Dámske tréningové tričko s dlhým rukávom adidas TF WARM LS W je skvelou prvou vrstvou v chladnejšie mesiace. Kompresný strih trička obopne Vašu postavu, vďaka kompresii Techfit dôjde k využitiu energie zo svalu a umožní maximálny rozsah pohybu. Vysoký stojačik ochráni krk pred nepriazňou počasia. Technológia AEROREADY odvedie pot od pokožky, preto sa vždy budete cítiť v suchu a pohodlí.

VÝHODY.

  • Decentné logo značky na prsiach.
  • Prestrihy na palce.
  • Nízka až stredná kompresia.
  • Vyrobené z recyklovaných materiálov.

 

Značka:
Kód výrobca:
HD3917
Pohlavie:
Materiál:
78% recyklovaný polyester / 22% elastické vlákno
Určenie:
AEROREADY

AEROREADY

Technológia Aeroready je inováciou známej technológie CLIMALITE® . Táto technológia ešte lepšie odvádza pot od tela na povrch tkaniny, tu sa potom rýchlejšie odparí a telo si udrží ideálnu teplotu aj pri maximálnom výkone.

Celý popis >
TechFit ™

TechFit ™

Ľahký a flexibilný materiál TechFit ™, ktorý navodzuje pocit druhej kože. Bezšvový, elastický zvršok pevne objíme chodidlo a dobre sedí každému. Anatomicky prispôsobený strih zaisťuje maximálnu úroveň pohodlia prí športovej aktivite. Nová inovatívna verzia TechFit ™ materiálu, kde skratka SM predstavuje STRETCH MESH čiže pružnú sieťovinu. Táto kombinácia TechFit ™ a sieťoviny ponúka bežci skvelý prispôsobivý zvršok, ktorý je šikovne zosilnený vo vysoko exponovaných oblastiach. Vďaka prepracovanej sieťovinové zložke je obuv tiež príjemne priedušná a umožňuje chodidlám bezproblémovo dýchať aj pri vysokých výkonoch.

Celý popis >

Niečo ste sa o produkte nedozvedeli z opisu?