Dodanie do Vianoc garantujeme pri zvolení dopravcu DPD nasledovne:

* Rezervácia na predajni v Zlíne: platí pre tovar na sklade najneskôr do 23.12. do 13:30h

Dostupnosť SKLADOM:

objednajte najneskôr 20.12. do 15:00h

Dostupnosť 1-3 prac. dni:

objednajte najneskôr 18.12. do 20:00h

Dostupnosť 2-4 prac. dni:

objednajte najneskôr 14.12 do 20:00

Dostupnosť 5-7 prac. dní:

objednajte najneskôr 11.12 do 20:00h

VÝŠKA PATY : 22 mm
VÝŠKA ŠPIČKY : 14 mm

Pánske bežecké topánky ASICS GEL-TRABUCO 11 GTX sú ultimátnou trailovou obuvou poskytujúcou skvelú ochranu, vynikajúcu priľnavosť a stabilitu v teréne. Vďaka nepremokavej membráne GORE-TEX® je tento model topánok ideálny na behanie po horách počas chladnejších mesiacov roka. Výbornú trakciu zaisťuje gumová podošva ASICSGRIP™ s výrazným dezénom, ktorá je zároveň aj veľmi odolná voči oderu a predlžuje tak celkovú životnosť obuvi. Medzipodrážka FF BLAST™ je z penového materiálu s trampolínovým efektom umožňujúcim maximálnu návratnosť energie a efektívnu absorbciu nárazov pri každom kroku vpred. Ako už názov topánok napovedá, obsahujú tiež známu tlmiacu technológiu GEL™ nachádzajúcu sa pod pätou. Tam je tiež umiestnená špeciálna konštrukcia 3D SPACE CONSTRUCTION™ zlepšujúca kompresiu pri došľape.

Zvršok topánky je vyrobený z priedušnej tvarovanej sieťoviny, ktorú tvorí zo 100% recyklovaný PET. Ďalším dôležitým ochranným prvkom je aj Rock Protection Plate chrániaca chodidlo pred ostrými predmetmi ako sú kamene alebo vetvy.

VÝHODY:

  • bezpečné behanie vďaka ochranným prvkom
  • udržateľnosť
  • skvelé tlmenie
  • vynikajúca trakcia v teréne
  • vysoká stabilita
  • kvalitný priedušný zvršok
Značka:
Model:
Kód výrobca:
1011B608-003
Pohlavie:
Drop:
8 mm
Určenie:
Podpora:
Štítek:
AsicsGrip ™

AsicsGrip ™

Vlastná gumová podošva ASICS poskytuje vysokú priľnavosť v rôznych terénoch, bez ohrozenia životnosť.

Celý popis >
FF BLAST™

FF BLAST™

FF BLAST™ je penový materiál medzipodrážky s trampolínovým efektom umožňujúci maximálnu návratnosť energie. Vďaka svojej pružnosti efektívne absorbuje nárazy a poskytuje ochranu proti poraneniu členku či kolenách.

Celý popis >
GEL™

GEL™

Technológia GEL™ z inertných polymérov za vzniku silikónu odolného voči únave znižuje nárazy absorpciou ich energie. Dochádza tak k veľmi efektívnemu tlmeniu podpisujúcim sa na vynikajúcom komforte. Býva strategicky umiestnená pod pätou ( tzv. Rearfoot GEL™ ), kedy umožňuje plynulý prechod na špičku, kde zlepšuje zníženie nárazov pri pohybe vpred ( tzv. Forefoot GEL™ ). Technológia GEL™ sa v priebehu rokov stala jedným z poznávacích znakov produktov japonského výrobcu Asics.

Celý popis >
GORE-TEX ®

GORE-TEX ®

GORE-TEX ® membrána obsahuje 1,4 miliónov mikroskopických pórov v centimetra štvorcovom, tie sú približne 20.000 krát menšie ako kvapka vody a 700 krát širší ako molekula vodnej pary. To zaisťuje úplnú vodotesnosť GORE-TEX ® membrány z vonkajšej strany a priepustnosť voči potu z vnútornej strany. V membráne prítomné látky odpudzujúce mastnotu, predchádzajú vsakovanie telesných látok.

Topánky s membránou GORE-TEX ® ochráni tvoje nohy v suchu a vo vhodnej teplote za každého počasia a poskytnú dokonalý klimakomfortom. Sú dlhodobo vodeodolné, vysoko priedušné a chráni nohu aj v najťažších podmienkach. Všetky elementy sú medzi sebou zladené.

Celý popis >
Rock Protection Plate

Rock Protection Plate

Chráni nohu pred ostrými predmetmi ako sú kamene a konáre.

Celý popis >

Niečo ste sa o produkte nedozvedeli z opisu?