Dámske bežecké topánky Asics GEL-CUMULUS 25 TR W je topánka patriaca ku kolekcii NATURE BATHING , inšpirované upokojujúcou paletou farieb, ktoré nám ponúka prostredie lesa. Jedná sa o všestranný model, ideálny pre beh na ceste aj ľahké chodníky. Odolná gumová podrážka AHAR™ má skvelú trakciu a zvyšuje celkovo životnosť topánok. Medzipodošva využíva novú technológiu PureGEL® a tlmenie FF BLAST™ Plus . Tieto materiály napomáhajú k mäkšiemu dopadu ak vytvoreniu energickejšieho odrazu. Topánka je vybavená hybridným vzorom podrážky, vďaka ktorému je vhodná ako pre beh po asfalte, tak po nerovných postranných chodníkoch. Antibakteriálna stielka Ortholite® X-30 je veľmi pohodlná, priedušná a odvádza pot. Vďaka nej budú vaše nohy svieže aj pri dlhšom behaní, pretože bojuje so vznikom baktérií, ktoré zápach spôsobujú. Na zvršku sa nachádzajú reflexné detaily, vďaka ktorým vás pôjde lepšie vidieť aj pri znížených svetelných podmienkach.

Až 75 % základných materiálov zvršku je vyrobených z recyklátov, na zníženie odpadu a emisií uhlíka. Tento produkt pri svojom návrhu ani výrobe nepoužíva žiadne materiály živočíšneho pôvodu, a to vrátane: priadzí, lepidiel a ďalších adhezív na výrobok aplikovaných.

VÝHODY:

  • ľahké tlmenie dopadu a efektívny odraz
  • priedušný žakárový zvršok
  • reflexné detaily
  • antibakteriálna stielka poskytne nohe mäkké pohodlie
  • odolná gumová podrážka
  • vegan friendly
  • priľnavosť na asfakte aj v teréne
Značka:
Model:
Kód výrobca:
1012B564-200
Pohlavie:
Materiál:
syntetika
Drop:
8 mm
Určenie:
Podpora:
Hmotnosť:
240 g
FF BLAST™ Plus

FF BLAST™ Plus

FF BLAST™ Plus je ľahšia ako štandardná pena FF BLAST™ v medzipodrážke a vyznačuje sa až o 15% lepšou tlmivosťou, zároveň na každom kroku navráti o 15% viac energie. Významne sa podieľa na pocite komfortu a mäkkosti došľapov.

Celý popis >
Ortholite®

Ortholite®

Patentovaná technológia antibakteriálnych anatomických stielok do obuvi, ktoré dlhodobo tlmí nárazy pri došliapnutí a preventívne zabraňujú vzniku zápachu v topánkach a plesniam. Efektívne odvádzajú vlhkosť, zaisťujú priedušnosť, vďaka ktorej noha v topánke lepšie vetrá a menej sa potí. Vzhľadom k tomu, že sú vyrobené z čistého PU materiálu v podobe peny, sú ľahko umývateľné a odolné a takmer stopercentne priedušné.

Celý popis >
PureGEL®

PureGEL®

Najmäkší vplyv v histórii. Technológia PureGEL™ zaisťuje lepšie odpruženie, mäkšie dopady a plynulejšie prechody.

Celý popis >
AHAR™

AHAR™

Na podrážku AHAR™ sa používa preč z automobiových pneumatík - vďaka tomu je veľmi odolná voči oderu a celkovo zvyšuje životnosť topánok. Jej hubovitý design poskytuje výnimočné pohodlie aj pri dlhších trasách. Podrážka je až o 50% ľahšia a 2x odolnejšia ako bežne používané podošvy.

Celý popis >

Niečo ste sa o produkte nedozvedeli z opisu?