Bezstarostné vrátenie

Vďaka tejto službe nemusíte riešiť zdľhavý proces na vrátenie či výmenu tovaru. Stačí napísať požiadavku na využitie tejto služby ako odpoveď na prichádzajúci e-mail s faktúrou a my pošleme kuriéra pre tovar až k Vám domov!

Peniaze za vrátený tovar Vám odošleme v zrýchlenej lehote do 5 prac. dní od začatia procesu vratky.

Už nie je nutné stáť dlhé rady na poštách, ušetrite čas a využite služby vďaka ktorej bude vrátenie či výmena objednávky bude tak bez starostí!

Objednaný kuriér vyzdvihne tovar na adrese, ktorú si sami určíte a vy ďalej nemusíte nič riešiť.

Ako služba funguje?

  • Pri nákupe zakúpite službu BEZSTAROSTNÉ VRÁTENIE.

  • Pokiaľ sa rozhodnete tovar vrátiť či vymeniť, napíšete nám email na [email protected].
  • Vás poprosíme tovar dôkladne zabaliť spolu s vyplneným návratkovým listom a označiť balíček skratkou „BV“.

  • My k Vám pošleme kuriéra, ktorý si tovar vyzdvihne, označí etiketou a doručí späť na náš sklad.

  • Kuriér si tovar vyzdvihne v rozmedzí času 8 - 18 hod. Bohužiaľ nie je možné dohovoriť s kuriérom presný čas. O konkrétnom čase v ktorom kuriér dorazí pre Váš balíček Vás bude informovať dopravná služba.
  • Peniaze v prípade vrátenia tovaru Vám vrátime do 5 pracovných dní.

* Službu je možné využít pouze jednorázově. V případě vráceni, vyměněného zboží či opětovné výměně již jednou vyměněného zboží je účtován poplatek za dopravu dle platného ceníku. 

UPOZORNENIE!!

V prípade, že Kupujúci odstúpi od Kúpnej zmluvy v zákonnej 14-dňovej lehote a vrátený tovar nie je kompletný, je preukázateľne používaný alebo poškodený, má Prevádzkovateľ voči Kupujúcemu nárok na náhradu škody a je oprávnený si takto vzniknutý nárok na náhradu škody jednostranne započítať na pohľadávku Kupujúceho voči Predávajúcemu na vrátenie Kúpnej ceny. Prevádzkovateľ v takom prípade vracia Kupujúcemu len takto zníženú Kúpnu cenu.

Vzniknutý nárok na náhradu škody je vyčíslený s ohľadom na rozsah poškodenia a mieru používania tovaru. Upozorňujeme, že môže byť až 90% z Kúpnej ceny!

Odporúčame teda, v prípade, že si Kupujúci nie je zvolenou veľkosťou istý, pred použitím tovaru dôkladne vyskúšať na čistom a mäkkom povrchu.

V prípade textilu odporúčame vyskúšať veľkosť pred vypraním a odstrihnutím informačných ceduliek.