Garancia dodania do Vianoc (UPS)

Pri neskoršom objednaní nemusí už tovar doraziť do Vianoc.

Dostupnosť SKLADOM pri objednaní najneskôr do 21. 12. do 15:00h

Dostupnosť 2-4 prac. dni pri objednaní najneskôr do 16.12. do 15:00h

Dostupnosť 3-5 prac. dni pri objednaní najneskôr do 13.12. do 15:00h


0 EUR Zľava Kód: EXTRA15

Dámske bežecké topánky Asics GLIDERIDE 2 W modré

105,10 EUR
Běžná cena : 161,60 EUR
Získajte 2% z nákupu späť! Viac info
ks
Farebné varianty:
-35%

VÝŠKA PATY: 30 mm
VÝŠKA ŠPIČKY: 25 mm

Dámske bežecké topánky Asics GLIDERIDE 2 pomáhajú šetriť energiu pri behu na dlhú vzdialenosť znižovaním jej výdajov vo fázach dopadu a odrazu. Túto sezónu sa výrobca zameral na vylepšenie strihu zvršku. Ten teraz tvorí vylepšená vrchné mriežka z priedušného pružného materiálu, ktoré umožnia nohám "dýchať" a zároveň sa prispôsobí ich prirodzenému pohybu. V spojení s 3D tlačou vytvára táto aplikácia cielenú podporu bez dodatočného šitie alebo navýšenie váhy. Technológia GUIDESOLE ™ znižuje mieru zaťaženia Vašich nôh. Predná časť tvorí tvrdšie oblá podrážka, ktorá zlepšuje účinnosť behu. Technológia FLYTEFOAM ™ je umiestnená v najvyššej vrstve medzipodošvy, zatiaľ čo v tej spodnej nájdeme FLYTEFOAM ™ Propel. Obe spolu kooperujú a starajú sa o tlmenie nárazov, poskytujú mäkký dopad s citlivejšou odozvou a zrýchľujú odrazovú fázu bežeckého kroku. Medzi týmito dvoma vrstvami je umiestnená tuhá doštička, ktorá udržuje celistvosť medzipodošvy. Podrážka je vybavená gumovou zmesou s technológiou AHAR + zvyšujúce odolnosť, čím sa predlžuje životnosť topánky. Druhá generácia modelu GLIDERIDE, resp. Asics GLIDERIDE 2 je obuv určená tým, ktorí hľadajú pohodlnú priedušnú topánku s vlastnosťami pre úsporný beh na dlhú vzdialenosť.

VÝHODY:

  • Vylepšená vrchné mriežka s dobrou priedušnosťou.
  • Technológia GUIDESOLE ™ znižuje mieru zaťaženia Vašich nôh a pomáha šetriť energiu pri behu.
  • Technológia FLYTEFOAM ™ a FLYTEFOAM ™ Propel zaisťujúce tlmenie nárazov.
  • Podrážka AHAR + zvyšujúci odolnosť topánky.
Značka:
Kód výrobca:
1012A890-400
Materiál:
syntetika / textil
Drop:
5 mm
Určenie:
cestné
Podpora:
neutrálne
hmotnosť:
230 g
FlyFoam technology

FlyFoam technology

Najmodernejšie technológie odpruženie, ktorú Asics vytvoril. FlyteFoam tlmiace pena je o 55% ľahší ako štandardné tlmiace materiály. Vďaka pridaným organickým vláknam táto pena zaručí extrémnu odolnosť, tvar medzipodošvy sa po každom kroku navracia do pôvodného stavu, ponúka ideálne odpruženie a zároveň zaisťuje potrebnú stabilitu.

FLYTEFOAM® PROPEL

FLYTEFOAM® PROPEL

Technológia poskytuje kombináciu spätného odpudenie so zníženou hmotnosťou a zvýšenou trvanlivosti. Propel je málinko ťažšie ako Speva, ale má až o 5% väčšiu návratnosť energie a tým pádom aj väčšie tlmenie.

výhody:

  • O 5% väčšiu návratnosť energie a väčšie tlmenie.
AHAR®

AHAR®

Dodáva pocit pohodlia pri prvom kontakte so zemou, dokonalejšie priľnavosť pri odvíjejícím
sa pohybu a vysokú mieru tlmenia. V zadnej časti chodidla je AHAR® + vybavený vysokým podielom karbónu, ktorý podporuje trvanlivosť materiálu. V prednej časti chodidla je tiež integrovaný AHAR® +, avšak v penovej podobe (DURASPONGE®), aby sa tak zvýšil pocit pohodlia v prednej časti chodidla. AHAR® + zaručuje flexibilitu, nízku hmotnosť a odolnosť proti opotrebovaniu.

výhody:

  • Vysoká odolnosť proti oderu v zadnej časti chodidla
  • Zaistí väčšie pohodlie a dokonalejšie priľnavosť

Niečo ste sa o produkte nedozvedeli z opisu?