0 EUR

Dámske bežecké topánky Asics GEL-CUMULUS 25 W modré

160,00 EURvč. DPH
Vypredané
Farebné varianty:

VÝŠKA PATY : 27 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 19 mm

Dámske bežecké topánky Asics GEL-CUMULUS 25 W sú veľmi univerzálne, hodiace sa na rôzne bežecké vzdialenosti či formy tréningu. Podošva AHAR™ má vynikajúcu priľnavosť pri kontakte so zemou a výnimočnú odolnosť voči oderu, ktorá má veľký vplyv na celkovú životnosť obuvi. Medzipodrážka je vyrobená zo super ľahkej peny FF BLAST™ Plus vyznačujúca sa výborným tlmením a návratnosťou energie z každého kroku. Maximálne možné odpruženie ponúka vylepšená technológia PureGEL®, ktorá je o 65% mäkšia a vracia až o 4% viac energie ako klasický GEL™. Dostatočné pohodlie zaisťuje antibakteriálna stielka Ortholite® X-30 . Tá výborne bojuje s plesňami a nimi spojeným zápachom, je odolná, dobre umývateľná a takmer na 100% priedušná.

Zvršok tvorí priedušný žakár s reflexnými detailmi, takže bude behanie bezpečné aj pri znížených svetelných podmienkach. Keďže je firma ASICS zástancom udržateľnosti, je a 75% hlavného materiálu zvršku z recyklovaných zdrojov.

VÝHODY:

  • výborné tlmenie a odpruženie
  • antibakteriálna pohodlná stielka
  • priedušný zvršok
  • reflexné prvky
  • udržateľnosť
  • odolná podrážka s dobrým gripom
Značka:
Model:
Kód výrobca:
1012B441-403
Pohlavie:
Materiál:
SYNTHETIC FIBER
Šířka boty:
B
Drop:
8 mm
Určenie:
Podpora:
FF BLAST™ Plus

FF BLAST™ Plus

FF BLAST™ Plus je ľahšia ako štandardná pena FF BLAST™ v medzipodrážke a vyznačuje sa až o 15% lepšou tlmivosťou, zároveň na každom kroku navráti o 15% viac energie. Významne sa podieľa na pocite komfortu a mäkkosti došľapov.

Celý popis >
Ortholite®

Ortholite®

Patentovaná technológia antibakteriálnych anatomických stielok do obuvi, ktoré dlhodobo tlmí nárazy pri došliapnutí a preventívne zabraňujú vzniku zápachu v topánkach a plesniam. Efektívne odvádzajú vlhkosť, zaisťujú priedušnosť, vďaka ktorej noha v topánke lepšie vetrá a menej sa potí. Vzhľadom k tomu, že sú vyrobené z čistého PU materiálu v podobe peny, sú ľahko umývateľné a odolné a takmer stopercentne priedušné.

Celý popis >
PureGEL®

PureGEL®

Najmäkší vplyv v histórii. Technológia PureGEL™ zaisťuje lepšie odpruženie, mäkšie dopady a plynulejšie prechody.

Celý popis >
AHAR™

AHAR™

Na podrážku AHAR™ sa používa preč z automobiových pneumatík - vďaka tomu je veľmi odolná voči oderu a celkovo zvyšuje životnosť topánok. Jej hubovitý design poskytuje výnimočné pohodlie aj pri dlhších trasách. Podrážka je až o 50% ľahšia a 2x odolnejšia ako bežne používané podošvy.

Celý popis >

Niečo ste sa o produkte nedozvedeli z opisu?