Doprava a platba

Vážení zákazníci,

pre ľahšiu orientáciu v ponúkaných typoch dopravy sme pre Vás pripravili tento prehľad. Objednávky zasielame prepravnou spoločnosťou UPS, GLS a novo sme zaradili aj dopravnú službu Zásilkovňa. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Pri objednávke nad 40 EUR a zvolenie dopravnej služby  Zásilkovňa je DOPRAVA ZADARMO.

Pri objednávke nad 99 EUR a zvolenie dopravnej služby  GLS je DOPRAVA ZADARMO.

Zásielkovňa (2,50 EUR)

Zásielkovňa bežne doručuje zásielky do druhého dňa. Vyzdvihnete si ich kedykoľvek budete chcieť a zaberie to len pár sekúnd.

Vyzdvihnite si svoju zásielku na viac ako 380 odberných miestach v Slovenskej republike! Zásielkovňu nájdete vo všetkých mestách s viac ako 5 tis. obyvateľmi. Po doručení zásielky na Vami zvolené výdajné miesto obdržíte SMS a e-mail s heslom. Objednávky do 15:00 hod. (skladové položky) vyexpedujeme ešte dnes - doručenie nasledujúci pracovný deň.

Sieť odberných miest, ktorú môžete využiť pre vyzdvihnutie Vašej objednávky. Rozhodujúca je otváracia doba daného výdajného miesta - preto je možné vyzdvihnúť si zásielku aj cez víkendy.

Po doručení zásielky, na Vami zvolené výdajné miesto, obdržíte SMS a e-mail s heslom. Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť. Alebo pre ňu niekoho pošlite - stačí poznať heslo. Po zaslaní odpovednej SMS je možné túto lehotu predĺžiť až na 21 dní (táto služba môže byť pred Vianocami dočasne pozastavená).

*U tohto dopravcu nie je možné uhradiť dobierku kartou, prosím pripravte si potrebnú hotovosť.

UPS (3,50 EUR)

Prepravná spoločnosť UPS doručuje zásielky vo väčšine prípadov do druhého dňa. Parametre doručenia si môžete upravovať online. Pri objednaní (skladového) tovaru do 14:30 hod. vyexpedujeme Vašu zásielku ešte v ten istý deň. Tovar Vám privezie prepravná spoločnosť UPS vo väčšine prípadov nasledujúci pracovný deň. V sobotu, v nedeľu a počas sviatkov UPS zásielky nedoručuje.

Akonáhle sa priblíži termín doručenia, UPS Vás kontaktuje formou SMS o predpokladanom čase doručenia zásielky. Pokiaľ Vám termín nebude vyhovovať môžete si ho zmeniť, a to buď on-line alebo telefonicky na infolinke dopravcu. Zmeniť si môžete termín doručenia, adresu doručenia, či presmerovať doručenie na UPS Access Point.

V prípade neúspešného pokusu o doručenie Vás bude prepravca kontaktovať, ako postupovať ďalej.

*U tohto dopravcu nie je možné uhradiť dobierku kartou, prosím pripravte si potrebnú hotovosť.

Platba

K úhrade Vašej objednávky môžete použiť nasledujúce metódy:

Bankovým prevodom (0 EUR)

Platobné údaje dostanete po potvrdení objednávky (obratom alebo v prípade položky s dlhšou dodacou lehotou do 24 hodín). Tovar je expedovaný po pripísaní čiastky na náš účet Fio banky.

Kartou online (0 EUR)

 Využite možnosť zaplatiť kartou priamo prostredníctvom našej platobnej brány a urýchliť tak Vašu objednávku.

Online bankové platby (0 EUR)

Rýchly online prevod cez internetové bankovníctvo Vašej banky. Ochrana on-line prevodov je zabezpečovaná priamo jednotlivými bankami.

Dobierkou (1,50 EUR)

 Cena objednávky je uhradená v hotovosti pri prevzatí zásielky od prepravcu.