Ovládnite ulice. V obuvi ACE Tango Vám Vaše teritórium patrí kedykoľvek a kdekoľvek. Či už pri hre alebo len pri surfovaní ulicami. Táto obuv sa pýši technológiou boost ™, čo je odpruženie s najväčšou odozvou v histórii adidas: čím viac energie vydáte, tým viac jej dostanete späť. Mäkký a pohodlný zvršok Control Skin bez odolné vrstvy vytvára streetový vzhľad. Gumová podošva ponúka vyššiu odolnosť voči oderu a lepšiu priľnavosť k povrchu.
Materiál:
syntetika
Kód výrobca:
BY1992
Určenie:
fitness
BOOST ™

BOOST ™

Tisíce unikátnych TPU kapsúl vytvára najmäkšie a najspoľahlivejšie tlmenie, ktoré adidas kedy vytvoril. Inovatívny štruktúra energetických kapsúl si lepšie zachováva vynikajúce vlastnosti odľahčeného odpruženie než akýkoľvek iný materiál.Oproti štandardnú penové podošve EVA, ktorá pri nízkych teplotách tuhne a pri vysokých naopak stráca pevnosť, je podošva BOOST ™ 3krát odolnejší voči teplotným zmenám. BOOST ™ poskytuje väčšiu energetickú návratnosť než akékoľvek iné penové odpruženie používané v bežeckej obuvi.

CONTROLSKIN

CONTROLSKIN

Veľmi ľahká 3D textúra na zvršku kopačiek z rady ACE. Jednodielny zvršok skvele padne a postará sa o vynikajúcu cit pre loptu. Technológia s NON-STOP-GRIP výbežkami a dopomáha hráči k ešte lepšiu manipuláciu s loptou.

Niečo ste sa o produkte nedozvedeli z opisu?