0 EUR

Pánske bežecké topánky adidas ULTRABOOST 20 čierne

144,70 EUR
Běžná cena : 179,00 EUR
Získejte 2% z nákupu späť! Viac info
ks
-20%

DROP: 10 mm

Doprajte si pri behu maximálne pohodlie s pánskymi bežeckými topánky adidas ULTRABOOST 20. Úpletový zvršok má cielené prešívanie na základe technológie snímania pohybu. Mäkký elastanový opätok zaručí prirodzený pohyb Achillovej šľachy. Aktívne odpruženie sa postará o návratnosť energie a plynulý krok.

VÝHODY:

  • Priliehavá konštrukcie.
  • Zvršok z textilného úpletu adidas Primeknit.
  • Spevňujúce technológie Tailored Fibre Placement (TFP).
  • Vysoko funkčná bežecká obuv.
  • Pružná podošva Stretchweb z gumy Continental.
Materiál:
syntetika
Kód výrobca:
EG0691
Určenie:
cestné
Podpora:
neutrálne
hmotnosť:
310 g

Video

BOOST ™

BOOST ™

Tisíce unikátnych TPU kapsúl vytvára najmäkšie a najspoľahlivejšie tlmenie, ktoré adidas kedy vytvoril. Inovatívny štruktúra energetických kapsúl si lepšie zachováva vynikajúce vlastnosti odľahčeného odpruženie než akýkoľvek iný materiál.Oproti štandardnú penové podošve EVA, ktorá pri nízkych teplotách tuhne a pri vysokých naopak stráca pevnosť, je podošva BOOST ™ 3krát odolnejší voči teplotným zmenám. BOOST ™ poskytuje väčšiu energetickú návratnosť než akékoľvek iné penové odpruženie používané v bežeckej obuvi.

Continental ™

Continental ™

Spoločnosť Adidas a svetoznámy výrobca pneumatík spojili svoje sily, ktorých výsledkom je vysoko odolná a kvalitné podošva, ktorá umožňuje maximálny záber vo všetkých smeroch za akéhokoľvek počasia. Skvelé vlastnosti na suchom i mokrom povrchu, za horúceho letného i studeného zimného počasia, vysoká trakcia pri pohybe do kopca aj pri zostupe dole, to všetko predstavuje podošva Continental ™.

Primeknit

Primeknit

Svšek adidas Primeknit je starostlivo spracovaný tak, aby sa pri behu prirodzene prispôsoboval chodidlu každého bežca, pomáhal znižovať podráždenie a tým poskytoval väčšie pohodlie. Jedna sa o bezšvový, z jedného kusa vyrobený zvršok z pleteného materiálu, ktorý zaručuje priedušnosť obuvi a optimálnu ventiláciu.

STRETCHWEB

STRETCHWEB

Inovatívny podošva s názvom STRETCHWEB sa vyskytuje u rady nových modelů bežeckej obuvi adidas. Jej hlavným benefitom je bezkonkurenčná prispôsobenie sa individuálnemu bežeckému nášľapu a zaručenie ešte hladšie a pružnejšie došľap.

Tailored Fibre Placement

Tailored Fibre Placement

Priedušný zvršok zo sieťoviny spevnenie novu v strednej časti s cieleným umiestnením vlákien Tailored Fibre Placement.

Niečo ste sa o produkte nedozvedeli z opisu?