0 EUR

Pánske bežecké topánky Hoka SPEEDGOAT 5 WIDE šedé

134,20 EUR
Běžná cena : 160,00 EUR
Získajte 2% z nákupu späť! Viac info
ks
Farebné varianty:
-17%

VÝŠKA PATY : 32 mm
VÝŠKA ŠPIČKY : 28 mm

Pánske bežecké topánky Hoka SPEEDGOAT 5 WIDE sú veľmi obľúbené trailovky, ktoré poskytujú výborné pohodlie aj na dlhých trasách. Jedná sa už o piatu generáciu topánok – teraz sú ešte viac stabilné a citlivejšie. Podrážka z vysoko výkonnej, extrémne priľnavej gumy VIBRAM® MEGAGRIP kladie dôraz na zvýšenú priľnavosť obuvi na skalnatých povrchoch a klzkom teréne. Na výrobu medzipodrážky bola zvolená odolná pena CMEVA , ktorá sa aj po opakovanom stlačení vždy vracia do pôvodného stavu. Tým zaisťuje výborné tlmenie a návratnosť energie. Medzipodrážka má špeciálnu geometriu META-ROCKER v tvare kolísky, ktorý vyrovnáva rozdiel medzi pätou a špičkou.

Zvršok je vyrobený z priedušnej robustnej sieťoviny. Sú na ňom umiestnené 3D tlačené pásky zvyšujúce podporu v strede topánky a tým zaisťujú bezpečný beh. Výbornú fixáciu chodidiel umožňuje viazanie na šnúrky, ktoré si môže každý prispôsobiť podľa svojich preferencií.

Model " WIDE " je širší ako klasická verzia.

VÝHODY:

  • veľmi pohodlné aj na dlhších trasách
  • populárny model trailoviek
  • výborná trakcia
  • stabilný
  • skvelé tlmenie a návratnosť energie
  • priedušný zvršok zo sieťoviny
Značka:
Model:
Kód výrobca:
1123159-CFLM
Pohlavie:
Materiál:
54% syntetika / 46% textil
Šířka boty:
2E
Drop:
4 mm
Určenie:
Podpora:
CMEVA

CMEVA

Špeciálna pena CMEVA (Compression Molded Ethyl Vinyl Acetate), slúžiaca ako tlmiaca vrstva. Pena CMEVA sa vďaka svojim vlastnostiam po opakovanom stlačení vracia do pôvodného stavu. Tým zaisťuje dokonalé tlmenie a návratnosť energie.

Celý popis >
META-ROCKER

META-ROCKER

Technológia META-ROCKER sa vyznačuje špeciálne upravenú geometriu medzipodošvy. Jedná sa teda o zaoblenie medzipodošvy, takzvanú "kolísku", ktorá vyrovnáva rozdiel medzi pätou a špičkou. Technológia napomáha efektívnemu využitiu energie v každom kroku a poháňa nás vpred.

Celý popis >
VIBRAM® MEGAGRIP

VIBRAM® MEGAGRIP

Vibram® je vysoko výkonná, extrémne priľnavá guma. Materiál ich používam v prípade, že je kladený dôraz na zvýšenú priľnavosť obuvi k suchému povrchu.

Značka HOKA tento materiál využíva pri outdoorovej obuvi.

 
Celý popis >

Niečo ste sa o produkte nedozvedeli z opisu?