Doprava a platba

Vážení zákazníci,

pre ľahšiu orientáciu v ponúkaných typoch dopravy sme pre Vás pripravili tento prehľad. Objednávky zasielame prepravnou spoločnosťou DPD a Packeta. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Pri objednávke nad 65 EUR a zvolenie dopravy na výdajné miestoje DOPRAVA ZADARMO.

Pri objednávke nad 80 EUR a zvolenie kuriérske služby je DOPRAVA ZADARMO.

Packeta - Výdajné miesto (3 EUR)

Direct Link - Global deliveries

Vyzdvihnite si svoju zásielku na niektorom z odberných miest po Slovenskej republike! Po doručení zásielky na Vami zvolené výdajné miesto obdržíte SMS a e-mail s heslom. Objednávky do 15:00 hod. (na skladové položky) vyexpedujeme ešte dnes - doručenie nasledujúci pracovný deň.

Sieť odberných miest, ktorú môžete využiť na vyzdvihnutie Vašej objednávky. Rozhodujúca je otváracia doba daného výdajného miesta - je teda možné si zásielku vyzdvihnúť aj cez víkendy.

Po doručení zásielky na Vami zvolené výdajné miesto obdržíte SMS a e-mail s heslom. Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť. Alebo pre ňu treba niekoho poslať - stačí poznať heslo. Pri zaslaní zodpovednej SMS možno lehotu predĺžiť až na 21 dní (táto služba môže byť pred Vianocami dočasne pozastavená).

DPD - Kuriér (4,90 EUR)

Home - DPDgroup

Tovar Vám privezie prepravná služba DPD nasledujúci pracovný deň. V nedeľu a počas sviatkov prepravná služba zásielky nedoručuje. Čas doručenia sa pohybuje v intervale 8:00 - 18:00.

Pokiaľ Vás kuriér doma nezastihne, doručí Vám ju nasledujúci pracovný deň (až 3 pokusy o doručenie - dva sú automatické, o tretí sa musí zažiadať).

V deň doručenia Vás kontaktujú SMS správou s hodinovým intervalom predpokladaného doručenia.

Packeta - Kuriér (4,90 EUR)

Direct Link - Global deliveries

Dopravná služba Packeta ponúka aj možnosť doručenia tovaru k Vám domov, do kancelárie a to na akúkoľvek adresu v Slovenskej republike. 98% zásielok smerujúcich na adresu v SR doručuje Packeta- Kuriér v režime D+1. Teda do druhého dňa. Užite si rýchle dodanie priamo do rúk! Akonáhle kuriér vašu zásielku naloží, pošle Vám notifikáciu s informáciou o doručení s presnosťou na 90 minút. Pokiaľ vás kuriér nezastihne, uloží vám zásielku na najbližšom výdajnom mieste, kde si ju môžete vyzdvihnúť ešte v ten istý deň.

DPD - Výdajné miesto (3,90 EUR)

Způsoby dopravy - K2Moto.cz - Jednou stopou k zážitkům

Tovar Vám dopraví prepravná služba DPD nasledujúci pracovný deň na Vami vybranú pobočku Pickup na osobný odber. V sobotu, v nedeľu a počas sviatkov prepravná služba na pobočky DPD Pickup zásielky nedoručuje.

Pri výdajných miestach je rozhodujúca otváracia doba daného výdajného miesta – je teda možné si zásielku vyzdvihnúť aj cez víkendy. DPD boxy Vám umožnia si zásielku vyzdvihnúť v čase, ktorý Vám vyhovuje. Uloženie zásielky v výdajnom mieste až 7 kalendárnych dní, v odbernom DPD boxe 2 kalendárne dni. Pri doručení balíka do odberného miesta alebo DPD boxu obdržíte SMS s informáciou, kedy si môžete balík vyzdvihnúť. Pokiaľ si zásielku z výdajného miesta nevyzdvihnete do 4 dní, budete upozornení SMS správou o blížiacom sa konci úložnej doby.

Platba

K úhrade Vašej objednávky môžete použiť nasledujúce metódy:

Bankovým prevodom (0 EUR)

Platobné údaje dostanete po potvrdení objednávky (obratom alebo v prípade položky s dlhšou dodacou lehotou do 24 hodín). Tovar je expedovaný po pripísaní čiastky na náš účet Fio banky.

Kartou online (0 EUR)

 Využite možnosť zaplatiť kartou priamo prostredníctvom našej platobnej brány a urýchliť tak Vašu objednávku.

Online bankové platby (0 EUR)

Rýchly online prevod cez internetové bankovníctvo Vašej banky. Ochrana on-line prevodov je zabezpečovaná priamo jednotlivými bankami.

Dobierkou (1,50 EUR)

 Cena objednávky je uhradená v hotovosti pri prevzatí zásielky od prepravcu.