Prototyp za prototypom. Inovácia za inovácie. Nekonečné testovanie. Všetko pre to, aby sa dosiahlo dokonalé harmónie hmotnosti, pohodlie, a sily aktívneho odpruženia. Ultraboost 21. Topánky sa závratnou návratnosťou energie a tlmením. Nový Torsion System ponúka 15% zvýšenie tuhosti prednej časti topánky pre dynamickejšie beh. O 6% viac kapsúl Boost čaká na každý váš krok, aby uvoľnili nazhromaždenú energiu. Tento model obsahuje funkčný recyklovaný materiál PrimeBlue z priadze Parley Ocean Plastic. 50% zvršku je z textilu, 75% textilu tvorí priadze PrimeBlue. Už žiadny nový polyester.

VÝHODY:

  • Priliehavá konštrukcie.
  • Šnurovanie na šnúrky.
  • Zvršok adidas Primeknit+.
  • Textilná podšívka.
  • Spevňujúce opätok.
  • Medzipodrážka Boost.
Značka:
Kód výrobca:
S23869
Určenie:
cestné
Podpora:
neutrálne

Video

BOOST ™

BOOST ™

Tisíce unikátnych TPU kapsúl vytvára najmäkšie a najspoľahlivejšie tlmenie, ktoré adidas kedy vytvoril. Inovatívny štruktúra energetických kapsúl si lepšie zachováva vynikajúce vlastnosti odľahčeného odpruženie než akýkoľvek iný materiál.Oproti štandardnú penové podošve EVA, ktorá pri nízkych teplotách tuhne a pri vysokých naopak stráca pevnosť, je podošva BOOST ™ 3krát odolnejší voči teplotným zmenám. BOOST ™ poskytuje väčšiu energetickú návratnosť než akékoľvek iné penové odpruženie používané v bežeckej obuvi.

Primeknit

Primeknit

Zvršok adidas Primeknit je starostlivo spracovaný tak, aby sa pri pohybe prirodzene prispôsoboval chodidlu každého športovca, pomáhal znižovať podráždenie a tým poskytoval väčšie pohodlie. Jedna sa o bezšvový, z jedného kusa vyrobený zvršok z pleteného materiálu, ktorý zaručuje priedušnosť obuvi a optimálnu ventiláciu.

TORSION® System

TORSION® System

TORSION® System pri športe neustále stabilizuje strednú časť chodidla a umožňuje nezávislý pohyb päty a špičky. Vďaka tejto technológii obuv na nohe lepšie sedí a vy môžete lepšie ovládať svoje pohyby. Tento systém plní funkciu podpory klenby a umožňuje vám prispôsobiť sa čo možno najlepšie povrchu, po ktorom práve bežíte.

Niečo ste sa o produkte nedozvedeli z opisu?