0 EUR Zľava

Pánske volejbalové topánky Asics SKY ELITE FF modré

103,80 EUR
Běžná cena : 158,00 EUR
Získejte 2% z nákupu späť! Viac info
ks
-35%

Pánske volejbalové topánky Asics SKY ELITE FF navrhnuté pre vnútorné volejbalové palubovky s podošvou NC RUBBER™, ktorá poskytuje vysokú odolnosť proti oderu a vynikajúcu priľnavosť. Technológia Rearfoot GEL™ poskytuje tlmenie dopadu pri nárazov tam, kde to hráči najviac potrebujú. Medzipodrážka s technológiu FLUIDRIDE ™ pre adaptívne odpruženie pod nohami. Extra podpora navyše prichádza vďaka Trusstic SYSTEM™. Stielka Ortholite™ poskytuje pohodlie a efektívne riadenie vlhkosti vo vnútri topánky, stielka je tiež odnímateľný, takže hráči môžu v prípade potreby vložiť vlastné stielku.

VÝHODY:

  • Štandardná šírka topánky.
  • Medzipodrážka FLUIDRIDE.
  • Podošva NC RUBBER.
  • Sieťovaný zvršok.
  • Vyberateľná stielka Ortholite.
  • Tlmenie v pätovej časti topánky vďaka GEL technológii.
Materiál:
syntetika
Kód výrobca:
1051A031-400
Určenie:
nízke
Rearfoot GEL® Cushioning System

Rearfoot GEL® Cushioning System

Tlmí nárazy pri nárazovej fázy a umožňuje hladký prechod na midstance - celková   nosná   plocha   nohy   je   v   kontaktu   s   povrchom.

FluidRide

FluidRide

Systém FLUIDRIDE je zostavený z dvoch úplne skoordinovaných komponentov: Kombinujú konštrukciu medzipodošvy s veľmi ľahkým materiálom Spevy a Soly, ktorá sa ľahko a rýchlo regeneruje, a rozmiestnením DECOUPLED GELTECH tlmiacich elementov v prednej i zadnej časti. Oba komponenty sú integrované do IGSTM systému a vzájomne pôsobia na poskytnutie univerzálny prispôsobenie sa povrchu, chodidlu i štýlu.

výhody:

  • Vzájomná interakcia dvoch ľahkých materiálov so schopnosťou regenerácie.
  • Univerzálny prispôsobenie sa povrchu, chodidlu is tylu.
NC Rubber® Outsole

NC Rubber® Outsole

Technológia použitia zlúčeninu obsahujúce viac prírodného kaučuku než obsahujú tradičné pevné gumy, čo má za následok lepšiu trakciu.

Patentovaná technológia antibakteriálnych anatomických stielok do obuvi, ktoré dlhodobo tlmí nárazy pri došliapnutí a preventívne zabraňujú vzniku zápachu v topánkach a plesniam. Efektívne odvádzajú vlhkosť, zaisťujú priedušnosť, vďaka ktorej noha v topánke lepšie vetrá a menej sa potí. Vzhľadom k tomu, že sú vyrobené z čistého PU materiálu v podobe peny, sú ľahko umývateľné a odolné a takmer stopercentne priedušné.

Trusstic System®

Trusstic System®

Trusstic System® je ľahká podporná jednotka integrovaná do medzipodošvy pod klenbu chodidla. Spája prednú a zadnú časť topánky. Rovnako tak podporuje středníčást nohy počas fázy státia aj počas prípravy na odraz.

Dôsledkom zaťaženie chodidla, je kontrolovaná deformácia medzipodrážky. Torzná stabilita topánky zostáva neporušená, klenba chodidla je stabilizovaná a ploska chodidlá sa odľahčí. Tým je zmenšené riziko zranenia a zaistené väčšie pohodlie i bezpečnosť bežecké topánky.

Niečo ste sa o produkte nedozvedeli z opisu?