Nike Metcon 9

Nový rad Metcon 9 od Nike

Predstavujeme vám najnovší prírastok do našej rodiny športovej obuvi – topánky Nike METCON 9, navrhnuté pre tie najnáročnejšie tréningy a výkonnostné športy. Táto tréningová obuv prináša ešte vyššiu odolnosť a stabilitu ako jej predchodcovia a získala si dôveru nejedného vrcholového športovca. Oproti predchádzajúcim modelom si môžete vybrať z rôznych farebných variantov.

 

 Všetky dostupné modely 

V čom sú lepšie ako predchádzajúci modelový rad Metcon 8?

1. Hyperlift pre stabilitu

Nová verzia Nike METCON 9 sa v oblasti päty pýši ešte väčším plátom Hyperlift, čo zaisťuje nielen stabilitu, ale aj pevnosť počas náročných cvičení, ako sú drepy vo výpade či mŕtvy ťah.

2. Spevnenie pre bezpečnosť

Gumový pásik po stranách topánok bol optimalizovaný pre ešte väčšiu odolnosť, poskytujúcu potrebnú oporu pri rôznych pohybových aktivitách, vrátane šplhania po lane.

3. Pohodlie pri cvičení

Medzipodrážka disponuje dvojitou hustotou – pevnou penou na vonkajšej strane a mäkkou vo vnútri. Ponúka teda komfort aj počas intenzívnych kardio cvičení.

Aké ďalšie výhody očakávať?

sk_02metcon-chema.png (580 KB)

 

svrsek.png (193 KB)

priedušný zvršok - je vyrobený z ľahkej, priedušnej sieťoviny, ktorá udržuje vaše nohy svieže a zároveň odoláva odieraniu a škrabancom

pojistka.png (192 KB)

poistka šnúrok - zaisťuje, že sa vaše topánky nerozviažu ani počas najnáročnejšieho tréningu, poskytujú zabezpečenie a pokoj v mysli počas pohybu.

podrazka.png (197 KB)

protišmyková podrážka - pre ideálne cvičenie do posilňovne boli topánky vyvinuté s odolnou protišmykovou podrážkou

recyklaace.png (194 KB)

z recyklovaných materiálov - v Nike si dávajú na ekológii záležať, a preto sú topánky čiastočne vyrobené z použitých produktov alebo výrobného odpadu

 

Vyberte si tie svoje z dostupných modelov:

Filtrovanie produktov

Filtry:

Zrušit filtry