0 EUR

Pánske tréningové topánky Under Armour PROJECT ROCK 6 oranžové

135,80 EUR
Běžná cena : 159,90 EUR
Získajte 2% z nákupu späť! Viac info
ks
-16%

Pánske tréningové topánky Under Armour PROJECT ROCK 6 vynikajú svojim výborným padnutím a celkovou prispôsobivosťou k chodidlu. Môže za to zvršok UA Clone™ , vďaka ktorému budete v úplnom pohodlí. Dobrú stabilitu a podporu zaisťujú externé panely z TPU v oblasti päty. Medzipodrážka UA HOVR™ navracia energiu z každého kroku a tiež výborne tlmí nárazy pri dopadoch. Prvok TriBase™ v podobe plochej, stabilnej základne má tri flexibilné zóny, ktoré maximalizujú kontakt chodidla so zemou a tým umožňuje prirodzený pohyb chodidla. Podošva je vyrobená z odolnej gumy av oblasti špičky je zosilnená pre podporu a ochranu pri tréningu.

VÝHODY:

  • dobré padnutie a prispôsobivosť chodidlám
  • stabilita a podpora pri cvičení
  • návratnosť energie a tlmenie
  • odolná podošva
Kód výrobca:
3026534-800
Pohlavie:
Materiál:
syntetika
Strih:
Regular
Určenie:
UA HOVR™

UA HOVR™

Systém UA HOVR™ predstavuje najmodernejšiu tlmiaci materiál s vynikajúcou návratnosťou energie. Mäkká HOVR™ pena kombinovaná s dynamickou sieťou Energy Web tvoria úžasný pocit nulovej gravitácie a návratnosti energie z každého kroku.

Celý popis >
TriBase™

TriBase™

Technológia UA TriBase™ predstavuje plochú a stabilnú základňu s tromi flexibilnými zónami, ktorá maximalizuje kontakt chodidla so zemou. Poskytuje chodidlu stabilitu a zároveň umožňuje prirodzený pohyb chodidla.

Celý popis >

Niečo ste sa o produkte nedozvedeli z opisu?