Garancia dodanie tovaru do Vianoc dopravou UPS

Dostupnosť SKLADEM pri objednaní najneskôr do 20.12. do 17:00h

Dostupnosť 2-4 prac. dni pri objednaní najneskôr do 18.12. do 17:00h

Dostupnosť 5-7 prac. dni pri objednaní najneskôr do 12.12. do 17:00h

Pri neskoršom objednaní nemusí už tovar doraziť do Vianoc. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

DROP: 10 mm

Už 20 rokov prechádza model Asics NIMBUS vývojom pre dokonale pohodlný a bezprolémový beh pre bežcov s neutrálnym došľapom.

Rovnako ako jeho predchodca sa pýši revolučný medzipodošvou FlyteFoam®, ktorá ponúka energickú odozvu pri došliapnutí a zaručí extrémnu odolnosť. M ezipodešev ponúka obrovské množstvo tlmenie vďaka doplneniu technológií FluidRide v spodnej vrstve, čo zvyšuje schopnosť odrazu a zároveň zaručia stabilitu. P radný a zadná časť topánky tlmí Gélová jednotky, čo prináša z menšené riziko zranenia vďaka menšiemu pôsobeniu síl pri dopade. Bežecké topánky pre dlhé trate s žakárovým FluidFit zvrškom, ktorý ponúka rôzne vrstvy, ktoré podporujú rozpätie a kontrakciu chodidla pri behu. Bezšvová technológia s 3D zváranými presahmi predchádza odtlakům. Vaša noha bude v bezpečí vďaka systému Heel Clutching, ktorý objíme pätu tak, aby bola Achillova šľacha čo možno najmenej namáhaná. Podošva z kvalitného materiálu AHAR + je priľnavá na širokej škále bežeckých povrchov, či už na suchu alebo mokru.
Teraz tento model môžete zakúpiť v jedinečnom dizajne SAKURA Packu, ktorý sa vyznačuje květivě ružovou farbou. Tento vzľadom nesie aj zvyšok celého a zároveň neobvyklého balenia, pretože aj samotná škatule od topánok je posiata ružovými kvetmi. Najviac Vás ale určite poteší rovnako vyladený shoe bag, ktorý je tiež súčasť celého balenia.

VÝHODY:

  • Kombinácia tlmiacich prvkov FlyteFoam, FluidRide a GEL.
  • Žakárový FluidFit zvršok z priľnavé sieťoviny kopíruje chodidlo.
  • Systém fixácie päty Heel Clutching.
  • Reflexné prvky.
Materiál
syntetika
Kód výrobca:
T854N-0606
Určení
silniční
Podpora
neutrální
Hmotnost
250 g

Video

Něco jste se o produktu nedozvěděli z popisu?