0 EUR

Dámske bežecké topánky adidas adizero BOSTON 7 W modré

144,40 EURvč. DPH
Vypredané

DROP: 10 mm

S ľahkosťou a neuveriteľnou rýchlosťou teraz ovládnu každý terén a to vďaka dámskym bežeckým topánkam adidas adiZero BOSTON 7. Medzipodrážka boost ™ uvoľňuje energiu došľapu pri odraze. Topánky sú vyrobené z vysoko priedušné sieťoviny a majú systém Microfit, ktorý dokonale spevní pätu a strednú časť nohy, je teda zaručené, že Vám topánka padne za všetkých okolností. Podošva z gumy Continental zaručí mimoriadnu priľnavosť na suchom i mokrom povrchu.

VÝHODY:

  • Technológia boost ™ je inovatívny odpruženie - čím viac energie vydáš, tým viac jej dostaneš späť.
  • Textilné zvršok, ľahká a priedušná sieťovina v prednej časti topánky zaručí, že obuv pohodlne a pevne priľne k nohe.
  • Microfit pre vysoké tempo - spevnenie nohy umožňuje správny pohyb pre rýchly beh.
  • Špeciálne priedušné a podporné zóny, mäkký materiál, ktorý znižuje odieranie.
  • TORSION® SYSTEM umožňuje stabilné prechody medzi pätou a špičkou.
  • Podošva z gumy Continental zaručí mimoriadnu priľnavosť na suchom i mokrom povrchu.
Kód výrobca:
BB6499
Určenie:
tempové
Podpora:
neutrálne
BOOST ™

BOOST ™

Tisíce unikátnych TPU kapsúl vytvára najmäkšie a najspoľahlivejšie tlmenie, ktoré adidas kedy vytvoril. Inovatívny štruktúra energetických kapsúl si lepšie zachováva vynikajúce vlastnosti odľahčeného odpruženie než akýkoľvek iný materiál.Oproti štandardnú penové podošve EVA, ktorá pri nízkych teplotách tuhne a pri vysokých naopak stráca pevnosť, je podošva BOOST ™ 3krát odolnejší voči teplotným zmenám. BOOST ™ poskytuje väčšiu energetickú návratnosť než akékoľvek iné penové odpruženie používané v bežeckej obuvi.

Continental ™

Continental ™

Spoločnosť Adidas a svetoznámy výrobca pneumatík spojili svoje sily, ktorých výsledkom je vysoko odolná a kvalitné podošva, ktorá umožňuje maximálny záber vo všetkých smeroch za akéhokoľvek počasia. Skvelé vlastnosti na suchom i mokrom povrchu, za horúceho letného i studeného zimného počasia, vysoká trakcia pri pohybe do kopca aj pri zostupe dole, to všetko predstavuje podošva Continental ™.

TORSION® System

TORSION® System

TORSION® System pri športe neustále stabilizuje strednú časť chodidla a umožňuje nezávislý pohyb päty a špičky. Vďaka tejto technológii obuv na nohe lepšie sedí a vy môžete lepšie ovládať svoje pohyby. Tento systém plní funkciu podpory klenby a umožňuje vám prispôsobiť sa čo možno najlepšie povrchu, po ktorom práve bežíte.

Microfit

Microfit

Microfit je systém typicky pre všetky modely adizero, dokonale spevní pätu a strednú časť nohy. Vďaka tomuto systému obuv dokonale padne za každých okolností a zvýši citlivosť odpruženie a zabezpečí väčšiu rýchlosť.

Niečo ste sa o produkte nedozvedeli z opisu?