Nakupujte so zľavou až 70% - Black Friday 2021 je tu!

Obľúbený sviatok nakupovania je za dverami - BLACK FRIDAY! Máme pre Vás pripravené tisíce produktov so zľavami až 70%. Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť, kedy nakúpite športové vybavenie za skvelé ceny. Či už pre seba, alebo pre svojich blízkych - Vianoce sú za rohom, tak buďte pripravení!

Daily deals

Rovnako ako vlani, tak aj tento rok pre Vás máme pripravené špeciálne denné ponuky - obľúbené produkty, ktoré nakúpite za super cenu. Od soboty 20. novembra do neděle 28. novembra bude každý deň zľavnený jeden špeciálny produkt, ktorý len tak v zľave nenájdete.

Black Friday

A celý tento zľavový týždeň zavŕšime naozajstným BLACK FRIDAYom! V piatok 26. novembra začínajú platiť zľavy! Nakúpiť teda môžete so zľavou až 70% v rámci našej sekcie Black Friday. Všetko on-line, bezpečne a bez zbytočných radov. Pre ochutnávku sme už sekciu Black Friday spustili a už teraz ju začíname plniť zľavami, ale rozhodne sa príďte pozrieť aj v piatok 26. novembra – uvidíte všetky produkty so zľavami.

 

Vybrali ste nevhodný darček, alebo zlú veľkosť? Nevadí!

V rámci vianočnej sezóny sme pre Vás pripravili ďalšiu špeciálnu akciu – všetok tovar, ktorý zakúpite od 1. novembra do Vianoc, môžete vrátiť alebo vymeniť až do konca januára. Takže pokiaľ pre svojich blízkych vyberiete nevhodný, alebo nepadnúci darček, môžete ho vymeniť či vrátiť ešte celý január.