Daily Deals

Zľavy BLACK FRIDAY - DAILY DEALS sú tu! Pripravili sme si pre Vás každý deň, po sebe nasledujúcich 9 dní, jeden z týchto produktov za špeciálnu zvýhodnenú cenu - nepremeškajte jedinečnú šancu na výhodné nákupy. Akcia platí iba 24h hodín.

Sobota 20. novembra

- 40 %

Dnes začnime hneď s niečím trošku praktickejším. S niečím, čoho nie je nikdy dosť. Na tento dnešný deň si môžete nakúpiť PONOŽKY značky Nike. 3 páry za zvýhodnenú cenu balenia. Sú naozaj pohodlné, môžete ich nosiť každý deň a hodí sa ku všetkému. Po celý sobotný deň ich môžete nakúpiť so zľavou až 40%.

Nedeľa 21. novembra

- 35 %

V Daily Deale pre tento deň môžete získať obľúbený batoh Nike HERRITAGE so zľavou - 35% a to po celú nedeľu. Je to priestranný batoh s veľkým úložným priestorom, ktorý sa skvele hodí na cestovanie alebo na bežné nosenie – napríklad do školy alebo do mesta.

Pondělok 22. novembra

- 40 %

Ďalší deň, ďalšia denná ponuka. Na pondelok sme si pre Vás pripravili tento deal - legíny s logom Nike. Sú skvelým doplnkom do posilňovne alebo na behanie. Po celý pondelok ich môžete kúpiť až do polnoci so zľavou 40%.

Útorok 23. novembra

- 33 %

Pre milovníkov voľného času máme tieto nazúvaky! Potrebujete nové šľapky? Do práce, školy alebo na záhradu? Sme tu pre vás! Vyskúšajte tieto Vansy s výrazným šachovnicovým designom - po celý utorok v špeciálnej ponuke so zľavou - 33%.

Streda 24. novembra

- 33 %

Daily Deal pre stredu - pohodlná, minimalistická a cool. Tieto slová popisujú túto Nike mikinu. Môžete ju nosiť doma, von s priateľmi, alebo keď idete do posilňovne. Táto mikina je vhodná pre každú situáciu - kúpte si jednu pre seba. Po celú stredu v špeciálnej ponuke -33%.

Štvrtok 25. listopadu

- 45 %

Štvrtok je veľký deň – do našich Daily Deals sme zaradili tieto bežecké topánky Asics – Glideride 2. Nezáleží na tom, či ste začiatočník alebo profesionál – tieto vám pomôžu zlepšiť svoju techniku behu. Technológia FLYTEFOAM v spolupráci s FLYTEFOAM PROPEL tlmí nárazy, poskytuje mäkký dopad s citlivejšou odozvou a urýchľuje odrazovú fázu bežeckého kroku. Vo štvrtok ich môžete kúpiť so špeciálnou cenou a zľavou -45%.

Pátok 26. novembra

- 38 %

Je tu piatok a s ním ďalší Daily Deal! Pre dnešok sú v -38% zľave tieto klasické legíny Nike, ktoré sú pohodlné či už ste doma, alebo v posilňovni.

Sobota 27. novembra

- 33 %

Začnite víkend s touto športovou taškou Nike. Je dostatočne veľká na to, aby sa dala použiť na čokoľvek. Od tréningu až po víkendový výlet – veľký úložný priestor na všetky potrebné veci. Dnes sa -33% zľavou.

Neděla 28. novembra

- 38 %

Ako posledný Daily Deal pre vás máme klasické biele ponožky Nike, ktoré sú vhodné na nosenie každý deň.