Dodanie do Vianoc garantujeme pri zvolení dopravcu DPD nasledovne:

* Rezervácia na predajni v Zlíne: platí pre tovar na sklade najneskôr do 23.12. do 13:30h

Dostupnosť SKLADOM:

objednajte najneskôr 20.12. do 15:00h

Dostupnosť 1-3 prac. dni:

objednajte najneskôr 18.12. do 20:00h

Dostupnosť 2-4 prac. dni:

objednajte najneskôr 14.12 do 20:00

Dostupnosť 5-7 prac. dní:

objednajte najneskôr 11.12 do 20:00h

0 EUR

Dámske bežecké topánky Asics GT-2000 12 W čierne

142,10 EUR
Běžná cena : 160,00 EUR
Získajte 2% z nákupu späť! Viac info
ks
Farebné varianty:
-12%

VÝŠKA PATY : 36 mm
VÝŠKA ŠPIČKY : 28 mm

Dámske bežecké topánky Asics GT-2000 12 W sú veľmi všestranné a stabilné, vhodné pre bežcov rôznych vzdialeností. Nový model tejto obuvi je ešte ľahší ako jeho predchodca. Vašim nohám ponúkne podporu pre ľahší prechod z dopadovej do odrazovej fázy bežeckého kroku. Medzipodrážka je vylepšená celoplošným tlmením FF BLAST™ Plus a technológiou PureGEL® . Tieto technológie podporujú energickejší odraz a dopad ľahký ako obláčik. 3D GUIDANCE SYSTEM™ je tvorený širšou základňou a vyšším skosením päty aj prednej časti podošvy. Aj táto funkcia napomáha k ešte hladšiemu prechodu z dopadovej do odrazovej fázy bežeckého kroku. Gumový opätok AHARPLUS™ dodáva topánkam odolnosť.

Žakárový zvršok dodáva topánke podporu a pohodlné padnutie. Až 50 % základných materiálov zvršku je vyrobených z recyklátov, na zníženie odpadu a emisií uhlíka. Antibakteriálna stielka Ortholite® X-30 je veľmi pohodlná a navyše udržuje vaše nohy svieže aj pri dlhšom športovaní. Prítomnosť reflexných detailov zaistí bezpečný beh aj za znížených svetelných podmienkach. Tento produkt pri svojom návrhu ani výrobe nepoužíva žiadne materiály živočíšneho pôvodu, a to vrátane: priadzí, lepidiel a ďalších adhezív na výrobok aplikovaných

VÝHODY:

  • zvršok z žakára
  • čiastočne vyrobené z recyklátov
  • stabilita a plynulejší krok
  • ľahké a mäkké tlmenie vplyvu
  • antibakteriálna stielka
  • odolná podrážka
  • reflexné detaily
  • vegan friendly
Značka:
Model:
Kód výrobca:
1012B506-002
Pohlavie:
Materiál:
syntetické vlákno
Určenie:
Podpora:
Štítek:
FF BLAST™ Plus

FF BLAST™ Plus

FF BLAST™ Plus je ľahšia ako štandardná pena FF BLAST™ v medzipodrážke a vyznačuje sa až o 15% lepšou tlmivosťou, zároveň na každom kroku navráti o 15% viac energie. Významne sa podieľa na pocite komfortu a mäkkosti došľapov.

Celý popis >
Ortholite®

Ortholite®

Patentovaná technológia antibakteriálnych anatomických stielok do obuvi, ktoré dlhodobo tlmí nárazy pri došliapnutí a preventívne zabraňujú vzniku zápachu v topánkach a plesniam. Efektívne odvádzajú vlhkosť, zaisťujú priedušnosť, vďaka ktorej noha v topánke lepšie vetrá a menej sa potí. Vzhľadom k tomu, že sú vyrobené z čistého PU materiálu v podobe peny, sú ľahko umývateľné a odolné a takmer stopercentne priedušné.

Celý popis >
PureGEL®

PureGEL®

Najmäkší vplyv v histórii. Technológia PureGEL™ zaisťuje lepšie odpruženie, mäkšie dopady a plynulejšie prechody.

Celý popis >
AHARPLUS™

AHARPLUS™

AHARPLUS™ sú gumové segmenty na vonkajšej strane podošvy s vynikajúcou priľnavosťou pri kontakte so zemou. Vyznačujú sa odolnosťou voči oderu a majú vplyv na celkovú životnosť obuvi.

Celý popis >
3D GUIDANCE SYSTEM™

3D GUIDANCE SYSTEM™

Technológia 3D GUIDANCE SYSTEM™ je tvorená širšou základňou obuvi a vyšším skosením päty aj prednej časti porážky. Táto špeciálna konštrukcia napomáha k hladšiemu prechodu z dopadovej do odrazovej fázy bežeckého kroku.

Celý popis >

Niečo ste sa o produkte nedozvedeli z opisu?