0 EUR

Pánske bežecké topánky Hoka One One CLIFTON 8 tyrkysové

142,20 EURvč. DPH
Vypredané

VÝŠKA PATY: 29 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 24 mm

Pánske bežecké topánky Hoka One One CLIFTON 8 (D) majú zvršok Open Engineered Mesh z ľahkej sieťoviny, ktorý je skvele priedušný a vďaka prepracovanému dizajnu s výstuhami ACTIVE FOOT FRAME noha v topánke krásne drží. Golier na zadnej strane uľahčuje obúvanie a napomáha ochrane Achillovej šľachy. Šnurovanie mierne fixuje priehlavok a konštrukcia jazyka zabraňuje jeho pohybu pri behu. M ezipodošva zo stláčaného materiálu EVA (e tylénvinylacetát) poskytuje výnimočné tlmenie, ktorým sú topánky tejto značky preslávené. Technológia META-ROCKER zaisťuje hladký prechod chodidla z päty na špičku, čím dochádza k efektívnemu prenosu energie. Podošva je navrhnutá s veľkou priľnavosťou a dôrazom na kontakt so zemou. Vysoko odolnú gumu High Abrasion Rubber nájdeme strategicky umiestnenú tam, kde sú topánky najviac náchylné na opotrebenie. Vďaka tomu podrážku nezaťažujú zbytočné gramy navyše. Skosená päta si poradí s prechodom cez pätu a nezľakne sa ani mokrého povrchu. Hoka One One CLIFTON 8 sú o 15% ľahšie v porovnaní s predchodcom Clifton 7, majú aj odolnejšiu podošvu a rozšírený priestor pod pätou. Sú o niečo málo tlmené a oveľa zábavnejšie pre rýchlejší beh.

VÝHODY:

  • Prepracovaný zvršok Open Engineered Mesh .
  • Konštrukcia ACTIVE FOOT FRAME krásne drží nohu v topánke.
  • Medzipodošva zo stláčaného materiálu EVA.
  • Technológia META-ROCKER .
  • Vysoko odolná guma High Abrasion Rubber na podrážke.
  • O 15% ľahšia v porovnaní s predchodcom Clifton 7.

ŠÍRKA OBUVI:
(D) - štandardná verzia
(2E) - široká verzia

Značka:
Model:
Kód výrobca:
1119393-RTAR
Pohlavie:
Materiál:
syntetika / textil
Šířka boty:
D
Drop:
5 mm
Určenie:
Podpora:
Hmotnosť:
266 g
ACTIVE FOOT FRAME

ACTIVE FOOT FRAME

Stabilizácia päty. Technológia ACTIVE FOOT FRAME pracuje na princípe, sedačky v závodnom aute. Drží pätu a bezpečne zapúšťa chodidlo do medzipodošvy.

Celý popis >
META-ROCKER

META-ROCKER

Technológia META-ROCKER sa vyznačuje špeciálne upravenú geometriu medzipodošvy. Jedná sa teda o zaoblenie medzipodošvy, takzvanú "kolísku", ktorá vyrovnáva rozdiel medzi pätou a špičkou. Technológia napomáha efektívnemu využitiu energie v každom kroku a poháňa nás vpred.

Celý popis >

Niečo ste sa o produkte nedozvedeli z opisu?