DROP: 10 mm

Doprajte si pri behu maximálne pohodlie s bežeckými topánky adidas ULTRABOOST 20. Jedná sa o letnú edíciu všetkým dobre známe a neuveriteľne pohodlné topánky. Hlavnou zmenou oproti klasickej verzii je tu zvršok, ktorý prešiel veľkou zmenou. Je tu sieťka, ktorá tvorí prevažnú väčšinu pokrytie topánky a vďaka ktorej táto topánka ponúka úplne iný rozmer priedušnosti. Aj naozaj za veľmi teplých letných dní dokáže topánka skvele vetrať a zaistiť, že Vaše chodidlo zostane v suchu. Sieťka navyše veľmi pekne sadne, obopne chodidlo a prispôsobí sa. Pružná podošva Stretchweb z gumy Continental zaisťuje dlhšiu životnosť topánky. Mäkký elastanový opätok zaručí prirodzený pohyb Achillovej šľachy. Aktívne odpruženie sa postará o návratnosť energie a plynulý krok.

VÝHODY:

  • Priliehavá konštrukcie.
  • Zvršok zo sieťového úpletu.
  • Spevňujúce technológie Tailored Fibre Placement (TFP).
  • Vysoko funkčná bežecká obuv.
  • Pružná podošva Stretchweb z gumy Continental.
Materiál:
syntetika
Kód výrobca:
EG0773
Určenie:
cestné
Podpora:
neutrálne
BOOST ™

BOOST ™

Tisíce unikátnych TPU kapsúl vytvára najmäkšie a najspoľahlivejšie tlmenie, ktoré adidas kedy vytvoril. Inovatívny štruktúra energetických kapsúl si lepšie zachováva vynikajúce vlastnosti odľahčeného odpruženie než akýkoľvek iný materiál.Oproti štandardnú penové podošve EVA, ktorá pri nízkych teplotách tuhne a pri vysokých naopak stráca pevnosť, je podošva BOOST ™ 3krát odolnejší voči teplotným zmenám. BOOST ™ poskytuje väčšiu energetickú návratnosť než akékoľvek iné penové odpruženie používané v bežeckej obuvi.

Continental ™

Continental ™

Spoločnosť Adidas a svetoznámy výrobca pneumatík spojili svoje sily, ktorých výsledkom je vysoko odolná a kvalitné podošva, ktorá umožňuje maximálny záber vo všetkých smeroch za akéhokoľvek počasia. Skvelé vlastnosti na suchom i mokrom povrchu, za horúceho letného i studeného zimného počasia, vysoká trakcia pri pohybe do kopca aj pri zostupe dole, to všetko predstavuje podošva Continental ™.

STRETCHWEB

STRETCHWEB

Inovatívny podošva s názvom STRETCHWEB sa vyskytuje u rady nových modelů bežeckej obuvi adidas. Jej hlavným benefitom je bezkonkurenčná prispôsobenie sa individuálnemu bežeckému nášľapu a zaručenie ešte hladšie a pružnejšie došľap.

Niečo ste sa o produkte nedozvedeli z opisu?