Novinka

Bežecké topánky ASICS GEL-NIMBUS™ 26

Nové a lepšie ASICS GEL-NIMBUS™ 26

Doprajte si pohodlnejší beh

 

 DOSTUPNÉ MODELY 

 

Topánky GEL-NIMBUS™ 26 predstavujú vôbec najpohodlnejšiu bežeckú obuv značky ASICS. Ich vylepšená konštrukcia zahŕňa nový systém HYBRID ASICSGRIP™ pre spoľahlivú trakciu a tiež jazyk a golier z mäkkého úpletu, vďaka ktorým je topánka pohodlná a dobre sa prispôsobí tvaru chodidla.

Technológia PureGEL™ doplnená o penové odpruženie FF BLAST™ PLUS ECO zaručuje mäkký došľap a plynulejšie prechody.

Nižšia uhlíková stopa pre lepšiu budúcnosť

Topánky GEL-NIMBUS™ 26 majú o 25 % nižšiu uhlíkovú stopu, než je v tomto odvetví bežné. Uhlíkovou stopou sa rozumie celkový objem skleníkových plynov vyprodukovaný počas celého životného cyklu výrobku. V ASICS sa zaviazali znižovať svoje emisie CO2 naprieč celým hodnotovým reťazcom av súvislosti s tým tiež transparentne informujú o spôsoboch, ako merajú a udávajú svoje emisie.

Mäkký došľap

Technológia PureGEL™ v kombinácii s odpružením FF BLAST™ PLUS ECO zaručuje mäkký došľap a plynulejšie prechody.

Vymäkčené vnútro

Mäkký elastický jazyk a golier z úpletu napomáhajú tomu, aby sa topánka ľahšie obúvala a lepšie sa prispôsobila tvaru chodidla pre dokonalé pohodlie pri každom kroku.

Odpruženie ako obláčik

Naše vôbec najmäkšie odpruženie tvorené penou FF BLAST™ PLUS ECO poskytuje mäkký a komfortný došľap. Obsahuje približne 20 % materiálov biologického pôvodu získavaných z obnoviteľných zdrojov.

Otestované tímom AD Sport

V čom sú lepšie oproti predchádzajúcemu radu? Naozaj ide o najmäkšie topánky značky ASICS? Na to a mnoho ďalšieho sme sa spýtali nášho skvelého kolegu Jakuba, ktorý s topánkami strávil nejaký čas a chce sa s Vami podeliť o jeho skúsenosť a dojmy s novými ASICS GEL-NIMBUS 26. Jeho osobnú recenziu si môžete prečítať u nás na blogu.

 RECENZIA TU 

rsgfsfv
SS24_NIMBUS26_Email_SFMC_Attract_Summer_mockup
SS24_NIMBUS26_Email_SFCC_Engage_Winter_mockup

 

Vyberte si z dostupných modelov:

Filtrovanie produktov