Doprava a platba

Vážení zákazníci,

pre ľahšiu orientáciu v ponúkaných typoch dopravy sme pre Vás pripravili tento prehľad. Objednávky zasielame prepravnou spoločnosťou UPS a tiež Slovenskou poštou. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Pri objednávke nad 80 Eur a zvolenie dopravnej služby  Zásilkovňa je DOPRAVA ZADARMO.

Slovenská pošta - Balík na adresu (3,50 EUR)

Slovenská pošta Vám doručí tovar vo väčšine prípadov nasledujúci pracovný deň, najneskôr do 48 hodín. V sobotu, v nedeľu a počas sviatkov Slovenská pošta zásielky nedoručuje. Čas doručenia sa pohybuje v intervale 8:00 - 16:00.

Pri prevzatí zásielky vodičom na doručenie Vám je zaslaná SMS s informáciou o doručovaní zásielky. V prípade nezastihnutia a uložení zásielky na pošte je zaslaná ďalšia SMS a zároveň do schránky vhodený lístok s informáciami o zásielke. V prípade blížiaceho sa konca úložnej doby je zaslaná opäť SMS.

UPS (4,50 EUR)

Tovar Vám privezie prepravná služba UPS nasledujúci pracovný deň. Cez vikend a cez sviatky prepravná služba zásielky nedoručuje. Čas doručenia sa pohybuje v intervale 8:00 - 18:00.

Pri podaní zásielky Vám je odoslaný email s informáciami o zásielke. V deň doručovania obdržíte SMS s informáciou o doručovaní zásielky a 2 hodinovým časovým oknom, v ktorom bude zásielka doručovaná.