Doprava a platba

Vážení zákazníci,

pre ľahšiu orientáciu v ponúkaných typoch dopravy sme pre Vás pripravili tento prehľad. Objednávky zasielame prepravnou spoločnosťou UPS, GLS a novo sme zaradili aj dopravnú službu Zásilkovňa. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Pri objednávke nad 60 Eur a zvolenie dopravnej služby  Zásilkovňa je DOPRAVA ZADARMO.

Zásielkovňa (2,50 EUR)

Zásielky bežne Zásielkovňa doručuje do druhého dňa. Vyzdvihnete si ich kedykoľvek budete chcieť a zaberie to len pár sekúnd.

Vyzdvihnite si svoju zásielku na viac ako 380 odberných miestach po Slovenskej republike! Zásielkovňu nájdete vo všetkých mestách s viac ako 5 tis. obyvateľmi. Po doručení zásielky na Vami zvolené výdajné miesto obdržíte SMS a e-mail s heslom. Objednávky do 14:30 hod. (na skladové položky) vyexpedujeme ešte dnes - doručenie nasledujúci pracovný deň.

Sieť odberných miest, ktorú môžete využiť pre vyzdvihnutie Vašej objednávky. Rozhodujúca je otváracia doba daného výdajného miesta - je teda možné si zásielku vyzdvihnúť aj cez víkendy.

Po doručení zásielky na Vami zvolené výdajné miesto obdržíte SMS a e-mail s heslom. Od tejto chvíle si ju môžete kedykoľvek do 7 dní vyzdvihnúť. Alebo pre ňu treba niekoho poslať - stačí poznať heslo. Pri zaslaní odpovedné SMS možno lehotu predĺžiť až na 21 dní (táto služba môže byť pred Vianocami dočasne pozastavená).

* Pri tejto služby nie je povolená platba kartou, v prípade výberu v kombinácii s platbou "dobierkou" si prosím pripravte vopred potrebnú finančnú čiastku.

 

UPS (4,50 EUR)

Tovar Vám privezie prepravná služba UPS nasledujúci pracovný deň. Cez vikend a cez sviatky prepravná služba zásielky nedoručuje. Čas doručenia sa pohybuje v intervale 8:00 - 18:00.

Pri podaní zásielky Vám je odoslaný email s informáciami o zásielke. V deň doručovania obdržíte SMS s informáciou o doručovaní zásielky a 2 hodinovým časovým oknom, v ktorom bude zásielka doručovaná. 

 

GLS (3,90 EUR)

Prepravná spoločnosť GLS doručuje zásielky vo väčšine prípadov do druhého dňa. Parametre doručenia si môžete upravovať online. Objednávky do 14:30 hod. (na skladové položky) vyexpedujeme ešte dnes - doručenie nasledujúci pracovný deň.

Tovar Vám privezie prepravná spoločnosť GLS vo väčšine prípadov nasledujúci pracovný deň. V sobotu, v nedeľu a počas sviatkov GLS zásielky nedoručuje.

Akonáhle sa priblíži termín doručenia, GLS Vás kontaktuje formou SMS o predpokladanom času doručenia zásielky. Pokiaľ Vám nebude vyhovovať termín, môžete si online:
- zmeniť termín doručenia
- zmeniť adresu doručenia
- požiadať o večerné doručenie (v mestách, kde má GLS depo)
- presmerovať na GLS ParcelShop

V prípade neúspešného pokusu o doručenie dostanete e-mail s odkazom, kde si môžete nastaviť nový termín dodania. GLS garantuje 3 pokusy o doručenie.

Platba

K úhrade Vašej objednávky môžete použiť nasledujúce metódy:

Bankovým prevodom (0 EUR)

Platobné údaje dostanete po potvrdení objednávky (obratom alebo v prípade položky s dlhšou dodacou lehotou do 24 hodín). Tovar je expedovaný po pripísaní čiastky na náš účet u Fio banky.

Kartou online (0 EUR)

 Využite možnosti zaplatiť kartou priamo na našej platobnej bráne a urýchliť tak Vašu objednávku.

Online bankové platby (0 EUR)

Rýchly online prevod cez internetové bankovníctvo Vašej banky. Ochrana on-line prevodov je zabezpečovaná priamo jednotlivými bankami.

Dobierkou (1,50 EUR)

 Cena objednávky je uhradená v hotovosti pri prevzatí zásielky od prepravcu.