My sme AD Sport

Táto sekcia nesie názov O nás, ale kto, že to my vôbec sme? Sme AD Sport. Sme Vaša energia do športu. U nás nezáleží na tom, či ste začínajúci športovec alebo olympijský víťaz. My sme tu pre každého, kto šport robí s radosťou, plne pripravení pomôcť so všetkým, ako najlepšie dokážeme. A to počnúc správnym výberom tovaru, cez pohodlnú realizáciu objednávky až po zaistenie vybavenia pre Váš klub či firmu.

Ako zlínska spoločnosť sa držíme Baťovského hesla - "Náš zákazník, náš pán" - preto je pre nás Vaša spokojnosť na prvom mieste. Chceme ponúknuť niečo výnimočné. Niečo viac než len obyčajný nákup cez internet – snažíme sa poskytnúť zákazníkovi maximálny servis.

Ako to začalo?

Začali sme ako malá rodinná firma. Dvaja bratia Adam a Marek boli odjakživa športoví nadšenci. V roku 2009 objavil mladší z bratov športový obchod SportsDirect – britský obchod so športovým vybavením. V tom čase sa v česku tovar tohto typu tak nepredával a keď áno, tak bol drahé. Bratia neváhali a vybehli spoločne na trať s názvom AD Sport.

Pýtate sa, prečo AD Sport, keď mená bratov sú Adam a Marek? Doména AMSport.cz totiž bola obsadená, a tak sa rozhodli, že AD bude údernejšia.

Naplno alebo vôbec!

Ako šiel čas, prichádzali aj problémy. Pôvodný dodávateľ sa stal nespoľahlivým - posielal špinavý tovar, poškodené produkty, kopačky bez kolíkov a problémov bolo viac a viac. Po týchto skúsenostiach stálo pred nami dôležité rozhodnutie - budeme to robiť naplno, alebo vôbec. Buď budeme tovar odoberať iba od výrobcov či autorizovaných lokálnych distribútorov, alebo projekt AD Sport skončí.

Vďaka vytrvalosti sa naskytla možnosť spolupráce, v tom čase už s jednou z najväčších značiek, s Nike. Rokovania dopadli úspešne, a tak sa AD Sportu podaril prvý úlovok v ceste za svojim cieľom. Odvtedy sme portfólio značiek rozširovali až k súčasnému stavu.

Čo nás dostalo sem?

Keďže sme začali ako malá, rodinná firma, všetko sa robilo z domu. Tovar bol skladovaný na pôde rodinného domu, expedičné pracovisko na balenie balíčka bolo na kuchynskej linke a kancelárie boli detské izby. Keď už boli podkrovné priestory malé, začali sa využívať aj časti garáže. Nakoniec bola garáž plná tovaru a otec Adama a Marka musel parkovať pred domom.

Výstavba

V roku 2015 začali rokovania s adidas Group a jednou z podmienok nadviazania spolupráce bola kamenná predajňa. Priestor doma pre tovar už nebol, a tak logickou cestou sa javilo nájsť si vlastné priestory. Podarilo sa získať pozemok v Zlíne na ulici Broučkova - vtedy začalo plánovanie výstavby nášho skladovacieho, administračného a predajného centra, kam sme sa v roku 2017 presťahovali.

Počas výstavby sa tovar začal objavovať už aj v obývacej izbe, pribúdali prví zamestnanci, a tak sa z rodinného domu začala stávať skôr firma ako domov.

Ako je to teraz?

Po presťahovaní do vlastných priestorov sme si uvedomili, že to, čo robíme, je skutočné. Ukázalo nám to, že dokážeme pre nášho zákazníka urobiť presne to, čo požaduje a zákazník nám to opláca svojou vernosťou. Pretože vie, že sme tu na to, aby sme mu poradili a pomohli s výberom presne pre neho.

Náš tím sa rozrastá - už nie sme malá rodinná firma so sídlom v dome od rodičov. Sme tím kolegov, ktorí sú tu pre Vás, aby Vám poradili a urobili maximum pre to, aby ste vždy odchádzali spokojní.

Síce už nie sme malá rodinná firma, ale rodinnú atmosféru sme si do nášho nového sídla vzali so sebou.

Overený zákazník

Pridané: 18. júna 2024

100 %

Odporúča obchod

Overený zákazník

Pridané: 17. júna 2024

100 %

Odporúča obchod

Overený zákazník

Pridané: 16. júna 2024

100 %

Odporúča obchod

Overený zákazník

Pridané: 13. júna 2024

100 %

Rychle dorucenie, dobra cena, odporucam
Odporúča obchod

Ďalšia recenzia nájdete na webe Heuréka.sk.