VÝŠKA PATY: 26 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 21 mm

Dámske bežecké topánky Hoka One One RINCON 3 W v rozšírenej verzii WIDE s označením (D) sú vďaka svojej veľmi nízkej hmotnosti vhodné na beh v rýchlejšom tempe. Priedušný zvršok so šnurovaním na šnúrky obopína chodidlo a spevňuje ho. Napriek ľahkej konštrukcii ponúkajú skvelé odtlmenie. Mohutná vrstva stlačenej EVA peny v medzipodrážke pohlcuje nárazy pri každom dopade a zmierňuje tak záťaž kladenú na Vaše kĺby a svaly. Bohaté tlmenie oceníte zvlášť v prípade, pokiaľ často beháte na tvrdom povrchu, napríklad na ceste. Technológia META-ROCKER zaisťuje vďaka miernemu zaobleniu podrážky hladký prechod chodidla z päty na špičku, čím dochádza k efektívnemu prenosu energie. Gumová zmes podošvy bola pridaná len do najviac vyťažených miest, čím došlo k úspore gramáže. Je navyše veľmi odolná a prispieva k dlhej životnosti topánky.

VÝHODY:

  • Veľmi nízka hmotnosť.
  • Priedušný zvršok.
  • Mohutná medzipodrážka z EVA peny.
  • Technológia META-ROCKER .
  • Podošva z odolnej gumovej zmesi.

ŠÍRKA OBUVI:
(B) - štandardná verzia
(D) - široká verzia

Značka:
Model:
Kód výrobca:
1119396-BKPNK
Pohlavie:
Materiál:
syntetika / textil
Šířka boty:
B
Drop:
5 mm
Určenie:
Podpora:
hmotnosť:
204 g
Cushioned Midsole

Cushioned Midsole

Polstrovaná medzipodrážka. Medzipodošva značky HOKA one one sa vyznačuje dokonalou mäkkosťou, ktorá sa pripodobňuje mäkkosti cukríka marshmallow. Táto medzipodrážka zaisťuje skvelé odtlumení a návratnosť energie pri každom kroku.

Celý popis >
META-ROCKER

META-ROCKER

Technológia META-ROCKER sa vyznačuje špeciálne upravenú geometriu medzipodošvy. Jedná sa teda o zaoblenie medzipodošvy, takzvanú "kolísku", ktorá vyrovnáva rozdiel medzi pätou a špičkou. Technológia napomáha efektívnemu využitiu energie v každom kroku a poháňa nás vpred.

Celý popis >

Niečo ste sa o produkte nedozvedeli z opisu?