DROP: 10 mm

Dosiahnite svoje ciele vďaka bežeckým topánkam adidas SOLAR GLIDE 19, určených na dlhé vzdialenosti. Vyznačujú sa veľmi jemným polstrovaním, ktoré spolupracuje s flexibilnou podrážkou, dohromady všetko zaisťuje hladký a pohodlný beh. Stabilizačný TORSION® System udržuje váš krok v rovnováhe. Tvarovaný opätok Fitcounter uzamkne chodidlo v správnej polohe a zároveň umožňuje voľný pohyb Achillovej päty.

VÝHODY:

  • Zvršok zo sieťoviny s vrúbkovaním na priehlavku.
  • Polstrovaný jazyk.
  • Pružná podošva Stretchweb
  • Materiál podošvy Continental poskytuje výnimočnú priľnavosť na mokrom aj suchom povrchu.
  • Technológia Energy Rail pomáha viesť nohu.
  • Medzipodrážka s aktívnym odpružením Boost.
  • Priedušný a zároveň spevnený zvršok.
 
Materiál:
syntetika
Kód výrobca:
EE4296
Určenie:
cestné
Podpora:
neutrálne
BOOST ™

BOOST ™

Tisíce unikátnych TPU kapsúl vytvára najmäkšie a najspoľahlivejšie tlmenie, ktoré adidas kedy vytvoril. Inovatívny štruktúra energetických kapsúl si lepšie zachováva vynikajúce vlastnosti odľahčeného odpruženie než akýkoľvek iný materiál.Oproti štandardnú penové podošve EVA, ktorá pri nízkych teplotách tuhne a pri vysokých naopak stráca pevnosť, je podošva BOOST ™ 3krát odolnejší voči teplotným zmenám. BOOST ™ poskytuje väčšiu energetickú návratnosť než akékoľvek iné penové odpruženie používané v bežeckej obuvi.

Continental ™

Continental ™

Spoločnosť Adidas a svetoznámy výrobca pneumatík spojili svoje sily, ktorých výsledkom je vysoko odolná a kvalitné podošva, ktorá umožňuje maximálny záber vo všetkých smeroch za akéhokoľvek počasia. Skvelé vlastnosti na suchom i mokrom povrchu, za horúceho letného i studeného zimného počasia, vysoká trakcia pri pohybe do kopca aj pri zostupe dole, to všetko predstavuje podošva Continental ™.

TORSION® System

TORSION® System

TORSION® System pri športe neustále stabilizuje strednú časť chodidla a umožňuje nezávislý pohyb päty a špičky. Vďaka tejto technológii obuv na nohe lepšie sedí a vy môžete lepšie ovládať svoje pohyby. Tento systém plní funkciu podpory klenby a umožňuje vám prispôsobiť sa čo možno najlepšie povrchu, po ktorom práve bežíte.

Energy Rail

Energy Rail

Medzipodošva Energy Rail vyrobená z materiálu Cloudfoam spevňuje a smeruje chodidlo k prirodzenému došliapnutí.

Fitcounter

Fitcounter

Tvarovaný opätok, ktorý ponúka prirodzené obomknutie päty pre optimálny pohyb v oblasti Achillovej šľachy.

STRETCHWEB

STRETCHWEB

Inovatívny podošva s názvom STRETCHWEB sa vyskytuje u rady nových modelů bežeckej obuvi adidas. Jej hlavným benefitom je bezkonkurenčná prispôsobenie sa individuálnemu bežeckému nášľapu a zaručenie ešte hladšie a pružnejšie došľap.

Niečo ste sa o produkte nedozvedeli z opisu?