Pánske outdoorové topánky On CLOUDULTRA 2 sú stvorené na dlhé trate v teréne. Druhá generácia týchto univerzálnych trailoviek má v sebe ešte niečo navyše. Samozrejmosťou je technológia Speedboard™ pre lepší výkon a superpena Helion™ v medzipodrážke pre maximálne pohodlie na každom kroku. Odolná podrážka Missiongrip™ vás podrží aj v tom najnáročnejšom teréne. Takže bez ohľadu na to, koľko kilometrov vám ešte zostáva do cieľa, nové Cloudultra 2 vás nikdy nesklamú.

Pletený zvršok obujete pohodlne ako ponožku, dobre vašu nohu zafixuje a veľmi pohodlne sa nosí. Nový, prepracovaný golier ponúka ešte viac komfortu a prispôsobivosť.

VÝHODY:

  • výborné na dlhé trate v teréne
  • univezrálne trailovky
  • skvelá návratnosť energie
  • tlmenie, pohodlie na každom kroku
  • odolná podrážka do terénu
  • komfortný zvršok dobre fixuje nohu
Značka:
On
Model:
Kód výrobca:
3MD30280331
Pohlavie:
Šířka boty:
D
Drop:
5 mm
Určenie:
Podpora:
Hmotnosť:
295 g
Speedboard™

Speedboard™

Inteligentná technológia Speedboard™ používa kinetickú energiu na získanie vyššej rýchlosti.

Pri každom športe je kľúčovým prvkom energie. Čím viac jej je, tým je beh rýchlejší. Technológia Speedboard™ využíva energiu produkovanú pri pohybe a premieňa ju na hybnosť, takže vás urýchli a popoženie vpred.

Celý popis >
Helion™

Helion™

Helion™ je superpena vyrobená Švajčiarskymi expertmi. Jej hlavnými prednosťami je vynikajúci výkon, hladší pocit z behu a prispôsobivosť naprieč všetkým typom terénu.

Celý popis >
Missiongrip™

Missiongrip™

Podrážka Missiongrip™ zaistí vášmu behaniu trakciu na akomkoľvek chodníku, či už stúpate alebo klesáte. Jej kvality oceníte aj na pešej turistike v teréne. Táto špeciálna podošva bola vyvinutá vo švajčiarskych Alpách za účelom bezpečného pohybu po horách. Na vývoji firma On spolupracovala s elitnými atlétmi, ktorí poskytovali spätnú väzbu. Výsledkom tejto spolupráce je vylepšený trakčný vzor, špeciálna gumová zmes a absolútna kontrola nad pohybom.

Túto výnimočnú podrážku využijete pre všetky ročné obdobia.

Celý popis >

Niečo ste sa o produkte nedozvedeli z opisu?