DROP: 10 mm

Pánska bežecká obuv Asics SONOMA 4 W je trailová topánka, ideálna pre beh na rozmanitom, prírodnom povrchu. Kopce, hory i lesy, sú pre tieto topánky tým pravým povrchom. Ponúka maximum tlmenie a stability, ktorý vaša noha ocenia na každom tvrdším povrchu. Vďaka ďalším technológiám, ako je GEL umiestnený v zadnej časti topánky, Ortholite vložka, alebo pätnej ochranný skelet, si váš beh budete môcť užiť naplno v bezpečí a pohodlí. Vďaka odolnému materiálu zvršku a medzipodošvy, ktorý poskytuje nohe extra dávku tlmenie, si svoj beh budete môcť vychutnať ešte dlhšie. Mriežka v prednej časti topánky sa postará o to, aby Vaše noha zostala v suchu a pohodlí. Tvarovaná gumová podošva s výrazným vzorom potom zabezpečí, aby topánka bezpečne priľnula ku každému povrchu.

VÝHODY:

  • Gélové tlmenie pod pätou.
  • AmpliFoam medzipodrážka.
  • OrthoLite vložka.
  • Vnútorné pätnej chránič.
  • Výstuž v strednej časti topánky.
  • Inovatívny dizajn.
  • Vylepšené tlmenie pod prstami.
Materiál:
syntetika
Kód výrobca:
1011A177-002
Určenie:
trailové
Podpora:
neutrálne
Amplifoam ™

Amplifoam ™

Medzipodošva Amplifoam ™ je navrhnutá tak, aby zachovala trvanlivosť aj cez to, že je materiál mäkší a poskytuje lepšiu flexibilitu, pohodlie a prispôsobivosť platformy.

FUZEGEL ™

FUZEGEL ™

Najnovšia technológia tlmenia vznikla spojením vlastností GELu a pamäťovej peny. Zadná časť topánky pohltí dopad a prenesie ho do prednej časti topánky, kde Vám uľahčí následný odraz.

Patentovaná technológia antibakteriálnych anatomických stielok do obuvi, ktoré dlhodobo tlmí nárazy pri došliapnutí a preventívne zabraňujú vzniku zápachu v topánkach a plesniam. Efektívne odvádzajú vlhkosť, zaisťujú priedušnosť, vďaka ktorej noha v topánke lepšie vetrá a menej sa potí. Vzhľadom k tomu, že sú vyrobené z čistého PU materiálu v podobe peny, sú ľahko umývateľné a odolné a takmer stopercentne priedušné.

Niečo ste sa o produkte nedozvedeli z opisu?