0 EUR Promo: MAY20

Pánske bežecké topánky adidas SOLAR BOOST 4 červené

115,70 EUR
Běžná cena : 164,20 EUR
Získajte 2% z nákupu späť! Viac info
ks
-30%

VÝŠKA PATY: 32 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 22 mm

Pánske bežecké topánky adidas SOLAR BOOST 4 s textilným zvrškom zo sieťoviny so šnurovaním na šnúrky, ktorý je tvorený minimálne z 50% z recyklovanej priadze. Priedušný priehlavok a oblasť v spodnej polovici strednej časti topánky sa starajú o odvetrávanie a cirkuláciu vzduchu. Medzipodošvu s aktívnym odpružením boost™ tvoria stovky kapsúl z termoplastického polyuretánu (TPU), ktoré navracia energiu do každého kroku. Prvok Control Rail z EVA, umiestnený pod celým chodidlom, usmerňuje pohyb nohy. Úlohou systému Linear Energy Push dodávať Vášmu pohybu väčšiu dynamiku a ťah vpred. Podošva z odolnej gumy Continental™ disponuje výbornou priľnavosťou k povrchu a podieľa sa na znižovaní opotrebovania obuvi, čím zvyšuje jej životnosť. SOLAR BOOST 4 podporí Váš výkon ako na pretekoch, tak pri tréningu.

VÝHODY:

  • Priedušný zvršok zo sieťoviny.
  • Medzipodošva s aktívnym odpružením boost™ .
  • Prvok Control Rail umiestnený pod chodidlom.
  • Systém Linear Energy Push .
  • Podošva z odolnej gumy Continental™ .
Značka:
Kód výrobca:
H01146
Pohlavie:
pánske
Materiál:
syntetika / textil
Drop:
10 mm
Určenie:
cestné
Podpora:
neutrálne
hmotnosť:
305 g
BOOST ™

BOOST ™

Tisíce unikátnych TPU kapsúl vytvára najmäkšie a najspoľahlivejšie tlmenie, ktoré adidas kedy vytvoril. Inovatívny štruktúra energetických kapsúl si lepšie zachováva vynikajúce vlastnosti odľahčeného odpruženie než akýkoľvek iný materiál.Oproti štandardnú penové podošve EVA, ktorá pri nízkych teplotách tuhne a pri vysokých naopak stráca pevnosť, je podošva BOOST ™ 3krát odolnejší voči teplotným zmenám. BOOST ™ poskytuje väčšiu energetickú návratnosť než akékoľvek iné penové odpruženie používané v bežeckej obuvi.

Continental ™

Continental ™

Spoločnosť Adidas a svetoznámy výrobca pneumatík spojili svoje sily, ktorých výsledkom je vysoko odolná a kvalitné podošva, ktorá umožňuje maximálny záber vo všetkých smeroch za akéhokoľvek počasia. Skvelé vlastnosti na suchom i mokrom povrchu, za horúceho letného i studeného zimného počasia, vysoká trakcia pri pohybe do kopca aj pri zostupe dole, to všetko predstavuje podošva Continental ™.

Niečo ste sa o produkte nedozvedeli z opisu?