Bežecké topánky disponujúce technológiami Vám poskytnú tlmenie, pohodlie, návrat energie, stabilitu a umožnia vám využiť plný potenciál Vášho tela. Topánky značky ASICS Vám pomôžu sa v behu stále zdokonaľovať a docieliť vysnívané výsledky. Preslávená patentovaná technológia GEL účinne tlmí narazy pri behu či chôdzi a tým šetrí Vaše kĺby. Peny medzipodrážky s vysokou návratnosťou (50-70% záleží na danom modeli) Vám ušetria energiu a geometria podošvy Vás povedie vpred. ASICS však nedominuje len v obuvi, rozhodne nešliapnete vedľa ani s bežeckým oblečením tejto značky.

ASICS, Anima Sana In Corpore Sano, v zdravom tele zdravý duch, je športová značka s celostným prístupom. Poslaním ASICS už od svojho založenia pánom Kihachiro Onitsukou v roku 1949 (vtedy ako Onitsuka Co. Ltd.) bolo vždy pozdvihnutie myslí ľudí prostredníctvom poskytovania kvalitných produktov. Nielen preto ASICS, ako jedna z mála spoločností, vyrába pronačnú obuv. Topánky sú navrhované s veľkým dôrazom na prevenciu zranení.

ASICS má dlhoročnú tradíciu aj vo výrobe oblečenia , kde je, rovnako ako u topánok, kladený dôraz na každý detail, funkčnosť a maximálne pohodlie. A ako bonus Vám na švíkoch/cedulke/tkaničkách pripomenie “Sound Mind, Sound Body”. “

Filtry:

Zrušit filtry