0 EUR Nové

Pánske bežecké topánky Asics GEL-NIMBUS 24 TR zelené

192,20 EUR
Získajte 2% z nákupu späť! Viac info
ks

VÝŠKA PATY: 26 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 16 mm

Pánske bežecké topánky Asics GEL-NIMBUS 24 TR z kolekcie NATURE BATHING vo farebnom prevedení upokojujúcich odtieňov prírody. Táto cestná obuv s neutrálnym došľapom je určená na veľké množstvo kilometrov. Zvršok Jacquard Mesh nahradila elastická sieťovina z recyklovaného materiálu, ktorá svojou priedušnosťou zlepšuje prúdenie vzduchu. Kedysi pre model GEL-NIMBUS typický masívny jazyk s extra polstrovaním je už aj minulosťou. Novo tu máme pružný knitový jazyk s lepšou prispôsobivosťou. Pamäťová pena v oblasti päty je síce trochu tvrdšia, ale stále ide o najmäkšiu a najpohodlnejšiu bežeckú obuv od Asics. Stielka OrthoLite™ zaisťuje pohodlie pri obúvaní. V medzipodrážke sa prvýkrát objavuje pena FF BLAST+™ , ktorá sa vyznačuje o 15% lepšou tlmivosťou a zároveň na každom kroku pocítite o 15% lepšiu návratnosť energie. Práve tento inovovaný materiál zohráva hlavnú úlohu v celkovej mäkkosti pri došľapoch. Technológia 3D SPACE CONSTRUCTION™ zlepšuje ich kompresiu. Charakteristické tlmenie GEL™ starajúce sa o absorpciu nárazov sa nachádza pod pätou aj pod špičkou. Podrážka z odolnej gumy AHAR+™ so špecifickým vzorom gumových segmentov, ktoré poznáme z trailových topánok, umožnia aj občasné výbehy mimo spevnené povrchy, napríklad niekam do lesa. Stredová línia s nepatrne zníženou vrstvou gumy má za úlohu navádzať nohu ideálne smerom a vzdialene pripomína niekdajšiu technológiu Guidance Line® . Reflexné prvky zvyšujú viditeľnosť za zhoršených svetelných podmienok a sú súčasťou nového designu.

VÝHODY:

 • Kolekcia NATURE BATHING .
 • Najmäkšie a najpohodlnejšie topánky od Asics.
 • Zvršok z priedušnej elastickej sieťoviny.
 • Stielka OrthoLite™ .
 • Charakteristické tlmenie GEL™ .
 • Medzipodrážka FF BLAST+ .
 • 3D SPACE CONSTRUCTION™ .
 • Odolná podrážka AHAR+ s terénnym vzorom .
Značka:
Kód výrobca:
1011B571-300
Pohlavie:
Materiál:
syntetika / textil
Drop:
10 mm
Určenie:
Podpora:
hmotnosť:
289 g

Patentovaná technológia antibakteriálnych anatomických stielok do obuvi, ktoré dlhodobo tlmí nárazy pri došliapnutí a preventívne zabraňujú vzniku zápachu v topánkach a plesniam. Efektívne odvádzajú vlhkosť, zaisťujú priedušnosť, vďaka ktorej noha v topánke lepšie vetrá a menej sa potí. Vzhľadom k tomu, že sú vyrobené z čistého PU materiálu v podobe peny, sú ľahko umývateľné a odolné a takmer stopercentne priedušné.

Celý popis >
METACLUTCH AND MEMORY FOAM LINING

METACLUTCH AND MEMORY FOAM LINING

Nová konštrukcia vonkajšej opory päty v tvare X dokonale obopne vnútornú a vonkajšiu časť členku. Výplň z pamäťovej peny sa vždy prispôsobí tvaru päty a zaistí tak dokonalú fixáciu.

Celý popis >
AHAR®

AHAR®

Dodáva pocit pohodlia pri prvom kontakte so zemou, dokonalejšie priľnavosť pri odvíjejícím
sa pohybu a vysokú mieru tlmenia. V zadnej časti chodidla je AHAR® + vybavený vysokým podielom karbónu, ktorý podporuje trvanlivosť materiálu. V prednej časti chodidla je tiež integrovaný AHAR® +, avšak v penovej podobe (DURASPONGE®), aby sa tak zvýšil pocit pohodlia v prednej časti chodidla. AHAR® + zaručuje flexibilitu, nízku hmotnosť a odolnosť proti opotrebovaniu.

výhody:

 • Vysoká odolnosť proti oderu v zadnej časti chodidla
 • Zaistí väčšie pohodlie a dokonalejšie priľnavosť
Celý popis >
GEL™

GEL™

Technológia GEL™ z inertných polymérov za vzniku silikónu odolného voči únave znižuje nárazy absorpciou ich energie. Dochádza tak k veľmi efektívnemu tlmeniu podpisujúcim sa na vynikajúcom komforte. Býva strategicky umiestnená pod pätou ( tzv. Rearfoot GEL™ ), kedy umožňuje plynulý prechod na špičku, kde zlepšuje zníženie nárazov pri pohybe vpred ( tzv. Forefoot GEL™ ). Technológia GEL™ sa v priebehu rokov stala jedným z poznávacích znakov produktov japonského výrobcu Asics.

Celý popis >
Impact Guidance System (IGS)

Impact Guidance System (IGS)

ASICS si pred dvadsiatimi rokmi určil za cieľ vyvinúť najpokročilejšie a najlepšie bežeckú topánku. Základným bodom bolo pre tú dobu nové poznanie a to, že pri behu na telo pôsobia sily v troch rôznych dimenziách - priama sila, vertikálna sila a bočné sila.

Najťažšie bolo združiť všetky tri požiadavky. Tak bolo napríklad treba zlúčiť požiadavku na podporu pre cieľovú skupinu nad pronator s potrebou po súčasné navýšenie flexibility, dynamiky aj senzorického
feedback-u. ASICS odpovedí týmto výzvam bol IMPACT GUIDENCE SYSTEM (IGSTM).

Filozofia IGSTM spája ASICS najlepšie bežecké topánky. Je to neustály proces, zameraný na anatómiu a prirodzený pohyb nohy. Poznatky dlhodobých vedeckých výskumov je dnes možné vidieť vo všetkých aspektoch ASICS technológií a inovácií. Cieľom IGSTM je zaručiť čo najprirodzenejšie priebeh bežeckého kroku. S pomocou poznatkov dlhoročné vedeckej analýzy ľudského tela, prichádza k stále novým vylepšenia systému. IGSTM tak podporuje pohyb vo všetkých fázach bežeckého kroku.

Jednotlivé komponenty a technológie systému vo vzájomnej interakcii spĺňajú špecifické funkcie. Pri tom sú dostatočne pružné, aby sa mohli prispôsobiť rôznym typom nohy i požiadavkám. bežecká topánka
sa dobre prispôsobuje a zaručuje potrebnú podporu pre tlmenie maximálneho zaťaženia.

výhody:

 • Podporuje kĺby a svaly počas bežeckého kroku.
 • umožňuje spoluprácu medzi komponentmi at echnológia.

 

Celý popis >

Niečo ste sa o produkte nedozvedeli z opisu?