0 EUR

Dámske bežecké topánky Hoka One One CLIFTON 9 WIDE W

150,00 EURvč. DPH
Vypredané
Farebné varianty:

VÝŠKA PATY: 29 mm
VÝŠKA ŠPIČKY : 24 mm

Dámske bežecké topánky Hoka One One CLIFTON 9 WIDE W sú už deviatou verziou cenami ovenčených cestných bežeckých topánok - teraz ešte ľahšie a odpruženejšie! Topánky disponujú novou vnímavou penou a vylepšeným dizajnom podrážky. Sú vhodné na každodenné behanie alebo chôdzu. Gumová podošva Durabrasion poskytuje skvelú priľnavosť k asfaltovému povrchu. Medzipodrážka z odolnej a tlmiacej peny CMEVA má špeciálne upravenú geometriu s názvom META-ROCKER . Táto technológia má kolískový zaoblený tvar a vyrovnáva rozdiel medzi pätou a špičkou. Tým napomáha efektívnemu využitiu energie pri každom kroku vpred.

Zvršok tvorí priedušný úplet, ktorý zaisťuje výbornú cirkuláciu vzduchu.

Model " WIDE " je o 4 mm širší ako ten klasický.

VÝHODY:

  • ďalší rad obľúbených topánok
  • každodenné behanie čí chôdze
  • skvelá priľnavosť k ceste
  • odolná a tlmiaca medzipodrážka
  • upravená geometria medzipodrážky
  • priedušný zvršok
Značka:
Model:
Kód výrobca:
1132211-CSLC
Pohlavie:
Materiál:
82% textil /18% syntetika
Šířka boty:
D
Drop:
5 mm
Určenie:
Podpora:
Hmotnosť:
205 g
CMEVA

CMEVA

Špeciálna pena CMEVA (Compression Molded Ethyl Vinyl Acetate), slúžiaca ako tlmiaca vrstva. Pena CMEVA sa vďaka svojim vlastnostiam po opakovanom stlačení vracia do pôvodného stavu. Tým zaisťuje dokonalé tlmenie a návratnosť energie.

Celý popis >
META-ROCKER

META-ROCKER

Technológia META-ROCKER sa vyznačuje špeciálne upravenú geometriu medzipodošvy. Jedná sa teda o zaoblenie medzipodošvy, takzvanú "kolísku", ktorá vyrovnáva rozdiel medzi pätou a špičkou. Technológia napomáha efektívnemu využitiu energie v každom kroku a poháňa nás vpred.

Celý popis >

Niečo ste sa o produkte nedozvedeli z opisu?