Dodanie do Vianoc garantujeme pri zvolení dopravcu DPD nasledovne:

* Rezervácia na predajni v Zlíne: platí pre tovar na sklade najneskôr do 23.12. do 13:30h

Dostupnosť SKLADOM:

objednajte najneskôr 20.12. do 15:00h

Dostupnosť 1-3 prac. dni:

objednajte najneskôr 18.12. do 20:00h

Dostupnosť 2-4 prac. dni:

objednajte najneskôr 14.12 do 20:00

Dostupnosť 5-7 prac. dní:

objednajte najneskôr 11.12 do 20:00h

0 EUR Zľava BLACK FRIDAY

Pánske bežecké topánky ASICS GEL-NIMBUS 25 modré

130,20 EUR
Běžná cena : 200,00 EUR
Získajte 2% z nákupu späť! Viac info
ks
Farebné varianty:
-35%

Dlho očakávaná konštrukčne prepracovaná novinka nabitá technológiami JE TU !!!

Pánske bežecké topánky ASICS GEL-NIMBUS 25 s ktorými zažijete také mäkké tlmenie, ako by ste sa vznášali na oblakoch. Sú tu použité nové materiály, pomáhajúce na vytvorenie mäkšieho a hladšieho zážitku z behu. Veľmi priedušný zvršok je z mäkkej pleteniny a pohodlne obopne nohu, čo zaisťuje maximálnom pohodlie. Pätný golier je vylepšený pre väčšiu flexibilitu a okolo členku lepšie sedí. Medzipodrážka ponúka najlepšie tlmiace technológie, ktoré sa momentálne ponúkajú. Vďaka FF BLAST Plus Eco a novej technológii PureGEL topánka vytvára ľahšie a mäkšie tlmenie, ktoré má aj menší dopad na životné prostredie. Až 75% základných materiálov zvršku, je vyrobených z recyklátov, na zníženie odpadu a emisií uhlíka. Technológiou, ktorou sú farbené vložky znižuje spotrebu vody až o 33% a vyprodukované množstvo uhlíka až o 45% v porovnaní s konvenčnou technológiou farbenia. Pre lepšiu absorpciu došľapu a mäkší dopad je tu technológia GEL™ . Ortholite® X-55 zaručuje maximálne pohodlie. Reflexné prvky sa starajú, aby bežca bolo vidieť aj za zníženej viditeľnosti. Podrážka je z odolnej, gumovej technológie AHAR™ . ASICS GEL-NIMBUS 25 sa môže pýšiť certifikátom o najpohodlnejšiu bežeckú obuv na svete, čo iba podporuje jej exkluzivitu.

VÝHODY:

Značka:
Model:
Kód výrobca:
1011B547-400
Pohlavie:
Šířka boty:
D
Drop:
8 mm
Určenie:
Podpora:
Hmotnosť:
299 g
Štítek:

Video

Ortholite®

Ortholite®

Patentovaná technológia antibakteriálnych anatomických stielok do obuvi, ktoré dlhodobo tlmí nárazy pri došliapnutí a preventívne zabraňujú vzniku zápachu v topánkach a plesniam. Efektívne odvádzajú vlhkosť, zaisťujú priedušnosť, vďaka ktorej noha v topánke lepšie vetrá a menej sa potí. Vzhľadom k tomu, že sú vyrobené z čistého PU materiálu v podobe peny, sú ľahko umývateľné a odolné a takmer stopercentne priedušné.

Celý popis >
PureGEL®

PureGEL®

Najmäkší vplyv v histórii. Technológia PureGEL™ zaisťuje lepšie odpruženie, mäkšie dopady a plynulejšie prechody.

Celý popis >
GEL™

GEL™

Technológia GEL™ z inertných polymérov za vzniku silikónu odolného voči únave znižuje nárazy absorpciou ich energie. Dochádza tak k veľmi efektívnemu tlmeniu podpisujúcim sa na vynikajúcom komforte. Býva strategicky umiestnená pod pätou ( tzv. Rearfoot GEL™ ), kedy umožňuje plynulý prechod na špičku, kde zlepšuje zníženie nárazov pri pohybe vpred ( tzv. Forefoot GEL™ ). Technológia GEL™ sa v priebehu rokov stala jedným z poznávacích znakov produktov japonského výrobcu Asics.

Celý popis >
AHAR™

AHAR™

Na podrážku AHAR™ sa používa preč z automobiových pneumatík - vďaka tomu je veľmi odolná voči oderu a celkovo zvyšuje životnosť topánok. Jej hubovitý design poskytuje výnimočné pohodlie aj pri dlhších trasách. Podrážka je až o 50% ľahšia a 2x odolnejšia ako bežne používané podošvy.

Celý popis >
FF BLAST™ Plus Eco

FF BLAST™ Plus Eco

Technológia FF BLAST Plus Eco je úplne novým tlmiacim prvkom ASICS pre mäkšie pristátie a citlivejšiu zbiehavosť. Je veľmi ľahká a vyrobená z ekologických materiálov. Táto medzipodrážka obsahuje až o 20% viac peny ako klasické FF BLAST™ .

Celý popis >

Niečo ste sa o produkte nedozvedeli z opisu?