adidas

adidas ULTRABOOST LIGHT

adidas Ultraboost Light

Prinášame vám absolútnu novinku od značky adidas! Doteraz najľahšie bežecké topánky adidas ULTRABOOST LIGHT vo svojej kategórii. Novo vyvinutá podošva boost s novo prepracovaným torzným systémom LEP 2.0 pracuje v plnej miere pre váš absolútny komfort a tlmenie pri dopade aj odraze. Užite si neprekonateľnú návratnosť energie a ľahkosť, ktorá podporí Váš výkon na maximum!

DÁMSKE MODELY ADIDAS ULTRABOOST LIGHT

NAKÚPIŤ TU

PÁNSKE MODELY ADIDAS ULTRABOOST LIGHT

NAKÚPIŤ TU

 

Technická specifikace

> štandardná veľkosť
> šnurovanie na šnúrky
> textilný zvršok adidas PRIMEKNIT+
> textilná podšívka
> systém Linear Energy Push
> ľahké odpruženie BOOST
> hmotnosť: 299 g (veľkosť 42 2/3)
> rozdiel v podošve: 10 mm (päta: 30 mm, špička: 20 mm)
> podošva z gumy Continental Better
> zvršok obsahuje najmenej 50% priadze Parley Ocean Plastic a 50% recyklovaného polyesteru / o 10% menej emisií na jeden pár topánok v porovnaní s predchádzajúcou verziou

BENEFITY NOVÉHO MODELU ADIDAS ULTRABOOST LIGHT

ADIDAS PRIMEKNIT

Model ULTRABOOST LIGHT sú čiastočne vyrobené z recyklovaných materiálov. Technológia Primeknit+ FORGED výborne obopne a zafixuje nohu čo zamedzí prekĺznutiu.

MEDZIPODOŠIEV

Najľahšie topánky ULTRABOOST sú vyrobené z o 30% ľahšieho materiálu BOOST. Medzipodrážka obsahuje malé kapsule, vďaka ktorým vám topánka poskytne neprekonateľné tlmenie a návratnosť energie.

PODOŠIEV

Ultraľahká podošva je vystužená gumou Continental™, ktorá disponuje vysokou priľnavosťou a flexibilitou, takže dosiahneš dokonale komfotný krok.