám a nového výrobku k Vám (Podľa aktuálneho platného cenníka dopravcu, ktorý uvádzame v sekcii doprava a platba). Pri vyplňovaní Návratkového listu nezabudnite uviesť, či chcete dopravu hradiť prevodom (0 €) alebo dobierkou (1,50 €). V prípade bankového prevodu Vám prídu platobné údaje na e-mail uvedenom v Návratkovom liste. Na rovnakú e-mailovú adresu Vás potom budeme informovať aj o samotnom priebehu výmeny.

 *V návratkovom liste prosíme o zvolenie, akým spôsobom si prajete uhradiť náklady na dopravu, v prípade, že nevyberiete ani jednu z možností, zásielka bude odoslaná automaticky na dobierku (+ 1,50 €).

Na stiahnutie: