DROP: 10 mm

S pánskou bežeckú topánkou GEL-CUMULUS 21 dobehnete ďalej, než by ste si mysleli. Tento model je ideálny pre bežcov s neutrálnym došľapom , ktorí hľadajú tréningovú obuv na ceste. Zvršok je bezšvový a hladký s väčšou perforáciou pre lepšiu priedušnosť. Mäkký golier okolo členka je nahradený novým prevedením, zároveň bola znížená výška medzipodošvy pod pätou, prispieva to ešte väčšiemu celkovému odľahčeniu topánky. Každý došľap je dokonale tlmený a zároveň dodáva pohodlnejšie odraz späť do ďalšieho Vášho kroku vpred vďaka špeciálnym silikónu (gel®) pod pätou a špičkou s technológiou FLUIDRIDE ™. Systém Trusstic® podopiera klenbu chodidla a pritom zvyšuje funkčné pevnosť. Podrážka má nový vzor aj vzhľad a je zhotovená z gumy AHAR. Táto obuv má GORE-TEX membránu.

VÝHODY:

 • Textilné, sieťovaný zvršok pre dokonalú priedušnosť.
 • Technológia FLYTEFOAM ™ Propel zaisťujúca spätné odpruženie so zníženou hmotnosťou, tento materiál má až o 5% väčšiu návratnosť než klasicky používaná Spevy.
 • Podošva AHAR ™ s vyššou odolnosťou proti oderu, ponúka väčšie pohodlie a potrebnú priľnavosť.
 • Dokonalé tlmenia v réžii technológie GEL ™ pre zadnú a prednú časť chodidla.
 • Technológia GUIDANCE LINE ™ prispôsobenie platformy medzi chodidlom a povrchom
 • Tlmenie dopadu a ochrana pohybového aparátu pomôcť FLUIDRIDE ™.
 • GORE-TEX® membrána.
Materiál:
syntetika
Kód výrobca:
1011A571-020
Určenie:
cestné
Podpora:
neutrálne
hmotnosť:
976 g
FluidRide

FluidRide

Systém FLUIDRIDE je zostavený z dvoch úplne skoordinovaných komponentov: Kombinujú konštrukciu medzipodošvy s veľmi ľahkým materiálom Spevy a Soly, ktorá sa ľahko a rýchlo regeneruje, a rozmiestnením DECOUPLED GELTECH tlmiacich elementov v prednej i zadnej časti. Oba komponenty sú integrované do IGSTM systému a vzájomne pôsobia na poskytnutie univerzálny prispôsobenie sa povrchu, chodidlu i štýlu.

výhody:

 • Vzájomná interakcia dvoch ľahkých materiálov so schopnosťou regenerácie.
 • Univerzálny prispôsobenie sa povrchu, chodidlu is tylu.
GORE-TEX ®

GORE-TEX ®

GORE-TEX ® membrána obsahuje 1,4 miliónov mikroskopických pórov v centimetra štvorcovom, tie sú približne 20.000 krát menšie ako kvapka vody a 700 krát širší ako molekula vodnej pary. To zaisťuje úplnú vodotesnosť GORE-TEX ® membrány z vonkajšej strany a priepustnosť voči potu z vnútornej strany. V membráne prítomné látky odpudzujúce mastnotu, predchádzajú vsakovanie telesných látok.

Topánky s membránou GORE-TEX ® ochráni tvoje nohy v suchu a vo vhodnej teplote za každého počasia a poskytnú dokonalý klimakomfortom. Sú dlhodobo vodeodolné, vysoko priedušné a chráni nohu aj v najťažších podmienkach. Všetky elementy sú medzi sebou zladené.

AHAR®

AHAR®

Dodáva pocit pohodlia pri prvom kontakte so zemou, dokonalejšie priľnavosť pri odvíjejícím
sa pohybu a vysokú mieru tlmenia. V zadnej časti chodidla je AHAR® + vybavený vysokým podielom karbónu, ktorý podporuje trvanlivosť materiálu. V prednej časti chodidla je tiež integrovaný AHAR® +, avšak v penovej podobe (DURASPONGE®), aby sa tak zvýšil pocit pohodlia v prednej časti chodidla. AHAR® + zaručuje flexibilitu, nízku hmotnosť a odolnosť proti opotrebovaniu.

výhody:

 • Vysoká odolnosť proti oderu v zadnej časti chodidla
 • Zaistí väčšie pohodlie a dokonalejšie priľnavosť
Trusstic System®

Trusstic System®

Trusstic System® je ľahká podporná jednotka integrovaná do medzipodošvy pod klenbu chodidla. Spája prednú a zadnú časť topánky. Rovnako tak podporuje středníčást nohy počas fázy státia aj počas prípravy na odraz.

Dôsledkom zaťaženie chodidla, je kontrolovaná deformácia medzipodrážky. Torzná stabilita topánky zostáva neporušená, klenba chodidla je stabilizovaná a ploska chodidlá sa odľahčí. Tým je zmenšené riziko zranenia a zaistené väčšie pohodlie i bezpečnosť bežecké topánky.

Niečo ste sa o produkte nedozvedeli z opisu?