Strih: Compression

Pánske kompresné tričko s dlhým rukávom Under Armour UA CG ARMOUR COMP MOCK s dvojvrstvovou tkaninou s extra teplým kartáčovaným vnútrom a hladkou rýchloschnúcou vonkajšou vrstvou vhodné na tréning. Vďaka materiálu ColdGear Vás zahreje aj v chladnejšom prostredí. Konštrukcia odevu disponuje technológiou 4-Way Stretch , ktorá vďaka prítomnosti elastanu umožňuje elasticitu vo všetkých smeroch. Najviac namáhané oblasti neobsahujú švy, tie sa nachádzajú mimo nich, aby sa zvýšila životnosť produktu. Na chrbte av podpazuší nájdeme panely zo strečovej sieťoviny, ktoré zlepšujú ventiláciu a skvele odvádzajú pot. Anti-odor je technológia eliminujúca množenie baktérií spôsobujúcich zápach. Rolákový golier s logom výrobcu dovršuje skvelé zateplenie.

VÝHODY:

  • Dvojvrstvová tkanina s kartáčovaným vnútrom.
  • Materiál ColdGear Vás zahreje aj v chladnejšom prostredí.
  • Strečové panely zlepšujú ventiláciu a skvele odvádzajú pot.
  • Elasticitu odevu zaisťuje technológia 4-Way Stretch .
  • Švy sa nachádzajú mimo namáhanej oblasti.
  • Protibakteriálna technológia Anti-odor .
Značka:
Kód výrobca:
1366072-100
Pohlavie:
pánske
Materiál:
87% polyester / 13% elastan
Určenie:
kompresné
Dĺžka:
dlhý rukáv
Compression

Compression

ULTRA-tesný STRIH

Vaše "druhá koža" - kompresia udrží svaly čerstvé a pomôže zrýchliť vaše zotavovanie.

4-Way Stretch

4-Way Stretch

Konštrukcia odevov s touto technológiou umožňuje elasticitu materiálu vo všetkých štyroch smeroch. Odevy s touto technológiou podporujú Vašu plnú pohyblivosť a skvele odvádza vlhkosť a vysychajú.

Anti Odor Technology

Anti Odor Technology

Technológia Anti Odor zabraňuje rastu baktérií spôsobujúce zápach. Technológia je aplikovaná snáď na všetky produkty. Anti Odor, aby ste sa cítili dlhšie svieže a v pohode.

ColdGear®

ColdGear®

Technológia využíva dvojvrstvovú tkaninu, v ktorej cirkuluje telesné teplo a udrží vás tak dlhšie v teple. Materiál vyniká svojou ľahkosťou. Odevy z tohto materiálu sú navrhnuté pre teploty medzi -15°C a + 12°C.

Niečo ste sa o produkte nedozvedeli z opisu?