Pánske kompresné tričko s dlhým rukávom Under Armour CG ARMOUR NOVELTY MOCK je vyrobené z dvojvrstvovej tkaniny a vďaka technológii ColdGear® je mimoriadne hrejivé. Materiál s technológiou Moisture Transport system zaisťuje odvod potu z tela na povrch a tak docieliť jeho rýchlejšie vyparenie. Vy preto budete v suchu. Technológia 4-Way Stretch umožňuje lepší pohyb v každom smere. Tričko je obohatené panelmi zo strečovej sieťoviny na chrbte av podpazuší, čo zaisťuje strategické vetranie.

Značka:
Kód výrobca:
1373828-558
Pohlavie:
Materiál:
87 % Polyester, 13 % Elastan
Strih:
Compression
Určenie:
4-Way Stretch

4-Way Stretch

Konštrukcia odevov s touto technológiou umožňuje elasticitu materiálu vo všetkých štyroch smeroch. Odevy s touto technológiou podporujú Vašu plnú pohyblivosť a skvele odvádza vlhkosť a vysychajú.

Celý popis >
ColdGear®

ColdGear®

Technológia využíva dvojvrstvovú tkaninu, v ktorej cirkuluje telesné teplo a udrží vás tak dlhšie v teple. Materiál vyniká svojou ľahkosťou. Odevy z tohto materiálu sú navrhnuté pre teploty medzi -15°C a + 12°C.

Celý popis >
Moisture Transport system

Moisture Transport system

Špeciálna technológia, ktorá odvádza pot od Vášho tela na povrch. Odevy vďaka tomu lepšie vysychajú a udrží športovcov v suchu.

Celý popis >

Niečo ste sa o produkte nedozvedeli z opisu?