Kolekcia Nike 2020 je tu. Nabite sa novou energiou do športu.

Nová kolekcia od Nike mieni podporiť každého elitného atléta, pokročilého športovca a alebo aj úplného začiatočníka.

Vyberte si to správne vybavenie na tréning. V kolekcii nájdete tričká, kraťasy, legíny, kompresný bielizeň aj športové podprsenky. Milujete pohyb? Cvičíte pravidelne alebo snáď ešte len chcete začať? Ste skôr typ na silové a dynamické lekcie ako je CrossFit, HIIT či funkčné tréning? Alebo vyhľadávate relax v podobe yogy či pilates? Dávate snáď prednosť behu? Či ste muž alebo žena, u nás nájdete vybavenie na všetky tieto športy a ešte oveľa viac. Správny výber vybavenia môže byť kľúč k úspechu. Ak však neviete, ku ktorému športu sa prikloníte, skúste si vybrať oblečenie podľa technológie. Práve tie Vám pomôžu, aby ste sa v pohybe cítili čo najlepšie. Malý prehľad pre lepšiu orientáciu sme si pre Vás pripravili na našom blogu.

TECHNOLÓGIE OBLEČENIA   

TRÉNING NIKE

Kolekcia Nike Pro je vytvorená pre najťažšie cvičenie.

Nájdete tu celý rad produktov s technológiami a strihy, ktoré doprajú komfort každému športovcovi aj pri najťažšom tréningu. Produkty sú vyrobené zo špeciálnych materiálov často s nejakými mesh panely pre podporu termoregulácie. Nechýba ani technológia Dri-FIT pre odvod potu či hladké švy. Zaujímavý a neopozeraný športový dizajn je samozrejmosťou.

Odporúčanie: Cross tréning, HIIT, Funkčný tréning, vzpieranie

BEH NIKE

Kolekcia Nike Running motivuje k behu.

Produkty z kolekcie Running sú špecifické svojimi odľahčenými a sviežimi materiály, s technológiou Dri-FIT pre odvod potu, vzdušnými strihy a vlastnosťou zabezpečiť pohodlie pre bežcov. Nechýbajú ani reflexné prvky, ktoré podporia viditeľnosť pri zhoršených podmienkach. Nezabúdajte však ani na podporu vašich svalov. Práve tú zaistí produkty s kompresnými vlastnosťami. Určitá miera kompresie podporí svaly pri výkone a pomôže pri regenerácii.

Odporúčanie: Beh na ceste, trailový beh, závodné beh

YOGA NIKE

Kolekcia Nike Yoga pomáha harmonizovať telo.

Len nedávno predstavilo Nike svoju prvú kolekciu na yogu a ďalšie pomalé formy cvičenia. Naťahovacie cvičenia prepájajú BODY & MIND & SOUL a rovnako tak prepojilo Nike to najlepšie z materiálov, strihov a technických vlastností. Kolekcia Vás pohladí na duši najmä vďaka použitiu jemným farieb, stretchových, mäkkých a skvele padnúcich látok. Produkty ponúkajú výber z voľných aj obtiahnutých siluet a ako pre dámy tak pre pánov.

Odporúčanie: Yoga, HOT yoga, Pilates, Body balance