Dodanie do Vianoc garantujeme pri zvolení dopravcu DPD nasledovne:

* Rezervácia na predajni v Zlíne: platí pre tovar na sklade najneskôr do 23.12. do 13:30h

Dostupnosť SKLADOM:

objednajte najneskôr 20.12. do 15:00h

Dostupnosť 1-3 prac. dni:

objednajte najneskôr 18.12. do 20:00h

Dostupnosť 2-4 prac. dni:

objednajte najneskôr 14.12 do 20:00

Dostupnosť 5-7 prac. dní:

objednajte najneskôr 11.12 do 20:00h

VÝŠKA PATY: 26 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 16 mm

Pánske bežecké topánky Asics GEL-NIMBUS 24 TR z kolekcie NATURE BATHING vo farebnom prevedení upokojujúcich odtieňov prírody. Táto cestná obuv s neutrálnym došľapom je určená na veľké množstvo kilometrov. Zvršok Jacquard Mesh nahradila elastická sieťovina z recyklovaného materiálu, ktorá svojou priedušnosťou zlepšuje prúdenie vzduchu. Kedysi pre model GEL-NIMBUS typický masívny jazyk s extra polstrovaním je už aj minulosťou. Novo tu máme pružný knitový jazyk s lepšou prispôsobivosťou. Pamäťová pena v oblasti päty je síce trochu tvrdšia, ale stále ide o najmäkšiu a najpohodlnejšiu bežeckú obuv od Asics. Stielka OrthoLite™ zaisťuje pohodlie pri obúvaní. V medzipodrážke sa prvýkrát objavuje pena FF BLAST+™ , ktorá sa vyznačuje o 15% lepšou tlmivosťou a zároveň na každom kroku pocítite o 15% lepšiu návratnosť energie. Práve tento inovovaný materiál zohráva hlavnú úlohu v celkovej mäkkosti pri došľapoch. Technológia 3D SPACE CONSTRUCTION™ zlepšuje ich kompresiu. Charakteristické tlmenie GEL™ starajúce sa o absorpciu nárazov sa nachádza pod pätou aj pod špičkou. Podrážka z odolnej gumy AHAR+™ so špecifickým vzorom gumových segmentov, ktoré poznáme z trailových topánok, umožnia aj občasné výbehy mimo spevnené povrchy, napríklad niekam do lesa. Stredová línia s nepatrne zníženou vrstvou gumy má za úlohu navádzať nohu ideálne smerom a vzdialene pripomína niekdajšiu technológiu Guidance Line® . Reflexné prvky zvyšujú viditeľnosť za zhoršených svetelných podmienok a sú súčasťou nového designu.

VÝHODY:

  • Kolekcia NATURE BATHING .
  • Najmäkšie a najpohodlnejšie topánky od Asics.
  • Zvršok z priedušnej elastickej sieťoviny.
  • Stielka OrthoLite™ .
  • Charakteristické tlmenie GEL™ .
  • Medzipodrážka FF BLAST+ .
  • 3D SPACE CONSTRUCTION™ .
  • Odolná podrážka AHAR+ s terénnym vzorom .
Značka:
Model:
Kód výrobca:
1011B571-300
Pohlavie:
Materiál:
syntetika / textil
Šířka boty:
D
Drop:
10 mm
Určenie:
Podpora:
Hmotnosť:
289 g
Štítek:
FF BLAST™ Plus

FF BLAST™ Plus

FF BLAST™ Plus je ľahšia ako štandardná pena FF BLAST™ v medzipodrážke a vyznačuje sa až o 15% lepšou tlmivosťou, zároveň na každom kroku navráti o 15% viac energie. Významne sa podieľa na pocite komfortu a mäkkosti došľapov.

Celý popis >
Ortholite®

Ortholite®

Patentovaná technológia antibakteriálnych anatomických stielok do obuvi, ktoré dlhodobo tlmí nárazy pri došliapnutí a preventívne zabraňujú vzniku zápachu v topánkach a plesniam. Efektívne odvádzajú vlhkosť, zaisťujú priedušnosť, vďaka ktorej noha v topánke lepšie vetrá a menej sa potí. Vzhľadom k tomu, že sú vyrobené z čistého PU materiálu v podobe peny, sú ľahko umývateľné a odolné a takmer stopercentne priedušné.

Celý popis >
METACLUTCH AND MEMORY FOAM LINING

METACLUTCH AND MEMORY FOAM LINING

Nová konštrukcia vonkajšej opory päty v tvare X dokonale obopne vnútornú a vonkajšiu časť členku. Výplň z pamäťovej peny sa vždy prispôsobí tvaru päty a zaistí tak dokonalú fixáciu.

Celý popis >
AHARPLUS™

AHARPLUS™

AHARPLUS™ sú gumové segmenty na vonkajšej strane podošvy s vynikajúcou priľnavosťou pri kontakte so zemou. Vyznačujú sa odolnosťou voči oderu a majú vplyv na celkovú životnosť obuvi.

Celý popis >
GEL™

GEL™

Technológia GEL™ z inertných polymérov za vzniku silikónu odolného voči únave znižuje nárazy absorpciou ich energie. Dochádza tak k veľmi efektívnemu tlmeniu podpisujúcim sa na vynikajúcom komforte. Býva strategicky umiestnená pod pätou ( tzv. Rearfoot GEL™ ), kedy umožňuje plynulý prechod na špičku, kde zlepšuje zníženie nárazov pri pohybe vpred ( tzv. Forefoot GEL™ ). Technológia GEL™ sa v priebehu rokov stala jedným z poznávacích znakov produktov japonského výrobcu Asics.

Celý popis >
Impact Guidance System (IGS)

Impact Guidance System (IGS)

ASICS si pred dvadsiatimi rokmi určil za cieľ vyvinúť najpokročilejšie a najlepšie bežeckú topánku. Základným bodom bolo pre tú dobu nové poznanie a to, že pri behu na telo pôsobia sily v troch rôznych dimenziách - priama sila, vertikálna sila a bočné sila.

Najťažšie bolo združiť všetky tri požiadavky. Tak bolo napríklad treba zlúčiť požiadavku na podporu pre cieľovú skupinu nad pronator s potrebou po súčasné navýšenie flexibility, dynamiky aj senzorického
feedback-u. ASICS odpovedí týmto výzvam bol IMPACT GUIDENCE SYSTEM (IGSTM).

Filozofia IGSTM spája ASICS najlepšie bežecké topánky. Je to neustály proces, zameraný na anatómiu a prirodzený pohyb nohy. Poznatky dlhodobých vedeckých výskumov je dnes možné vidieť vo všetkých aspektoch ASICS technológií a inovácií. Cieľom IGSTM je zaručiť čo najprirodzenejšie priebeh bežeckého kroku. S pomocou poznatkov dlhoročné vedeckej analýzy ľudského tela, prichádza k stále novým vylepšenia systému. IGSTM tak podporuje pohyb vo všetkých fázach bežeckého kroku.

Jednotlivé komponenty a technológie systému vo vzájomnej interakcii spĺňajú špecifické funkcie. Pri tom sú dostatočne pružné, aby sa mohli prispôsobiť rôznym typom nohy i požiadavkám. bežecká topánka
sa dobre prispôsobuje a zaručuje potrebnú podporu pre tlmenie maximálneho zaťaženia.

výhody:

  • Podporuje kĺby a svaly počas bežeckého kroku.
  • umožňuje spoluprácu medzi komponentmi at echnológia.

 

Celý popis >

Niečo ste sa o produkte nedozvedeli z opisu?