Pánske bežecké topánky Hoka One One SPEEDGOAT 4 zelené

Vypredané

VÝŠKA PATY: 32 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 28 mm

Pánske bežecké trailové topánky Hoka One One SPEEDGOAT 4 majú priedušný bezšvový Open Engineered Mesh zvršok s odolným prekrytím TPU Midfoot vrátane zosilnenej oblasti špičky, ktorá chráni prsty pred zranením. Pocitovo užší strih je zapríčinený všitým jazykom, vďaka ktorému však topánky lepšie sedia a chodidlo v nich nekĺže. Stielka Ortholite vo vnútri si aj pri zaťažení udržuje hrúbku a zabraňuje hromadeniu baktérií spôsobujúcich zápach. Tlmiacu vrstvu tvorí špeciálna pena CMEVA (Compression Molded Ethyl Vinyl Acetate) v medzipodrážke, ktorá sa vďaka svojim vlastnostiam po opakovanom stlačení vracia do pôvodného stavu. Je ultraľahká a poskytuje vyššiu mieru tlmenia ako bežná EVA. Technológia META-ROCKER zefektívňuje prenos energie od päty na špičku vďaka miernemu zakriveniu medzipodošvy. Podrážka Vibram Megagrip s viacstrannými 5 mm špuntmi zaisťuje maximálnu priľnavosť a trakciu aj v tom najťažšom teréne.

Karl Melzter, držiteľ najvyššieho počtu víťazstiev v trailových pretekoch nad 100 míľ a zároveň držiteľ traťového rekordu legendárne tzv. Apalačské chodníky o dĺžke 3500 km, behá v modelovom rade Speedgoat .

VÝHODY:

  • Odolný Open Engineered Mesh zvršok.
  • Zosilnená oblasť špičky chráni prsty.
  • Antibakteriálna stielka Ortholite .
  • Tlmiaca vrstva zo špeciálnej CMEVA peny.
  • Technológia META-ROCKER .
  • Podrážka Vibram Megagrip s viacstrannými 5 mm štuplemi.
Značka:
Kód výrobca:
1106525-ADGB
Pohlavie:
Materiál:
syntetika / textil
Drop:
4 mm
Určenie:
Podpora:
Hmotnosť:
312 g
META-ROCKER

META-ROCKER

Technológia META-ROCKER sa vyznačuje špeciálne upravenú geometriu medzipodošvy. Jedná sa teda o zaoblenie medzipodošvy, takzvanú "kolísku", ktorá vyrovnáva rozdiel medzi pätou a špičkou. Technológia napomáha efektívnemu využitiu energie v každom kroku a poháňa nás vpred.

Celý popis >
VIBRAM® MEGAGRIP

VIBRAM® MEGAGRIP

Vibram® je vysoko výkonná, extrémne priľnavá guma. Materiál ich používam v prípade, že je kladený dôraz na zvýšenú priľnavosť obuvi k suchému povrchu.

Značka HOKA tento materiál využíva pri outdoorovej obuvi.

 
Celý popis >

Niečo ste sa o produkte nedozvedeli z opisu?