0 EUR

Dámske outdoorové topánky Merrell SIREN TRAVELLER Q2 W

107,00 EURvč. DPH
Vypredané

Popis produktu pripravujeme. Ak potrebujete oznámiť bližšie informácie bez čakania, neváhajte nás kontaktovať na chatu alebo e-mailom na info@adsport.sk.

Text bol preložený celosvetovo uznávaným nástrojom Google Translate. Na oficiálnom texte v slovenskom jazyke pracujeme. Ak máte k produktu nejakú otázku, neváhajte nás kontaktovať .

Navrhnuté pre nespútané ženy. Táto všestranná turistická topánka s elegantným dizajnom a zvrškom z kvalitnej usne je vyrobená na mieru ženám a ich odlišnému štýlu chôdze, nášľapu. Každý výšľap pre vás bude hračkou.

VÝHODY:

  • zvršok v kombinácii semišu a materiálu Mesh
  • M-Select ™ Fresh antibakteriálna ochrana zamedzuje vzniku nepríjemného zápachu
  • tradičné šnurovanie
  • všitý jazyk zabraňuje vniknutiu nečistôt
  • Kinetic Fit ™ Tri vyberateľná tvarovaná stielka s ľahkou podporou pre všetky tri klenby napomáha správnemu nášľapu chodidla a predchádzať únave
  • QForm ™ 2 medzipodrážka s dvojitou hustotou a so stabilizátorom päty navrhnutá špeciálne pre ženy pre podporu a pohodlie
  • Merrell Air Cushion tlmenie v pätnej časti zaručuje zvýšenú absorpciu nárazov a stabilitu
  • M-Select ™ Grip pre odolnú trakciu a výbornú priľnavosť v rôznorodom teréne presne tam, kde je to najviac potrebné
  • hĺbka vzoru podošvy 3.5 mm
Kód výrobca:
J19818
AirCushion

AirCushion

AirCushion je medzipodrážka, ktorá absorbuje nárazy a zvyšuje stabilitu. Medzipodrážka AirCushion je stláčaná pri náraze päty a absorbuje energiu zodpovedajúci až štvornásobku hmotnosti tela. Tiež udržuje pätu v topánke vo vycentrované polohe a pomáha stabilizovať chodidlo.

M-Select ™ Fresh

M-Select ™ Fresh

Antibakteriálna ochrana, ktorá zamedzuje vzniku nepríjemného pachu v topánkach.

M-Select ™ Grip

M-Select ™ Grip

M-Select GRIP dodáva odolnosť a stabilitu proti sklzu, či už sa jedná o mokrou alebo suchou zem, či zmiešaný povrch.

Kinetic Fit ™ Tri

Kinetic Fit ™ Tri

Kinetic Fit ™ Tri je vyberateľná tvarovaná stielka s ľahkou podporou pre všetky tri klenby. Napomáha správnemu nášľapu chodidla a predchádzať únave.

Q Form® 2

Q Form® 2

Technológia Q Form® 2 znižuje únavu a zvyšuje pohodlie. Mäkšie zóna v prednej časti chodidla pomáha vyrovnať chodidlo pri chôdzi, aby sa znížila pronácia. Vzduchový vankúš na päte pohlcuje nárazy a udržuje pätu v neutrálnej polohe. Mäkšie zóna v päte pohlcuje nárazy a vedie nohu pri náraze, čím sa znižuje supinácii.

Niečo ste sa o produkte nedozvedeli z opisu?