Nová kolekce

Puma - BREAKTHROUGH PACK

Každý hráč potrebuje prelomovú sezónu

Puma - BREAKTHROUGH PACK

Užite si ju s novými modelmi ULTRA a FUTURE. Tento rok v lete prichádza najrýchlejšia futbalová topánka ULTRA s kompletne prepracovaným zvrškom a tým sa stala ešte rýchlejšia.

Ani silueta FUTURE však nezaostáva. S úplne novým farebným prevedením ladí so siluetou ULTRA a tak si z nového Breakthrough Packu bude môcť vybrať každý.

Tieto kopačky budú nosiť napríklad Neymar Jr, Kingsley Coman, Fridolina Rolf, Ingrid Engen, Jack Grealish a MemphisDepay.

 

Nakupovať kopačky PUMA

uvodka

OBÚVA NEYMAR JR ALEBO JULIA GROSSO

Predtým vás obrancovia dokázali zastaviť, ale to už je minulosť. Prepracovaný stredový priehlavok inšpirovaný Neymarom Jr. kombinuje pružný úplet, dvojitú sieťovinu a podporu PWRTAPE. Takže sa môžete sústrediť na dôležitejšie veci: napríklad na to, ako počas 90 minút privádzať súpera k šialenstvu.

Nakupovať Puma FUTURE

 

OBÚVA KINGSLEY COMAN ALEBO FRIDOLINA ROLÖ

Keď už si myslíte, že nemôžete byť rýchlejší, tak si píšte, že to ide. Vďaka plne prepracovanému ľahkému zvršku ULTRAWEAVE posunie silueta ULTRA vašu schopnosť zrýchlenia na ďalšiu úroveň. Aplikácia PWRTAPE inšpirovaná anatómiou ľudského chodidla poskytuje prirodzenú podporu pre rýchle zmeny tempa a smeru..

Nakupovať Puma ULTRA  

 

 

ULTRA

  • ĽAHKOSŤ: Minimálna váha pre maximálnu rýchlosť vďaka opätovnému použitiu vysoko výkonného vrchného materiálu

  • ULTRAWEAVE SUPPORT: PWRTAPE poskytuje prirodzenú oporu a stabilitu pre rýchle zmeny tempa a smeru

  • RÝCHLOSŤ: Dvojitá hustota

 

 

Nakupovať Puma ULTRA  

FUTURE

  • FIT: Prispôsobivý zvršok FUZIONFIT360 kombinuje dvojitú sieťovinu, pružný úplet a PWRTAPE, ktoré nohu pevne fixujú a umožňujú hrať so šnurovaním aj bez neho

  • KREATIVITA: Prepracované 3D textúry v kľúčových kontaktných zónach sú optimalizované tak, aby zlepšili priľnavosť a kontrolu lopty pri prihrávkach, driblingu a zakončení

  • AGILITA: Stabilita v pätovej časti a flexibilita v prednej časti chodidla spolu s podrážkou Dynamic Motion System zvyšujú stabilitu, agilitu a trakciu

  • RECYKLOVANÝ OBSAH: Najmenej 20 % materiálu

 

Nakupovať Puma FUTURE