Under Armour PROJECT ROCK

Nová kolekcia oblečenia, topánok a doplnkov Under Armour PROJECT ROCK je koncipovaná tak, aby Vám pomohla nájsť a posunúť svoje vlastné hranice k Vašej vysnívanej forme v rámci silových a posilňovacích tréningov, ale aj v ďalších športoch. 

Prezrite si kolekciu Project Rock, ktorá nie je založená na mene alebo logu. Jedná sa o vybavenie, ktoré Vás posilní na prekonanie akejkoľvek prekážky. Dwayne Johnson, ktorý stojí za touto limitovanou kolekciou, hovorí: "Project Rock ti dodá silu prekonať pochybnosti, utíšiť skeptiky a dokázať, že sa mýlia." Dámsku kolekciu reprezentuje bývalá americká lyžiarka Lindsey Vonnová.

NAKÚPIT Z KOLEKCIE PROJECT ROCK

 

Dwayne Johnson je jeden z najúspešnejších amerických hercov súčasnosti. Je ale aj profesionálny wrestler, športovec, ktorý opäť pôsobí vo WWE (World Wrestling Entertainment) – najväčšej wrestlingovej spoločnosti na svete. Je známy svojou cieľavedomosťou, tvrdou prácou na sebe samom, odhodlanosťou a zápalom. Nechajte sa namotivovať a inšpirovať kolekciou Project Rock a posuňte svoju silu a kondíciu za vlastné hranice.

Každý kúsok tejto kolekcie je osobne schválený Dwaynom "The Rock" Johnsonom, najväčším ťahúňom v miestnosti. AKÉKOĽVEK miestnosti.

NAKÚPIŤ Z PÁNSKEJ KOLEKCIE PROJECT ROCK

 

Od ostatného tovaru tejto značky rozoznáte Project Rock kolekciu pomocou špeciálneho loga, ktoré vyobrazuje brahmanského býka.

Pokiaľ hľadáte vybavenie na cvičenie alebo do posilňovne,
tak ste tu správne.

Kolekcia má za cieľ inšpirovať a motivovať, aby ste dosiahli svoje vysnívané športové výsledky. Každý deň, ktorýkoľvek deň! Kolekcia samozrejme obsahuje aj dámske modely, ktoré nájdete aj v našom e-shope adsport.sk

NAKOUPIT V DÁMSKÉ KOLEKCI PROJECT ROCK