0 EUR Nové

Pánske bežecké topánky Hoka SPEEDGOAT 6 oranžové

160,00 EUR
Získajte 2% z nákupu späť! Viac info
ks

VÝŠKA PATY: 38 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 33 mm

Pánske bežecké topánky Hoka SPEEDGOAT 6 sú už šiestym radom obľúbených a dlhodobo najpredávanejších trailoviek tejto značky. Ich poznávacími znakmi sú vysoké odpruženie, stabilita a priľnavosť, vďaka ktorým sa hodí do rôznorodého technického terénu – aj pre náročnejšie trasy. Topánky disponujú vysoko výkonnou, extrémne priľnavou gumou VIBRAM® MEGAGRIP , ktorá je špeciálne vyvinutá pre zvýšenú priľnavosť k suchému terénu. Dôležitým prvkom je aj špeciálne medzipodrážka META-ROCKER , ktorej geometrická úprava so zaoblením vyrovnáva rozdiel medzi pätou a špičkou a napomáha tak k efektívnejšiemu využitiu energie pri každom kroku.

Zvršok je oproti predchádzajúcej verzii prepracovaný, aby poskytoval viac priestoru pre chodidlá pri pohybe v teréne. Je tvorený priedušnou sitovinou, ktorá čiastočne pochádza z recyklovaného polyesteru. Na špičke sa nachádza pogumovanie chrániace špičky pred kamienkami, konármi či inými nástrahami trailového behania.

VÝHODY:

  • veľmi obľúbené trailové topánky
  • dobré odpruženie, stabilita a priľnavosť
  • odolná špička na ochranu prstov
  • kolískový tvar medzipodrážky
  • priedušný zvršok
Značka:
Model:
Kód výrobca:
1147791-SRBT
Pohlavie:
Materiál:
78% textil / 22% syntetika
Šířka boty:
D
Drop:
5 mm
Určenie:
Podpora:
Hmotnosť:
278 g
META-ROCKER

META-ROCKER

Technológia META-ROCKER sa vyznačuje špeciálne upravenú geometriu medzipodošvy. Jedná sa teda o zaoblenie medzipodošvy, takzvanú "kolísku", ktorá vyrovnáva rozdiel medzi pätou a špičkou. Technológia napomáha efektívnemu využitiu energie v každom kroku a poháňa nás vpred.

Celý popis >
VIBRAM® MEGAGRIP

VIBRAM® MEGAGRIP

Vibram® je vysoko výkonná, extrémne priľnavá guma. Materiál ich používam v prípade, že je kladený dôraz na zvýšenú priľnavosť obuvi k suchému povrchu.

Značka HOKA tento materiál využíva pri outdoorovej obuvi.

 
Celý popis >

Niečo ste sa o produkte nedozvedeli z opisu?