DROP: 10 mm

Ak je bežecká obuv pohodlná, nemusíte na ňu vôbec myslieť. Myslíte len na beh. V tejto bežeckej obuvi adidas SL20 budete môcť prekonávať svoje hranice. Má priedušný zvršok zo sieťoviny. Ľahké odpruženie medzipodrážky vám poskytne pohodlie aj pri vysokej rýchlosti. Tradičné 3 pruhy sa inšpirovali štýlom japonskej kaligrafie.

VÝHODY:

  • Zvršok zo sieťoviny.
  • odpruženie Lightstrike
  • Podošva z gumy Continental.
  • Stabilizačný prvok TORSION System.
 
Materiál:
syntetika
Kód výrobca:
EG1144
Určenie:
tempové
Podpora:
neutrálne
hmotnosť:
228 g

Video

Continental ™

Continental ™

Spoločnosť Adidas a svetoznámy výrobca pneumatík spojili svoje sily, ktorých výsledkom je vysoko odolná a kvalitné podošva, ktorá umožňuje maximálny záber vo všetkých smeroch za akéhokoľvek počasia. Skvelé vlastnosti na suchom i mokrom povrchu, za horúceho letného i studeného zimného počasia, vysoká trakcia pri pohybe do kopca aj pri zostupe dole, to všetko predstavuje podošva Continental ™.

TORSION® System

TORSION® System

TORSION® System pri športe neustále stabilizuje strednú časť chodidla a umožňuje nezávislý pohyb päty a špičky. Vďaka tejto technológii obuv na nohe lepšie sedí a vy môžete lepšie ovládať svoje pohyby. Tento systém plní funkciu podpory klenby a umožňuje vám prispôsobiť sa čo možno najlepšie povrchu, po ktorom práve bežíte.

Lightstrike

Lightstrike

Medzipodošva Lightstrike kombinuje návratnosť energie a výbornú stabilitu došľapu do jednej z najľahších pien TPU na trhu, ktorú bežci ocenia aj na veľmi dlhé vzdialenosti. Lightstrike je optimálnou rovnováhou medzi ľahkosťou a dynamikou.

 

Niečo ste sa o produkte nedozvedeli z opisu?