0 EUR

Dámske bežecké topánky Asics NOOSA TRI 14 W ružové

126,10 EUR
Běžná cena : 144,20 EUR
Získajte 2% z nákupu späť! Viac info
ks
Farebné varianty:
-13%

VÝŠKA PATY: 25 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 20 mm

Asics NOOSA TRI 14 W sú obľúbené dámske bežecké topánky vyznačujúce sa nízkou hmotnosťou. Zaujmú už svojim priedušným zvrškom zo sieťoviny s výrazným farebným dizajnom. Medzipodrážka FLYTEFOAM™ poskytuje ľahké odpruženie a zmäkčuje dopady. Podošva so zakrivenou konštrukciou s technológiou GUIDESOLE™ má tuhú prednú časť obmedzuje flexiu členku, aby sa znížila únava ostatných svalov nôh a zvýšila efektivita pohybu vpred. Podrážka AHARPLUS™ z odolnej gumovej zmesi má až o 50% lepšiu odolnosť ako štandardná AHAR™.

VÝHODY:

  • Obľúbený model.
  • Nízka hmotnosť.
  • Výrazný farebný design.
  • Priedušný zvršok.
  • Medzipodrážka FLYTEFOAM™.
  • Technológia GUIDESOLE™.
  • Podrážka AHARPLUS™.
Značka:
Kód výrobca:
1012B208-700
Pohlavie:
Materiál:
syntetika / textil
Drop:
5 mm
Určenie:
Podpora:
hmotnosť:
201 g
AHAR®

AHAR®

Dodáva pocit pohodlia pri prvom kontakte so zemou, dokonalejšie priľnavosť pri odvíjejícím
sa pohybu a vysokú mieru tlmenia. V zadnej časti chodidla je AHAR® + vybavený vysokým podielom karbónu, ktorý podporuje trvanlivosť materiálu. V prednej časti chodidla je tiež integrovaný AHAR® +, avšak v penovej podobe (DURASPONGE®), aby sa tak zvýšil pocit pohodlia v prednej časti chodidla. AHAR® + zaručuje flexibilitu, nízku hmotnosť a odolnosť proti opotrebovaniu.

výhody:

  • Vysoká odolnosť proti oderu v zadnej časti chodidla
  • Zaistí väčšie pohodlie a dokonalejšie priľnavosť
Celý popis >
FlyFoam technology

FlyFoam technology

Najmodernejšie technológie odpruženie, ktorú Asics vytvoril. FlyteFoam tlmiace pena je o 55% ľahší ako štandardné tlmiace materiály. Vďaka pridaným organickým vláknam táto pena zaručí extrémnu odolnosť, tvar medzipodošvy sa po každom kroku navracia do pôvodného stavu, ponúka ideálne odpruženie a zároveň zaisťuje potrebnú stabilitu.

Celý popis >
Guidesole™

Guidesole™

Topánky s technológiou Guidesole™ majú zakrivenú konštrukciu podošvy a tuhú prednú časť, ktorá znižuje flexiu členku a lepšie pohlcuje nárazy pri dopade. V dôsledku toho nebudú Vaše nohy tak unavené a vzrastie efektivita behu.

Celý popis >

Niečo ste sa o produkte nedozvedeli z opisu?