NOVÁ ZNAČKA NA WEBE

On

Runoncloud.png (8 KB)

Revolúcia v zmene pocitu z behu. 🏃🏼


Desať rokov po uvedení na trh prináša spoločnosť On inovácie, ktoré pretvárajú priemysel obuvi, oblečenia a doplnkov pre výkonnostný beh, outdoor aktivity aj voľný čas.

Spoločnosť On priťahuje najrýchlejšie rastúcu celosvetovú základňu fanúšikov v oblasti behu hlavne tým, že inšpiruje a motivuje ľudí k objavovaniu prostredníctvom nebojácneho výkonu, premyslených inovácií a účelného dizajnu.

Vďaka ich ocenenej technológii CloudTec® možňuje značka On behať všetkým ako na obláčikoch.

 

 Nakupovať On 

Zoznámte sa s hlavnými technológiami značky On:

Technológia CloudTec®

CloudTec® je úplne unikátny systém odpruženia, navrhnutý vo Švajčiarsku tak, aby poskytoval pohodlie, podporu a efektívnejší beh. Absorbuje náraz, znižuje námahu a prispôsobuje sa vášmu bežeckému štýlu, aby vytvoril pocit, ktorý milujú bežci po celom svete. Hovorí sa tomu beh v oblakoch.

Technológia Helion™

Pokročilé výrobné procesy umožňujú kombinovať tuhé, stabilné časti s pružnejšími penovými prvkami pozdĺž rovnakých molekulárnych reťazcov. Jednoducho povedané, spôsob, ako sú rôzne prvky prepojené dohromady, vytvára fúziu, ktorá ponúka výhody, ktoré boli predtým možné iba s dvoma samostatnými materiálmi. Kombinácia všetkých materiálov v jednej superpene vytvára pocit dokonalého behu.

Technológia Speedboard™

Inteligentná technológia Speedboard™ používa kinetickú energiu na získanie vyššej rýchlosti.

Energia. Tá je kľúčová v každom športe. Viac energie znamená viac behu vo vyššej rýchlosti. To je dôvod, prečo Speedboard® využíva energiu, ktorú vytvárate pri pohybe, a premieňa ju na hybnosť. Pri behu sa ohýba a ohýba tak, aby vás tlačil dopredu a to čo najrýchlejšie.

Cloudtec
Helion
Speedboard

Náš tip 🧡

On CLOUD 5

Aj pri topánkach On Cloud 5 nájdete charakteristickú technológiu CloudTec®, ktorá v kombinácii s penou On's Zero-gravity vytvára pocit ľahkosti a odpruženia. Topánka On Cloud 5 je tiež vybavená On's signature Speedboard®, pevnou doskou v medzipodrážke, ktorá vás poháňa dopredu. ☁️

Najnovšia verzia On Cloud obsahuje vylepšený zvršok, ktorý je viac prispôsobivý pre rôzne typy chodidiel. Tenký, priedušný zvršok z konštruovanej sieťoviny kryje prednú časť topánky, zatiaľ čo silnejší a viac podporný materiál obopína strednú časť chodidla a pätu.

Zatiaľ čo On Cloud 5 má byť prispôsobivejší pre rôzne tvary nôh, niektorí recenzenti sa domnievali, že najnovšia verzia je voľnejšia ako predchádzajúca verzia. Vzhľadom na to, že existuje veľa spôsobov, ako upraviť šnurovanie, nakoniec to nebol problém. Topánky sa dodávajú so systémom On's Speed-lacing – bungee šnúrkami, ktoré sa držia cez očká pomocou uzla, takže nie je potrebné nič zaväzovať a rozväzovať. Cloud 5 je pohodlná obuv na každodenné nosenie. Topánky je možné využiť aj na beh.

 

Nakupovať CLOUD 5

Horúca novinka 🔥

On CLOUDMONSTER 2

Monštruózne tlmenie. Monštruózne pohodlie. Monštruózne energie.
Novinka CLOUDMONSTER 2 prichádza ešte s väčším tlmením ako jeho predchodca CLOUDMONSTER 1 a práve vďaka tomu prinášajú užívateľovi ešte väčšiu návratnosť energie. #RunOnClouds ☁️

Topánky disponujú maximálnym tlmením CloudTec®, aké bolo možné v topánkach On nájsť. Nová superpena Helion™ s dvojitou hustotou sa stará o mäkký došľap pri dopade, pena v špičke potom zachytáva dopadovú energiu, aby ju následne vložila do tvojho odrazu. Zdvihnutá konštrukcia špičky podporuje odvalenie nohy z dopadovej do odrazovej fázy a rýchlejší prenos síl.

Prepojením tlmenia CloudTec® s novou nylonovou doskou Speedboard® efektívne prenáša energiu do strednej časti chodidla a poháňa Vás vpred pri každom kroku. Prepracovaná sieťovina vo zvršku zaisťuje lepšiu fixáciu nohy a tiež maximálnu mieru pohodlia.

💡Vedeli ste, že... Podiel recyklovaného polyesteru použitého vo zvršku dosahuje 92%. Z celkového objemu topánky tvorí tento podiel 24%. 🌱

 

Nakupovať CLOUDMONSTER 2

Skvelá voľba pre každého 🔑

On CLOUDSURFER

Ak hľadáte bežecké topánky spájajúce špičkovú technológiu s pohodlným a dynamickým došľapom, On CLOUDSURFER je tá správna voľba. Ponúkajú vynikajúcu kombináciu ľahkosti, odpruženia a výkonu, ktorými posúvajú vaše bežecké zážitky na novú úroveň.

Jedným z najvýraznejších prvkov topánok CLOUDSURFER je počítačová technológia CloudTec®Phase , ktorá zaisťuje optimálne odpruženie a stabilitu. Táto technológia využíva oblakovo tvarované gumové prvky umiestnené po celej ploche podošvy topánky, čo umožňuje efektívne tlmenie nárazov a zvyšuje reaktivitu pri odraze. Topánky sú veľmi ľahké. Váži iba 205 gramov .

Sú ideálne pre bežcov, ktorí vyhľadávajú rýchlosť a dynamiku. Topánky poskytujú dostatočnú podporu a stabilitu pre rýchly beh, zatiaľ čo zachovávajú ľahkosť a flexibilitu pre prirodzený pohyb nôh.

 

Nakupovať CLOUDSURFER

Filtrovanie produktov