DROP: 10 mm

Pánsky model Asics GT-1000 8 prichádza s ďalšou radom obľúbené bežeckej obuvi, ktorá opäť ponúka podporu, pohodlie a odpruženie pre bežcov s pronačním došľapom .

Bežecké topánky disponujem medzipodrážke Duomax, ktorá podrží Vašu nohu a zaistí správnu oporu členkom a celému pohybovému aparátu. Medzipodrážka z peny Flyte Foam je 55% ľahší ako jeho predchodcovia. Podrážka je extrémne odolná, vďaka organickým vláknam vracia stielku do pôvodného tvaru a poskytuje maximálnu odpruženie. Podrážka AHAR® zaručí dlhotrvajúcu životnosť a vysokú priľnavosť. Vďaka IGS - Impact Guidance System® bude Váš došľap optimálny a prirodzený od došľapu až po fáze odrazu. Reflexné prvky ktorými topánky disponujú odráža svetlo a tým sa zvyšuje bezpečnosť počas večerného tréningu. GORE-TEX ® vode odolná membrána Vás ochráni pred nepriaznivým počasím.

VÝHODY:

 • Medzipodrážka DuoMax® pre podporu správneho došliapnutí.
 • Pena Flyte Foam je 55% ľahší ako jeho predchodcovia.
 • Podrážka AHAR ® zaručujúce dlhotrvajúcu životnosť a vysokú priľnavosť.
 • Reflexné detaily.
 • GORE-TEX® membrána.
Materiál:
Textile
Kód výrobca:
1011A567-020
Určenie:
cestné
Podpora:
pronační
FLYTEFOAM® Lyte

FLYTEFOAM® Lyte

Zosilnená vlákna umožňujú úplný návrat späť, technológia teda zaisťuje vynikajúce odpruženie až o 3% väčší ako klasický FLYTEFOAM® a to s totožnou váhou.

výhody:

 • vynikajúce odpruženie
GORE-TEX ®

GORE-TEX ®

GORE-TEX ® membrána obsahuje 1,4 miliónov mikroskopických pórov v centimetra štvorcovom, tie sú približne 20.000 krát menšie ako kvapka vody a 700 krát širší ako molekula vodnej pary. To zaisťuje úplnú vodotesnosť GORE-TEX ® membrány z vonkajšej strany a priepustnosť voči potu z vnútornej strany. V membráne prítomné látky odpudzujúce mastnotu, predchádzajú vsakovanie telesných látok.

Topánky s membránou GORE-TEX ® ochráni tvoje nohy v suchu a vo vhodnej teplote za každého počasia a poskytnú dokonalý klimakomfortom. Sú dlhodobo vodeodolné, vysoko priedušné a chráni nohu aj v najťažších podmienkach. Všetky elementy sú medzi sebou zladené.

AHAR®

AHAR®

Dodáva pocit pohodlia pri prvom kontakte so zemou, dokonalejšie priľnavosť pri odvíjejícím
sa pohybu a vysokú mieru tlmenia. V zadnej časti chodidla je AHAR® + vybavený vysokým podielom karbónu, ktorý podporuje trvanlivosť materiálu. V prednej časti chodidla je tiež integrovaný AHAR® +, avšak v penovej podobe (DURASPONGE®), aby sa tak zvýšil pocit pohodlia v prednej časti chodidla. AHAR® + zaručuje flexibilitu, nízku hmotnosť a odolnosť proti opotrebovaniu.

výhody:

 • Vysoká odolnosť proti oderu v zadnej časti chodidla
 • Zaistí väčšie pohodlie a dokonalejšie priľnavosť
DuoMax®

DuoMax®

Do strednej časti chodidla je umiestnený podporný element DuoMax®, ten je vyrobený z rovnakých materiálov ako medzipodrážka a zaručuje vyšší stupeň tvrdosti a stability. Zmenšuje možnosť nad pronácia pred fázou odrazu a vedie k prirodzenejšiemu pohybu. Preto je podporný element DuoMax® umiestnený predovšetkým do bežeckej obuvi pre bežcov s tendenciou k pronácii. K dostaniu je vo viacerých druhoch zodpovedajúcich individuálnym potrebám.

výhody:

 • Znížené riziko zranenia.
 • Harmonický pohyb.
 • Bezpečnejšie tréning pre bežcov s tendenciou k nad pronácii.
 • Optimálny přrozený pohyb chodidla.

Niečo ste sa o produkte nedozvedeli z opisu?